Match van de dag
2de afdeling VV A

Zondag 1 mei 2022 / 15:00u
kvk ninove 2 - 1 lokeren-temse
KVK Ninove - KSC Lokeren-Temse
KVK Ninove promoveert naar 1ste klasse

 

OPGELET
ZOMERTIJD 2022
zomertijd 2017 nacht van 25-26 maart klok uur vooruit
Zaterdag:26/03/2022 | Zondag:27/03/2022

 

Frondnieuws 2016-2017/afgelastingen klik hier 2016 2017

 

kbvb dendersport 2012-2013
ARCHIEF 2010-2019
"MATCH VAN DE DAG"

 

Wegens COVID-192014 DENDERSPORT PAUZE MvdD

 

 

DENDERSPORT WENST U PRETTIGE FEESTDAGEN

 


Zaterdag:24/10/2020 | Zondag:25/10/2020

 

 

DAMES | HERENHOFMANSPORTCUP 2020 2021
Update 03/08/2020
Wegens COVID-19 worden alle wedstrijden geannuleerd

 


Zaterdag:26/10/2019 | Zondag:27/10/2019

 

2014 PROVINCIALE EINDRONDE

OOST-VLAANDEREN 2019
(update: 19/05 17:15u)
Klik: LOGO



2de provinciale B
Zaterdag 06 april 2019 / 17:00u
2 - 2 LOGO SK Denderhoutem - frondpage
KFCO Burst - SK Denderhoutem
SK Denderhoutem naar 1ste Provinciale

 

OPGELET
ZOMERTIJD 2019
zomertijd 2017 nacht van 25-26 maart klok uur vooruit
Zaterdag:30/03/2019 | Zondag:31/03/2019

 

DENDERSPORT WENST U PRETTIGE FEESTDAGEN

 

DENDERSPORT_TRANSFERMARKT_2018_2019

 

2014 PROVINCIALE EINDRONDE

OOST-VLAANDEREN 2018
(loting staat online)
Klik: LOGO

1ste Klasse Amateurs
Zondag 28 januari 2018 14:30u
FC Dender EH 1 - 1 E. Aalst
FCV Dender EH - SCE Aalst
'Ajuinen kruipen door oog van de naald'

 

kbvb dendersport 2012-2013


KAMPIOENENWEDSTRIJD
3de provinciale D
zaterdag 1 april 2017 | 17:30u
1 - 3
SK Zandbergen - KVC.DT.Borsbeke
"Borsbeke naar 2de provinciale"

1ste provinciale
Zaterdag 26 november 2016 | 14:30u

divas e aalst 25 11 2016.1 1 - 1 vc e aalst 25 11 2016.1
DIVAS SCE Aalst - DAMES VCE Aalst
“Blunder van scheids bepalend voor einduitslag”

2de provinciale B
Zondag 28 augustus 2016

Logo - SK Lebeke-Aalst - rond 101x1015 - 1 LOGO SK Denderhoutem - frondpage
SK Lebeke-Aalst - SK Denderhoutem
"Lebeke-Aalst veegt de vloer met Denderhoutem"

 

2de provinciale B
Zondag 06 september 2015 / 15:00u

logo_sk_lebeke_aalst_2013 2 - 1
SK Lebeke-Aalst - KFCO Burst
'Joachim De Block beslist wedstrijd'

 

3de provinciale D
Zaterdag 29 augustus 2015 / 20:00u

LOGO SK Denderhoutem - frondpage 2 - 1 Logo Eendracht Nieuwerkerken  04 01 11
SK Denderhoutem - Eendr. Nieuwerkerken
'Met de hakken over de sloot '


2014 DENDERSPORT PAUZE MvdD

 

kbvb dendersport 2012-2013

 

2de provinciale
zondag 27 april 2014 15:00u

2011-2012 LOGO SV VOORDE 4 - 0 2014 logo jong zulte
SV Voorde - Jong Zulte
'SV Voorde terug naar eerste provinciale, na een prachtzege'

 

2de provinciale
zondag 16 maart 2014 15:00u

logo_sk_lebeke_aalst_2013 3 - 1 2014  logo kme machelen
SK Lebeke-Aalst - KME Machelen
'Hattrick Nils Van Poelvoorde
dwingt Machelen op de knieën.'

 

1ste provinciale
zaterdag 08 maart 2014 19:30u

2011-2012 LOGO KVK NINOVE 2 - 0 LOGO - Kwik Eine 2011-2012
KVK Ninove - Kwik Eine
'Ninove wint makkelijk na slaapverwekkende wedstrijd.'

 

4de provinciale D
zondag 01 december 2013 14:30u

2013_logo_kfc_herzele 3 - 4 2013_logo_vj_baardegem
KFC Herzele - VJ Baardegem
‘Jeroen Vandeneede (B) man van de match met drie van de vier treffers.’

 

2de provinciale B
zondag 27 oktober 2013 15:00u

2011-2012 LOGO SV VOORDE 0 - 0 LOGO - Osta Meerbeke 2011-2012
SV Voorde - Osta Meerbeke
'Aangename topper eindigt scoreloos'

 

2de provinciale B
zondag 22 september 2013 15:00u

logo_sk_lebeke_aalst_2013 0 - 5 2011-2012 LOGO SV VOORDE
SK Lebeke-Aalst - SV Voorde
‘Ontketend SV Voorde maakt een moedig
SK Lebeke-Aalst koud af.’

 

4de provinciale C
zondag 28 april 2013 15:00u
KAMPIOENENWEDSTRIJD
logo_rsc_ophasselt_2012_2013 0 - 1 logo_fce_moerbeke_2012_2013
RSC Ophasselt - Eendracht Moerbeke
''Moerbeke kampioen na slappe
vertoning van beide teams.'

 

2de provinciale
zaterdag 06 april 2013 19:30u
KAMPIOENENWEDSTRIJD
2011-2012 LOGO KVK NINOVE 0 - 0 Logo_vce_houtem_16nov2012.PNG
KVK Ninove - Eendracht Houtem
Doelman Glenn De Cubber (H) verstoord feestje van de ‘Kloppers'.

 

3de provinciale
zondag 24 maart 2013 15:00u

LOGO SK DENDERHOUTEM 2011-2012 AFG LOGO BONANZA 2011-2012
SK Denderhoutem - Bonanza
'SK Denderhoutem ontvangt leider Bonanza,
die swingend lijkt af te stevenen op de titel.’

 

2de provinciale
zondag 10 maart 2013 15:00u
'Match van het Hart'
2011-2012 LOGO KVK NINOVE 1 - 0 logo_sk_lebeke_aalst_2013
KVK Ninove - SK Lebeke-Aalst
'Met de hakken over de sloot van een verdienstelijk Lebeke-Aalst’

 

4de nationale
zondag 03 maart 2013 15:00u

 Jong Lede 3 - 2  KE Appelterre
Jong Lede - KE Appelterre
'Jong Lede duwt rechtstreekse concurrent
KE Appelterre dieper richting provinciale.’

 

1ste provinciale
zondag 17 februari 2013 15:00u

2011-2012 LOGO KRC BAMBRUGGE 0 - 2 2011-2012 LOGO SV VOORDE
KRC Bambrugge - SV Voorde
‘SV Voorde pakt verdiende overwinning bij rivaal KRC Bambrugge’

 

2de provinciale
zondag 10 februari 2013 15:00u

LOGO - Osta Meerbeke 2011-2012 0 - 5 2011-2012 LOGO KVK NINOVE
Osta Meerbeke - KVK Ninove
‘Yousef Kazi zet de kers
op de taart bij Ninove.’

 

1ste provinciale
zondag 06 januari 2013 14:30u

2011-2012 LOGO KSV GERAARDSBERGEN 1 - 2 2011-2012 LOGO KRC BAMBRUGGE
KSV Geraardsbergen - KRC Bambrugge
‘Bambrugge wint van een moedig
strijdend Geraardsbergen’

 

3de provinciale D
Zondag 16 december 2012 14:30u

logo_sv_ressegem_2012-2013.PNG 1 - 1 ogo_kve_winnik_2012-2013.PNG
SV Ressegem - KVE. Winnik
‘Spannende topper eindigt onbeslist,
Winnik pakt verdiend punt’

 

2de provonciale B
Zondag 02 december 2012 14:30u

LOGO - Osta Meerbeke 2011-2012 1 - 0 LOGO - SK Lebeke-Aalst - 2011-2012
O. Meerbeke - SK Lebeke-Aalst
'Meerbeke pakt driepunter, na een
slaapverwekkende vertoning'

 

3de provinciale B
Zondag 25 november 2012 14:30u

KRC HAALTERT 1-3 logo_vvv_schelde_frond_dendersport_2012_2013_166X101.PNG
KRC Haaltert - KVV Serskamp-Schellebelle
'‘Leider Schelde zet moedig Haaltert,
in één dolle minuut schaakmat.’

 

2de provinciale B
zondag 18 november 2012 14:30u

Logo_vce_houtem_16nov2012.PNG 1 - 4 2011-2012 LOGO KVK NINOVE
3)VCE Houtem (21p) - 2)KVK Ninove (23p)
‘Collectief sterk KVK Ninove
overklast VCE Houtem.'

 

4de provinciale D
zondag 11 november 2012 14:30u

Logo VJ Baardegem 04 01 2011.jpg 0 - 0 Logo Panters Okegem 21-09-2010.jpg
VJ Baardegem - Panters Okegem
‘Okegem eindigt met acht man,
na drie rode kaarten.’

 

4de klasse A
Zaterdag 13 oktober 2012 20:00u

Terjoden-Welle 2 - 2  KE Appelterre
SK Terjoden-Welle - KE Appelterre
'Terjoden morst met de kansen,
Appelterre pakt verdiend punt.'

 


2de provinciale

Zondag 30 september 2012 15:00u

LOGO - SK Lebeke-Aalst - 2011-2012 0 - 6 2011-2012 LOGO KVK NINOVE
SK Lebeke-Aalst - KVK Ninove
'SK Lebeke- Aalst maatje te klein tegen een ontketend KVK Ninove.'

 

4de Klasse
Zondag 16 september 2012 15:00u

Terjoden-Welle 0 - 1  Jong Lede
SK Terjoden-Welle - VC Jong Lede
'Jong Lede klopt Terjoden-Welle in eigen huis met het kleinste verschil.'

 

2de Nationaal
Zaterdag 08 september 2012 15:00u

Dames Eendracht Aalst 1 - 2 LOGO Dames Standaard Luik
VC Dames E Aalst - R. Stadaard Luik B
'Dames Eendracht Aalst onderuit na onterecht toegekende hoekschop in blessuretijd'

 

1ste Provinciaal
Zondag 02 september 2012 16:00u

2011-2012 LOGO SV VOORDE 2 - 3 LOGO - RC LEBBEKE 2012-2013
SV Voorde - RC Lebbeke
'Goalgetter Van Impe (L) nekt Voorde'

 

2de Nationaal
Zondag 29 april 2012 15:00u

E. Aalst 0 - 0 FC Dender EH
SC Eendracht Aalst - FCV Dender EH
'De clash van de Denderstreek'
Dender zakt naar derde klasse, na een aangename en spannende partij voetbal.

 

3de klasse A
Zaterdag 14 april 2012 13:00u

DAMES OLSA BRAKEL2 - 4 Dames Eendracht Aalst
Dames Olsa Brakel - Dames Eendracht Aalst
'Dames VC Eendracht Aalst naar 2de klasse - Evy De Smedt scoort 100ste doelpunt voor de Ajuinen '

 

4de provinciale C
Zondag 1 april 2012 15:00u

LOGO JONG GERAARDSBERGEN 2012 2-0 LOGO WIT-ZWART 93 2012
Jong Geraardsbergen – Wit-Zwart 93
Jong Geraardsbergen KAMPIOEN !
'Het venijn zat hem in de staart’

 

3de provinciale D
Zondag 25 maart 2012 15:00u

LOGO VK Nederhasselt 3 - 0 LOGO SK Aaigem
VK Nederhasselt – SK Aaigem
'Nederhasselt neemt de maat van Aaigem'
'Kris De Glas matchwinnaar, scoort drie maal
tegen een onmondig SK Aaigem'

 

4de provinciale D
Zondag 18 maart 2012 15:00u

KRC HAALTERT 2 - 1 FC MERE
KRC Haaltert – FC Mere
'Haaltert wint derby ondanks twee uitsluitingen,
wedstrijd eindigt met negen tegen elf’

 

2de provinciale
Zondag11 maart 2012 15:00u

LOGO - SK Lebeke-Aalst - 2011-2012 0 - 3 LOGO - SC Dikkelvenne 2011-2012
SK Lebeke-Aalst – Dikkelvenne
'SK Lebeke-Aalst maatje te klein tegen supersterke leider Dikkelvenne'

 

1ste provinciale
Zaterdag 25 februari 2012 19:30u

2011-2012 LOGO KVK NINOVE 1 - 1 2011 - 2012 LOGO KSV SOTTEGEM
KVK Ninove – KSV Sottegem
‘Beide teams mistten scherpte
in de zone van de waarheid’
CARNAVALWEDSTRIJD

 

1ste provinciale
Zondag 19 februari 2012 15:00u

2011-2012 LOGO KRC BAMBRUGGE 2 - 1 2011-2012 LOGO KSV GERAARDSBERGEN
KRC Bambrugge – KSV Geraardsbergen
'Tom De Moerloose (B) zorgt voor
vuurwerk in de laatste minuut'

 

2de provinciale B
Zondag 12 februari 2012 15:00u

LOGO - SK Lebeke-Aalst - 2011-2012 .AFG. LOGO - SC Dikkelvenne 2011-2012
SK Lebeke-Aalst – SC Dikkelvenne
'Lebeke ontvangt leider Dikkelvenne'
Borreman, meteen zware opdracht...

 

Dames - 3de klasse
Zaterdag 21 januari 2012 14:30u

Dames Eendracht Aalst 2011-2012 1 - 1 Dames - Zulte-Waregem 2011-2012
VC Dames E. Aalst - Dames Zulte-Waregem B
‘Ajuinen geven voorsprong weg in de 88ste minuut'. (klik hier)

 

1ste provinciale
Zondag 15 januari 2012 15:00u

2011-2012 LOGO SV VOORDE 2 - 2 2011-2012 LOGO KVK NINOVE
SV Voorde – KVK Ninove
'Ninove pakt punt bij Voorde'

 

4de provinciale D
Zondag 8 januari 2012 14:30u

LOGO VJ BAARDEGEM 1 - 2 LOGO STANDAARD DENDERLEEUW
VJ Baardegem – St. Denderleeuw
'Met héél veel moeite'

 

WINTERSTOP 2011 - 2012

 

2de Klasse
Zaterdag 10 december 2011 - 20:00u

FC Dender EH 2 - 2 E. Aalst
FCV Dender EH - VC Eendr. Aalst
'Dender haalt 0-2 achterstand op, scoort gelijkmaker in blessuretijd.'

 

3de provinciale D
Zondag 4 december 2011 14:30u

LOGO VC RESSEGEM 2011-2012 4 - 2 LOGO SV RESSEGEM 2011-2012
VC Ressegem – SV Ressegem
'VC pakt verdiende driepunter'
De Groot en Sterlin (VC) nekken SV in 50sec.

 

4de klasse A
zondag 20 november 2011 - 14:30u

Terjoden-Welle 3 - 1 LOGO SW HARELBEKE 2011-2012

SK Terjoden-Welle – SW Harelbeke
SK Terjoden-Welle klopt titelkandidaat Harelbeke.!

 

1ste provinciale
zondag 13 november 2011 - 14:30u

2011-2012 LOGO KRC BAMBRUGGE 1 - 3 LOGO EENDRACHT ZELE 2011 - 2012

KRC Bambrugge – E. Zele
Bambrugge verliest van een efficiënt spelende leider

 

2de provinciale B
zondag 6 november 2011 14:30u

LOGO - SK Lebeke-Aalst - 2011-2012 3 - 1 Logo - FC LATEM  2011-2012

SK Lebeke-Aalst – Sint Martens-Latem
Peter Heiremans pakt periodetitel voor een zwak spelend SK Lebeke-Aalst.

 

3de provinciale D
zondag 30 oktober 2011 - 15:00u

LOGO SK DENDERHOUTEM 2011-2012 3 - 1 LOGO BONANZA 2011-2012

SK Denderhoutem - FC Bonanza
Ouderdomsdeken Marnik De Blander (45) geeft Bonanza voetballes

 

2de provinciale
zondag 23 oktober 2011 - 15:00u

LOGO - SK Lebeke-Aalst - 2011-2012 2 - 1 LOGO - SK Munkzwalm - 2011-2012

SK Lebeke-Aalst – SK Munkzwalm
SK Lebeke-Aalst wint topper !

 

2de Provinciale
Zondag 16 oktber 2011 - 15:00u

LOGO - Osta Meerbeke 2011-2012 0 - 3 LOGO - Kwik Eine 2011-2012

Osta Meerbeke - Kwik Eine
Meerbeke in nauwe schoentjes

 

1ste Provinciale
Zondag 9 oktober 2011 - 15:00u

KSV GERAARDSBERGEN 1 - 2 KRC BAMBRUGGE

KSV Geraardsbergen – KRC Bambrugge
Bambrugge doorbreekt de thuisreputatie van Geraardsbergen

 

4de Proviciale D
Zondag 2 oktober 2011 - 15:00u

 KSCW HOFSTADE 2011-2012 3 - 3 KRC HAALTERT 2011-2012

KSCW Hofstade - KRC Haaltert
Hofstade maakt verdiend gelijk in 90'

 

4de Klasse A
Zondag 25 september 2011 - 15:00u

Terjoden-Welle 3 - 0  Jong Lede

SK Terjoden-Welle - K. VC Jong Lede
SK Terjoden-Welle OPPERMACHTIG !

 

3de provinciale B
Zondag 18 september 2011 - 15:00u

SK HERDERSEM 2011-2012 1 - 2 KSK EREMBODEGEM 2011-2012

SK Herdersem - SK Erembodegem
Invaller Rik De Vriendt beslist de wedstrijd in 90min

 

1 provinciale
Zondag 11 september 2011 - 15:00u

 KE Appelterre 4 - 3 KVK Ninove

KE Appelterre - KVK Ninove
Appelterre scoort aan 100%

 

3de provinciale D
Zaterdag 3 september 2011 - 18:00u

SK Aaigem 1 - 1 sk denderhoutem

SK Aaigem – SK Denderhoutem
Het venijn zat hem in de staart

Is Jullie spelersgroep (kern) compleet ?

Wenst U jullie ploegfoto bij: ‘spelerskernen’

Stuur deze naar: info@dendersport.be

en wij doen de rest...

Uitslag melden:... sms: 0476/ 63 17 69

 

Match van de dag - O-VL / Regio Dender
Nieuws / Varia / Denderstreek

 

 

 

HOFMANSPORTCUP 2022 2023
* Update: 07 08 2022*
HOFMANCUP HEREN/DAMES
1E RONDE & 2E RONDE

ooo-OOO-ooo

PROVINCIALE COMPETITIE O-VL.
REGIO DENDER / HEREN | 15:00u
2022 - 2023

SPEELDAG 1

EERSTE PROVINCIALE

Zaterdag 3 september 2022
19:30 KSC Mariakerke - KVKS Melsele A
19:30 SK Vlaamse Ardennen - FC Kleit
19:30 SK Berlare - SK Sint-Niklaas A
19:30 SV Sottegem A - KVCDT Borsbeke
Zondag 4 september 2022
KSK Grembergen - SK Munkzwalm A
SK Denderhoutem - HRS Haasdonk A
KFCE Zele A - KFC Heikant Zele
KVV Sint-Denijs Sp - SK Beveren

TWEEDE PROVINCIALE B

Zaterdag 3 september 2022
18:00 Kluisbergen Sp A - KSSV Denderleeuw
19:00 KVV Laarne-Kalken A - K.WIK Eine
19:30 VC Nokere-Kruish. A - K. Olsa Brakel B
Zondag 4 september 2022
KVE Winnik A - TK Meldert A
VCO Meerbeke - KVVS Sersk-Schellebelle A
KFC Edeboys - KSV Maarkedal
VCE Houtem A - KSV Melsen
Sp Wortegem - KSV Geraardsbergen A

DERDE PROVINCIALE C

Zaterdag 3 september 2022
18:00 RR Breivelde-Zott. - VC Sp Bevere A
19:30 Sp Moerbeke-G'bergen - SV Sottegem B
Zondag 4 september 2022
W. Idegem - VVSM Horebeke
EC Oudenhove A - KSK Zingem A
Eendr Elene-Grotenberge B - SV Everbeek
VCE Deftinge - St Michelbeke A
VV Volkegem A - KFC Petegem a Schelde
FC Velzeke A - KFC Kluisbergen A

DERDE PROVINCIALE D

Zaterdag 3 september 2022
19:00 KVVE Massemen A - VK Nederhasselt
19:30 KVE Winnik B - SK Herdersem
19:30 SK Wichelen - VK Ninove B
Zondag 4 september 2022
VC Herzele-Ressegem A - FCW Gijzegem
SK Erembodegem - SV Sint-Antelinks A
FC Doggen Eremb - FC Kerksken-Haaltert
FC Smetlede - SK Aaigem
VJ Baardegem - KSCW Hofstade

VIERDE PROVINCIALE D

Zaterdag 3 september 2022
18:00 FC Voorde-Appelt. B - Schr. Moorsel
19:00 SV St-Antelinks B - VC Herzele-Re. B
19:30 KFCJ Schoonaarde B - VCE Houtem B
19:30 KFC Baasrode - KVVS Sersk-Schell. B
20:00 TK Meldert B - E Buggenhout B
Zondag 4 september 2022
KOBOZ United Aalst - KVVE Massemen B
RSC Ophasselt - VKJ Neigem
KSK Vlierzele - KVCE Nieuwerkerken

PROVINCIALE COMPETITIE O-VL.
REGIO DENDER / DAMES | 15:00u
2022 - 2023

EERSTE PROVINCIALE
(later...)

TWEEDE PROVINCIALE B
(later...)

DERDE PROVINCIALE D
(later...)

ooo-OOO-ooo

 

2014 PROVINCIALE EINDRONDE

PROVINCIALE COMPETITIE O-VL.
REGIO DENDER / HEREN | 15:00u
2021 - 2022

SPEELDAG 30

EERSTE PROVINCIALE 1e provinciale

Kampioen: HO KALKEN

Zondag 01 mei 2022
Munkzwalm - Doorslaar 5 - 1
Grembergen - HO Kalken 0 - 1
Ardennen - Drongen 1 - 0
Mariakerke - Elene-Grotenberge 1 - 3
Sleidinge - Aalter 1 - 5
Berlare - SK Denderhoutem 3 - 2
Latem - Dendermonde 3 - 1

TWEEDE PROVINCIALE B 2de provinciale

Kampioen: DT BORSBEKE

Zaterdag 30 april 2022
DT Borsbeke - KSV Sottegem 3 - 1
Zondag 01 mei 2022
Meerbeke - Gijzel-Oosterzele 2 - 1
FC Edeboys - Sp. Kluisbergen 1 - 1
KSV G'bergen - E. Houtem 6 - 1
Nokere-Kruish. - Zeveren 1 - 1
KFCO Burst - KSSV Denderleeuw 2 - 1
KWIK Eine - VK Nederhasselt 5 - 1
Machelen - E. Winnik 0 - 1

DERDE PROVINCIALE C

Kampioen: WORTEGEM

Zondag 01 mei 2022
Volkegem - Velzeke 3 - 1
Boekel - Michelbeke 4 - 4
Elene-Grotenb. B - Horebeke 2 - 4
Wortegem - Zingem 3 - 1
Everbeek - Oudenhove 1 - 1
KSV Sottegem B - Bevere 3 - 0
St.-Goriks - Maarkedal 0 - 4

DERDE PROVINCIALE D

Kampioen: TK MELDERT

Zondag 01 mei 2022
13:00 FC Bonanza - KVK Ninove B 2 - 1
Herdersem - FC Doggen 1 - 1
Hofstade - Deftinge 1 - 2
SK Aaigem - SK Oudegem 5 - 1
Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks 1 - 1
SK Erembodegem - Kerksken-H. 1 - 3
TK Meldert - W. Idegem 9 - 0

VIERDE PROVINCIALE D

Kampioen: RR BREIVELDE-ZOTTEGEM

Zaterdag 30 april 2022
19:00 St-Antelinks.B - Herzele-Ress.B 2 - 7
Zondag 01 mei 2022
KSSV D'leeuw.B - Moerbeke-G.bergen 0 - 5 (FF)
Oudenhove.B - FC Voorde-Appelterre.B
Velzeke B - Strijpen 2 - 0
E. Winnik.B - Ophasselt 7 - 5
RR Breivelde-Zott. - Jong Neigem 12 - 1

VIERDE PROVINCIALE E

Kampioen: MASSEMEN

Zondag 01 mei 2022
Ophasselt B - Wichelen 1 - 10
E. Houtem B - Massemen 3 - 4
E. Nieuwerkerken - Schoonaarde.B 1 - 3
Schroevers Moorsel - TK Meldert.B 1 - 0
Overmere - DT Borsbeke.B FF
Serskamp-Schell. B - Vlierzele 1 - 3

PROVINCIALE COMPETITIE O-VL.
REGIO DENDER / DAMES | 15:00u
2021 - 2022

rangsch werdstr 2021 2022

EERSTE PROVINCIALE

Kampioen: DRONGEN

Vrijdag 29 april 2022
20:00 Mariakerke - DT Borsbeke 1 - 3
20:30 DIVAS KVK Ninove A - O. Brakel.B 3 - 1
Cmp: De Kloppers Denderstraat 9402 Meerbeke
Zaterdag 30 april 2022
FC Merelbeke - SK Erembodegem 8 - 1
17:00 Beveren - Drongen 1 - 5
19:00 SV Sottegem B - E. Zele 0 - 10

TWEEDE PROVINCIALE B

Kampioen: GIJZEL-OOSTERZELE

Vrijdag 29 april 2022
20:00 Sers.-Schell. - Schoonaarde 1 - 0
20:00 FC Kluisb. - DIVAS KVK Ninove.B 0 - 6
Zondag 01 mei 2022
13:00 RSL Denderhoutem - Gijzel-O. 0 - 8

DERDE PROVINCIALE D

Kampioen: DT BORSBEKE B

Vrijdag 29 april 2022
20:00 SCE Aalst C - J. Geraardsbergen 0 - 5 (FF)
Zaterdag 30 april 2022
16:00 Berlare - DIVAS KVK Ninove C 4 - 2

ooo-OOO-ooo

ooo-OOO-ooo ooo-OOO-ooo

ooo-OOO-ooo ooo-OOO-ooo

ooo-OOO-ooo



DENDERSPORT | NATIONAAL VOETBAL | REGIO DENDER
COMPETITIE START

CHALLENGER PRO LEAGUE
VRIJDAG, 12 AUGUSTUS 2022
20:00 FC.V.Dender E.H. - Lommel SK
ZATERDAG 20 AUGUSTUS 2022
20:00 R.W.D. Molenbeek - FC.V.Dender E.H.
VRIJDAG 26 AUGUSTUS 2022
20:00 FC.V.Dender E.H. - R.Standard de Liège B
ZONDAG 04 SEPTEMBER 2022
20:00 R.Excelsior Virton - FC.V.Dender E.H.

1E NATIONALE
WOENSDAG 17 AUGUSTUS 2022
20:00 K. Rupel Boom FC. - VK.Ninove A
WOENSDAG 24 AUGUSTUS 2022
20:00 VK.Ninove A - Frank Borains A
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
15:00 Oud-Heverlee Leuven B - VK.Ninove A

2DE AFDELING VOETB VL A
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
19:30 KSC Dijkvenne - Erpe-Mere United
19:30 KSV Oudenaarde - KM Torhout A
20:00 Racing Club Gent - RFC Wetteren
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
15:00 K. Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst

3DE AFDELING VOETB VL A
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
15:00 SV Anzegem A - Eendr Elene-Grotenberge A
15:00 KFC Voorde-Appelterre A - KVC Jong Lede

ooo OOO oooooo OOO oooooo OOO ooo

DENDERSPORT | VOETBAL VLAANDEREN 07/06/2022
PROVINCIALE REEKSEN (O.V) 2022 -2023 | REGIO DENDER

VROUWEN

1STE PROVINCIALE (12)
SCE Aalst, KFC Evergem-Center, KFCE Zele, KSK Beveren, Divas KVK Ninove A, KVC De Toekomst Borsbeke A, KFC Merelbeke,
SK Erembodegem, KVV Schelde-Schellebelle, KSC EXC Mariakerke, Voorwaarts Gijzel-Oosterzele

2DE PROVINCIALE B (12)
SV Sottegem, KSV Geraardsbergen, Divas KVK Ninove B, KFC Kluisbergen, FC Gavere-Asper, KVC De Toekomst Borsbeke B, KFC Merelbeke,
E Elene-Grotenberge, VC Narareth-Eke, K Olsa Brakel, KFC Juventus Schoonaarde A, Voorwaarts Gijzel-Oosterzele.

3DE PROVINCIALE C (10)
KSK Zingem, Divas KVK Ninove C, Kluisbergen Sportief, KFC Juventus Schoonaarde B, TK Meldert, VK Jong Geraardsbergen,
VC Herzele-Ressegem, WK Sint-Goriks, Red Star Ladies Denderhoutem, Jong SG Dendermonde.

MANNEN

Drie wijzigingen in provinciale reeksindeling
De reeksindeling in het provinciale voetbal voor volgend seizoen ligt definitief vast.
Er werd door Voetbal Vlaanderen eind deze week nog drie wijzigingen doorgevoerd. Zeveren Sportief gaat van tweede B naar tweede A. Promovendus KVV Laarne-Kalken maakte de omgekeerde beweging.

HO Kalken B gaat van derde B naar derde E. SK Wachtebeke verhuist van derde E naar derde B. Tot slot wisselt Eendracht Vinkt B (van vierde A naar vierde B) met Dampoort Gent (in eerste instantie in vierde B) dat volgend seizoen in vierde A zal uitkomen.

1STE PROVINCIALE (16)
SV Sottegem A, KFCE Zele A, KVV Sint-Denijs Sport, KVC De Toekomst Borsbeke, KVK Svelta Melsele A, KVV Vlaamse Ardennen,
KFC Heikant Zele, KSC EXC Mariakerke, KSK Grembergen, FC Kleit Maldegem, SK Berlare, SK Munkzwalm A, SK Sint-Niklaas A,
SK Denderhoutem, Herleving Red Star Haasdonk A, SK Beveren

2DE PROVINCIALE B (16)
KSV Geraardsbergen A, KSV Standaard Denderleeuw, VC Nokere-Kruishoutem A, Sparta Wortegem, KVV Schelde Serskamp-Schellebelle A,
KVV Laarne-Kalken, KSV Maarkedal, KVE Winnik A, KWIK Eine, K Olsa Brakel B, Kluisbergen Sportief A, VC Osta Meerbeke, KSV Melsen,
TK Meldert A, KFC Edeboys, VCE Houtem A

3DE PROVINCIALE C (16)
SV Sottegem B, KSK Zingem A, KFC Kluisbergen A, E Elene-Grotenberge B, EC Oudenhove A, Sparta Moerbeke-Geraardsbergen,
VK Sparta Bevere A, VV Sint Maria-Horebeke, KVCE Deftinge, KFC Petegem a/d Schelde, Wilskracht Idegem, SV Everbeek, VV Volkegem A, Standaard Michelbeke A, FC Velzeke A, RR Breivelde-Zottegem.

3DE PROVINCIALE D (16)
KVK Ninove B, FC Kerksken-Haaltert, SK Erembodegem, FCW Gijzegem, KVE Winnik B, KSCW Hofstade, FC Doggen Erembodegem,
KVVE Massemen A, SK Herdersem, SK Wichelen, VK Nederhasselt, SK Aaigem, FC Smetlede, VJ Baardegem, SV Sint-Antelinks A,
VC Herzele-Ressegem A

4DE PROVINCIALE C (18)
KSV Geraardsbergen B, KSK Zingem B, KFC Klui!sbergen B, EC Oudenhove B, VK Sparta Bevere B, FC Zegelsem,
FC Bonanza Sint-Martens-Lierde, Kluisbergen Sportief B, Racing Strijpen, SK Opbrakel, SK Munkzwalm B, WIK Boekel, VV Volkegem B,
Racing Mater, Standaard Michelbeke B, FC Velzeke B, WK Sint-Goriks, FCLC Ronse

4DE PROVINCIALE D (16)
KFC Baasrode, Rapide Santos Club Ophasselt S, KFC Voorde-Appelterre B, KVV Schelde Serskamp-Schellebelle B, KSC De Schroevers Moorsel, KVCE Nieuwerkerken, E Buggenhout B, KVVE Massemen B, KSK Vlierzele, KFC Juventus Schoonaarde B, TK Meldert B, SV Sint-Antelinks B,
VC Herzele-Ressegem B, VCE Houtem B, VK Jong Neigem, KOBOZ United Aalst

ooo OOO oooooo OOO oooooo OOO ooo

VOETBAL VLAANDEREN 01/06/2022
REEKSINDELING TWEEDE EN DERDE AFDELING
Voetbal Vlaanderen heeft zijn voorstel voor de reeksindelingen van 2de afdeling en 3de afdeling bekendgemaakt.
In tweede afdeling zitten – behalve Lebbeke – alle Oost-Vlaamse ploegen, samen met de West-Vlaamse clubs, in de A-reeks. De reeks bestaat uit 18 ploegen waar, vanaf dit seizoen, ook de U23 van Cercle Brugge en Zulte Waregem deel van uitmaken.
Aalst kan eventueel nog in de B-reeks belanden als Mandel United de eindronde niet wint en dus naar 2de afdeling VV zakt.
In derde afdeling zitten alle Oost-Vlaamse club in dezelfde A-reeks.

2DE AFDELING VV A
Eendracht Aalst, Olsa Brakel, Cercle Brugge, KSC Dikkelvenne, Erpe-Mere United, Racing Club Gent, FC Gullegem, RC Harelbeke,
KSC Lokeren-Temse, KFC Merelbeke, KVCSV Oostkamp, KSV Oudenaarde, Sparta Petegem, KM Torhout, KVK Westhoek, RFC Wetteren,
KVV Zelzate en SV Zulte Waregem.
2DE AFDELING VV B
Beerschot VA, Berchem Sport, Belisia Bilzen, Bocholter VV, Cappellen FC, City Pirates Antwerpen, Diegem Sport, Hades Hasselt, Sp. Hasselt,
FC Lebbeke, Lille-United, Londerzeel SK, Lyra-Lierse Berlaar, KRC Mechelen, Yellow Red KV Mec7helen, SK Pepingen-Halle, KSK Tongeren,
KFC Turnhout.
3DE AFDELING VV A
KVE Aalter, SV Anzegem, KVE Drongen, Elene-Grotenberge, VW Hamme, HO Kalken, KVC Jong Lede, SK Roeselare-Daizel, KSV Rumbeke,
Avanti Stekene, FC Voorde-Appelterre, KE Wervik, KSC Wielsbeke, HO Wolvertem-Merchtem.
3DE AFDELING VV B
KVK Beringen, KAC Betekom, KFC Diest, ASV Geel, KVC Houtvenne, Sporting Kampenhout, KFC Nijlen, Esperanza Pelt,
EWS Schoonbeek-Beverst, KFC Sint-Lenaerts, Eendracht Termien, KVK Wellen, FC Wezel Sport, Olympia Wijgmaal, Witgoor Sport,
KFC Zwarte Leeuw.

 

ooo OOO oooooo OOO oooooo OOO ooo

 

VOETBAL | NATIONALE TOPSCHUTTERS | 2021-2022
Oost-Vlaanderen | Regio Dender | 06/05/2022

2DE AFDELING VV
34: O. ROMERO GOMEZ (Ninove).
23: R. Nelis (Brakel).
21: D. Cardon (Dikkelvenne).
18: D. Joye (Petegem).
16: R. Antwi Manu (Zelzate), B. Straetman (Merelbeke).
15: L. Berwouts (Petegem).
12: A. Van Den Eynde (Aalst).
11: R. Broeckaert (Zelzate), A. Vanborm (Petegem), N. Van Buyten (Zelzate) , S. Vermeiren (Lokeren-Temse).

3DE AFDELING VV
32: T. ZWART (Lochristi).
17: Y. Van De Velde (Lebbeke).
15: N. Van Peteghem (Lede).
13: B. De Witte (Hamme), F. Keisers (Melsele).
11: M. De Pauw (Lebbeke).
10: J. De Rudder (Stekene), G. Monday Ajayi (Lebbeke), T. Van Calenbergh (Erpe-Mere), N. Volckerick (Stekene).

VOETBAL | PROVINCIALE TOPSCHUTTERS | 2021-2022
Oost-Vlaanderen | Regio Dender | 06/05/2022

1STE PROVINCIALE
29: ULENS (Munkzwalm).
25: Scheerlinck (Denderhoutem).
19: Van Laecke (Doorslaar).
18: C. Deceuninck (Latem).
17: De Coninck (Aalter).
16: Cherlet (Mariakerke), Hoornaert (Aalter), Janssenss (Aalter), Samimi (Drongen).
14: Van Ransbeeck (Zele).
13: Cnockaert (Kalken), Vermeer (Elene-Grotenberge).
12: Poppe (Kalken), Van Holderbeke (Sleidinge).
11: Cooreman (Zele), De Rock (Drongen), Thybaert (Mariakerke).

2DE PROVINCIALE B
27: BRAM DECUYPER (Nokere-Kruishoutem).
23: De Smul (Zeveren), Godart (Denderleeuw).
22: Bellemans (Borsbeke).
21: Fransaert (Nederhasselt).
20: Blanckaert (Edeboys).
19: S. Deblander (Winnik)
18: De Spiegelaere (Zeveren) Van De Walle (Zottegem).
17: Donkor (Eine), Landuyt (Burst).
15: Janssens (Zottegem).
14: Giannaros (Zeveren), Janssens (Borsbeke), Van Den Bossche (Geraardsbergen).
13: Kavumbagu (Eine).
12: De Beck (Zottegem), De Paepe (Houtem).
11: De Ruyck (Zeveren), M. Schamp (Borsbeke).

3DE PROVINCIALE C
24: WAELKENS (Maarkedal).
23: Vantieghem (Wortegem).
20: Mondjoy (Volkegem).
16: Heyndrickx (Bevere), Renda (Zingem).
12: Eeckhout (Wortegem), De Cubber (Everbeek).
11: Gerardi (Everbeek).

3DE PROVINCIALE D
35: BRIAN VAN DEN BOSSCHE (Sint-Antelinks).
27: De Sa Faria (TK Meldert).
24: Petroca (Deftinge).
19: Van Beneden (Ninove B).
17: Van Der Vekens (Erembodegem).
15: Van Der Beck (Herzele-Ressegem).
14: Collewaert (Oudegem).
12: Brijs (Kerksken-Haaltert), Van Waeyenberghe (Herzele-Ressegem).
11: Amand (Hofstade).

ooo OOO oooooo OOO oooooo OOO ooo

ooo OOO ooo

ooo OOO ooo ooo OOO ooo ooo OOO ooo ooo OOO ooo ooo OOO ooo ooo OOO ooo

ooo OOO ooo

 


Beste sportvrienden,

Deze site is een verzameling van info, en heeft de bedoeling om jullie te berichten omtrent algemeen sportnieuws,
met in hoofdzake het voetbal, in de regio Dender Oost-Vlaanderen in de kijker te zetten.

Het is de bedoeling, in de regio DENDER (Oost-Vlanderen) de sportverenigingen,- spelers,en -atleten, de kans te geven
ook eens in de kijker te staan via dit medium.


De spelers worden bij hun club nauwlettend onder de loep genomen, en op een positieve manier in de kijker gezet.
(match v/d dag regio Oost-Vlaanderen - is een voorbeeld van dit initiatief) teneinde hun sport met plezier te beleven.
Dit bied jullie (clubs, verenigingen) ook de mogelijkheid kosteloos info te verspreiden langs deze weg.

Hebt U vragen, opmerkingen ...dan kan via onze facebook-groep DENDERSPORT gemeld worden.

We rekenen alvast op jullie medewerking en bedankt voor de steun en interresse dat we hebben mogen ontvangen van jullie allen.

Match van de dag logo match of the day

 

 


cofiac 2021

GARAGE DE DONCKER NIEUW LOGO 17.03.2022

LOGO SPORTWERELD

BEDANKT VOOR UW BEZOEK

dendersport_volg_ons_op_twitter_vanaf4dec2012.PNG

FIFA LOGO 2013

uefa_logo_2013_frond

 

sportwereld - - 2014 PROVINCIALE EINDRONDE

damesPROVINCIALE VOETBALKALENDERS frondpageheren

REGIO DENDER Dames-Jeugd-frondpage - HOFMANCUP DAMES HEREN frondpage

PROVINCIALE_VOETBALKERNEN_frondpage - nationaal voetbal frond

Frondnieuws 2016-2017/afgelastingen klik hier 2016 2017 - bezoek ons op FACEBOOK

KAATS LOGO NIEUW - Logo_vlaamse_atletiekliga_frond_sep.2013 - Logo - MCLB-VJMO Motorcross 120 x 85 frondpage 28sep2013

vlaamse_volleybal_Logo_29sep13 - vlaamse_basketbal_liga_logo_29sep2013 - WIELERBOND VLAANDEREN

DENDERSPORT update 1 ste PROVINCIAAL - DENDERSPORT update 2 de PROVINCIAAL - DENDERSPORT update 3 de PROVINCIAAL - DENDERSPORT update 4 de PROVINCIAAL

kaatsen_info_frond_2013


MET DANK AAN ONZE SPONSOREN

Klik hier

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

BESTE SPORTVRIENDEN

Wenst U dat Jullie vereniging in de belangstelling wordt gezet, aarzel niet, alle info is welkom.
(clubinfo, eetfestijnen, toernooien verslagen, enz..).

U kan dit mede delen via onze DENDERSPORT Facebook groep.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -