PROVINCIALE_VOETBALKERNEN

VOETBAL | TRANSFERS | 2018-2019

 

Van zodra gekend vindt U de kernen HIER

 

 

 

 

VOETBAL | TRANSFERS | 2017-2018

1STE AMATEURKLASSE / 2DE AMATEURKLASSE A / 3DE AMATEURKLASSE A

1STE AMATEURKLASSE

SC EENDRACHT AALST
Trainer: Tom De Cock.
In: Kevin Ntika (Koksijde), Jan Mertens (Temse), Hamza Amazou (Halle), Ridwan Gyselinck en Lars Godart (Lokeren), Mattis Adem (Olsa Brakel), Boris Van Gysegem (Zulte Waregem) en Joran Van Belle (komt over van beloften).
Uit: Kenny Van Hoevelen (Temse), Jonas Van Kerckhoven (Temse), Bruno Baras en Ken Van Damme (FC Lebbeke), Yoshi Verbrugge (Hoek), Mickael Antoine-Curier (?), Jari Mertens (?), Mitchell Van Den Meersch (Ninove), Louis Blankaert (Appelterre), Arthur Lorré (Elene-Grotenberge).

FCV DENDER EH
Trainer: Chris Janssens.
In: Ridwan Mbarki (Sp. Hasselt), Jeroen Vanthournout (Winkel Sport) en Zeb Van Gerven (AA Gent).
Uit: Adam Burnaby-Aktins (?), Diogo Ribeiro (Leopold Ukkel), Luka Lazitch (?) en Vlad Marin (terug naar Juventus).

SV OUDENAARDE
Trainer: Stefan Leleu.
In: Yannick Deppé (VW Hamme), Elimane Coulibaly (Westhoek), Lars Wantens (Lebbeke), Jochen Van Waeyenberghe (Olsa Brakel), Gilles Petrus (Zulte Waregem) en Jasper Piers (Zulte Waregem).
Uit: Dieter Van Tornhout (gestopt), Jelle Belmans, Maarten Van Wymeersch en Frederick De Graeve (SC Dikkelvenne), Dominique Singeot (E. Aalter), Niels Ringoot (Olsa Brakel), Viktor Goditiabois (SK Munkzwalm), Olivier De Bosscher (Deerlijk), Jordi Roels (Eine), Nagim Amini (Gullegem), Hakim Borahsasar (?).

2DE AMATEURKLASSE A

OLSA BRAKEL
Trainer: Steven Huysveld.
In: Kenneth Pauwels (FC Lebbeke), Niels Ringoot (Oudenaarde), Thomas Cornelis (Izegem), Yves N'Sanga Kabanda (Overijse), Gauthier De Meyer (AA Gent), Jordan Dauchy (Doornik), Stijn Vermeersch (Dender), Kevin Hebbelinck (Sint-Niklaas), Jelle Goossens (jeugd Olsa Brakel).
Uit: Jochen Van Waeyenberghe (Oudenaarde), Bram Leroy (Hoek), Mattis Adem (?), Kaj Knipping (Ninove), Jérémie Cremers (Harelbeke), Jeroen Lambrecht (VE Drongen), Thomas Lambrecht (Wervik), Wouter Moreels (Elene-Grotenberge), Domien Schelstraete (FC Merelbeke), Julien Desire (Ronse), Thomas Van den Berghe (?).

SK RONSE
Trainer: Bert Dhont.
In: Julien Desire (Olsa Brakel), Sybe Debue (KV Kortrijk), Omar Lekhechine (SV Roeselare), Jean-Baptiste Yakassongo (Waterloo), Souleymane Youla (Indy Eleven Ver. Staten), Tom Henneton (Doornik).
Uit: Gregory Timmermans en Stéphane Van de Sande (Maarkedal), Youssef El Ghouch (Anzegem), Robin Bradt (FC Merelbeke), Jason Masquelin (Ardennen), Ritchy Detemmerman (Elene-Grotenberge).

3DE AMATEURKLASSE A

SC DIKKELVENNE
Trainer: David Gevaert.
In: Jelle Belmans, Frederic De Graeve en Maarten Vanwymeersch (KSV Oudenaarde), Guillaume Clinckemallie (Hoek), Gregory De Boel (Sparta Petegem), Yannick Euvrard (Westhoek), Kevin Kesteloot (E. Zele), Enzo Neve (FC Lebbeke), Junior Van Damme (Ninove), Glen Van Durme (KVV Windeke).
Uit: Abdallah Bouchaala (Mandel United), Ramazan Kesikbas (Waarschoot), Michael Kissi (Wingene), Jonas Lauweryns (Kluisbergen), Patient Nkulu (?), Niek Van Sprundel (Hoek), Mathias Vanden Berghe (KVV Ardennen).

FC LEBBEKE
Trainer: Stef Van De Velde.
In: Bruno Barras (Aalst), Nicolas Bodart (Eppegem), Ward Copers (Wetteren), Menco De Ryck (Halle), Kevin De Wannemaeker (Ninove), Michael Poppe (Berlare), Ibrahim Unver (Aalter), Ken Van Damme (Aalst), Bryan Vanderjeught (Londerzeel), Levi Van Der Taelen (Londerzeel), Yannick Van Impe (Denderhoutem).
Uit: Agnor Angeli (Ukkel), Glen Coppens (Bambrugge), Patrick Dimbala (onbekend), Hakim Laref (Sint-Niklaas), Kersten Lauwerys (onbekend), Enzo Neve (Dikkelvenne), Kevin Pauwels (Brakel), Timothy Salvi (Grimbergen), Koen Van Der Heyden (Bambrugge), Matthias Van Peteghem (Wetteren), Olivier Verdeyen (Schaarbeek), Lars Wantens (Oudenaarde).

KVC J. LEDE
Trainer: Fanno Nijst.
In: Jonas De Landtsheer (Voorde), Bram De Taeye (Voorde), Jarich Hellinckx (Ninove), Matthias Verhasselt (Pepingen).
Uit: Gilles Deriemaecker (onbekend), Kevin Elaut (Merelbeke), Samba Ly (Berlare), Kenny Piens (Denderhoutem), Steffen Van Grembergen (Appelterre), Joachim Verdonck (Zele).

KVK NINOVE
Trainer: Alain Merckx.
In: Mathias Goossens (Hamme), Kaj Knipping (Brakel), Matthias Schamp (Pepingenp, Koen Verhaeghe (Pepingen), Kane Willems (Voorde), Sanjay Aerts (Hamme), Michiel Lepage (Pepingen), Mitchell Van Den Meersch (Aalst).
Uit: Yannick De Rouck (Burst), Junior Van Damme (Dikkelvenne), Jarich Hellinckx (Lede), Kevin De Wannemaeker (Lebbeke), Jelle De Crick (Appelterre), Kenzo Rivera (Wolvertem), Aron De Raes (Voorde), Kasper Monné (Liedekerke), Bram Moyson (Pepingen-Halle), Rafaël Gaudi (Crossing Schaarbeek).

AVANTI STEKENE
Trainer: Rieno Van Oost.
In: Michiel Klippelaar (KSV Temse), Frederic Samson (KVV Kemzeke), Kevin Thuy (Svelta Melsele), Maxim Laeremans (Sp. Sint-Gillis-Waas), Dylan Huyghe (Maldegem), Lennert Van Hove (Waasland-Beveren) en Angelot Mag'kavula (Klauwaerts Kemzeke).
Uit: Brent Van Hecke (SK Lokeren-Doorslaar), Jordy Bogaert (Sp. Sint-Gillis-Waas), Elias Gyselinck (Massemen) en Tim Koppen (gestopt).

RFC WETTEREN
Trainer: Peter Devos.
In: Jonathan Lievens (E. Aalst), Matthias Van Peteghem (FC Lebbeke), Matis Van Caenegem en Bekim Hykaj (beloften FCW), Nicolas Janssens (Cercle Brugge), Jordy Engelbinck en Robbie Ringoet (SC Lokeren).
Uit: Jean Blondeel (JV De Pinte), Yannick Boone (SK Berlare), Armin Djedovic en Geoffrey Rijckaert (SK Lochristi), Ward Copers (FC Lebbeke), Bryan Vinck (Bambrugge), Jarne Dhuyvetter (VK Adegem).

1STE PROVINCIALE / 2DE PROVINCIALE B / 3DE PROVINCIALE C / 3DE PROVINCIALE D
4DE PROVINCIALE C / 4DE PROVINCIALE D

1STE PROVINCIALE

KE APPELTERRE
Trainer: Geert Coppens.
In: Kevin Pardon (Voorde), Dieter Noël-Dero (Geraardsbergen), Steffen Van Grembergen (Jong Lede), Jelle De Crick (Ninove), Kenneth Ots (Voorde), Yorben Van De Keere (Burst), Louis Blankaert (Aalst), Matthias Doraene (Dender), Bryan Cardon (Dender), Glenn Daniels (Ninove), Yannick Massoky Wobos (Crossing Schaarbeek), Joël Ivan Kamga (Ternat), Kevin Andrew Engama (vrij).
Uit: Joeri Danau (Geraardsbergen), Yentl Vekeman (Melsele), Younes De Witte (Ardennen), Yorben Borgenon (Denderhoutem), David Kempeneer (SK Leeuw), Sebastiaan Hooge (E. Houtem), Jonas Droessaert (Zele).

SK BERLARE
Trainer: Tim Bavré.
In: Dzingis Asanovski (Diegem), Yannick Boone (Wetteren), Gilles Deceuninck (Racing Club Gent), Xavier Deschacht (Racing Club Gent), Devin De Smet (Voorde), Kenzo Deswert (Temse), Hasan Güven (Kemzeke), Samba Ly (Lede), Sergen Özen (VW Hamme), Gilles Pottie (Wingene), Kjell Tolenaars (Mariekerke), Toon Van Acker (Sint-Niklaas).
Uit: Damir Agushev (onbekend), Cristian Andrei (Strombeek), Corentin Auspert (Melsbroek), Younes Ayari (onbekend), Jalil Bouhna (onbekend), Niels De Wolf (Lochristi), Arne Dugardeyn (stopt), Achraf Et-Takny (Woluwe-Zaventem), Willy Kabera (onbekend), Gerard Lifondja (stopt), Birger Longueville (onbekend), Michael Poppe (FC Lebbeke), Jens Vandenhende (Lochristi), Jordi Van Laere (TK Meldert)

KAV DENDERMONDE
Trainer: Gino Pauwels.
In: llias Ammar (FC Lebbeke), Olivier De Boeck (TK Meldert), Joffry De Brabander (Wetteren), Jordy De Graef (Buggenhout), Ridgy De Smedt (De Pinte), Arno D'Hoe (Buggenhout), Ran Dondeyne (Puurs), Maarten Princen (Robur), Tresor Ramazani (Lebbeke), Stijn Robaeyst (HO Kalken), Tomas Suls (Robur), Nicky Van Den Steen (TK Meldert), Jordy Van De Walle (Wetteren), Kasper van De Walle (Wetteren), Jens Verbeeck (Lebbeke), Sepp Vervust (De Pinte).
Uit: Dimitri Ceulemans (Wieze), Timothy Cobbaert (Schelde), Niclas De Man (Edeboys), Ben Dupont (Robur), Ward Duymelinck (Sinaai), Matthias Franckaert (Sinaai), Dean Meert (Sinaai), Yoni Meskens (KV Sint-Gillis), Cedric Van Heule (Aalter), Ronny Van Spitael (Peizegem), Stijn Van Wiele (Baasrode), Jorden Verheire (onbekend), Simon Zaman (Sint-Gillis).

E. ELENE-GROTENBERGE
Trainer: Sandy Casieris.
In: Simon Berghmans (Racing Club Gent), Lowie D'Hauwers (Olsa Brakel), Emiel De Pauw (SK Lovendegem), Andreas De Roeck (Olsa Brakel), Ritchy Detemmerman (SK Ronse), Glenn Hanssens (SK Ronse), Arthur Lorré (E. Aalst), Wouter Moreels (Olsa Brakel), Koen T'Jampens (Voorde), Brecht Van De Wattijne Brecht (SK Munkzwalm) en Brian Taildeman (SV Oudenaarde).
Uit: Nicky Degussemé (St. Denderleeuw), Jorben Sonck en Jeroen Wattez (VV Windeke), Jordy Van Hecke (HO Kalken), Yani Van Der Eecken (VV Ardennen) en Jonathan De Couvreur (EC Oudenhove).

HOGER OP KALKEN
Trainer: Dave Van Waes.
In: Kenan Agar (SK Sint-Niklaas), Bert Claerhout en Sam Janssens (FC Merelbeke), Nicola Hanselaer (Jong Lede), Soufriane Okrich (vrij), Yanis Paret (KMSK Deinze), Lukas Poppe (Herleving Sinaai), Gilles Remue en Ilias Van Wassenhove (Racing Club Gent), Erjan Shala (Bambrugge), Sven Smekens (TK Meldert), Sander Van Bogaert en Thor­ben Van Den Abeele (Eendracht Zele), Reinout Van Guyse (Kemzeke), Jordy Van Hecke (Elene-Grotenberge).
Uit: Bart Baute (KVE Drongen), Stanny De Beule (Sint-Gillis-Waas), Matthias De Loose (FC Edeboys), Keith De Witte (KVV Schelde), Ward Diricks (stopt), Jonas Haentjens, Arne Trinconi en Stefaan Rogiers (KVV Laarne-Kalken), Stijn Robaeyst (KAV Dendermonde), Brent Rogiers (Dynamo Beervelde), Issa Traoré (Doorslaar), Kevin Van De Vyvere en Maarten Verhulst (E. Massemen).

SV VOORDE
Trainer: Bart De Durpel.
In: Furkan Altan (Aalst), Robby De Bodt (Gavere-Asper), Tommy De Kegel (Dendermonde), Tuur De Meerleer (Bambrugge), Aron De Raes (Ninove), Ditmir Fikaj (Lovendegem), David Geeroms (Teralfene), Alex Ghailani (Dender), Randy Mfutila (Zele), Sebastien Moreels (Dender), Michael Seminck (Teralfene), Jeroen Smolders (Lede), Davy Standaert (Burst), Tijs Van Brantegem (Brakel), Miguel Van De Sijpe (Lede), Kenley Van De Walle (Brakel), Jarne Van Iseghem (Dender), Bjorn Vercammen (Aalst), Raphaël Villé (Burst), Shanko Walraevens (Brakel), Jordi Wellekens (Aalst), Jordi Willems (Pepingen).
Uit: Kenneth Asselman (Standaard Denderleeuw), Anthony De Cooman (Nederhasselt), Matthias De Jonge (Winnik), Jonas De Landtsheer (Lede), Devin De Smet (Berlare), Bram De Taeye (Elene-Grotenberge), Raymon Deblander (Winnik), Robbe Hemerijckx (Oudenhove), Jasper Heymans (Zottegem), Bjorn Ketsman (Ninove), Kenneth Ots (Appelterre), Kevin Pardon (Appelterre), Jari Praet (Oudenhove), Glenn Soens (Denderhoutem), Koen T'Jampens (Elene-Grotenberge), Jens Van Den Noortgate (Zottegem), Nico Van Der Linden (Houtem), Jeremy Van Gelder (TK Meldert), Arne Van Snick (Denderhoutem), Jorben Verpaelst (Denderhoutem), Bram Verstichelen (Zele), Kane Willems (Ninove).

SV SOTTEGEM
Trainer: Koen Vanden Houten.
In: Jens Van Den Noortgate (SV Voorde), Andres Meerman (FC Pepingen), Glenn Vander Sleyen (KVC Jong Lede), Jasper Heymans (SV Voorde), Nikolas Schamp (KRC Bambrugge), Jerôme Callebaut (U19 Club Brug­ge), Yentl Van Caenegem (KSV Oudenaarde) en Jasper Diependaele (U19 KMSK Deinze).
Uit: Yils Porrez (SK Munkzwalm), Ken Van Den Steen (DT Borsbeke), Laurens De Cuyper (FC Velzeke), Simon Ronse (KFC Gavere-Asper) en Dimitri Delplace (KSV Geraardsbergen).


2DE PROVINCIALE B


KRC BAMBRUGGE
Trainer: Levi Jacobs.
In: Glen Coppens (Lebbeke), Jordi De Coensel (Wetteren), Gianni Delmoitië (Dender), Bram Ingels (Dikkelvenne), Tom Lammens (Dender), Maarten Matthijs (E. Aalst), Dylan Rogghé (Mere), Tibo Uyttersprot (Lede), Koen Van Der Heyden (Lebbeke), Bryan Vinck (Wetteren).
Uit: Simon Duchi (Teralfene), Maxime Seminck (Winnik), Jeffrey Snauwaert (Borsbeke), Pieter-Jan Verhavert (Mere), Tuur De Meerleer (Voorde), Roy Janssens (Borsbeke), Nicolas Schamp (Zottegem), Erjan Shala (?), Stef De Meerleer (Aaigem), Kajan Haelterman (Massemen), Jonas Jolie (Massemen), Dante Erauw (Gijzel-Oosterzele), Christopher Scheerlinck (Standaard Denderleeuw), Gianni Limpens (Mere).

DE TOEKOMST BORSBEKE
Trainer: Sammy Van Den Bossche.
In: Hannes De Middeleer (Elene-Grotenberge), Jens De Paepe (Munkzwalm), Roy Janssens en Jeffrey Snauwaert (Bambrugge), Jens Okerman (Lebeke-Aalst), Arne Van Den Bossche (Dikkelvenne), Ken Van Den Steen (Zottegem), Kris Van Lippevelde (Erembodegem).
Uit: Yves Verheijen (Doggen), Thomas De Witte (Kerksken), Youric De Wandel (Sint-Antelinks), Kevin De Meu, Stijn Diependaele, Glenn Cauwel, Lander De Brabander en Arne Van Audenhove (allen Herzele-Ressegem).

KFCO BURST
Trainer: Steve De Cooman.
In: Jeffrey De Coninck (Standaard Denderleeuw), Bert Eloot (Aalst), Yannick De Rouck (Ninove), Brecht Van Cauter (Lebeke-Aalst), Andy Van Laethem (Bambrugge), Jelle Roelandt (Lebeke-Aalst), Samuel D'haeyer (Lebeke-Aalst), Jens Haelterman (FC Merelbeke), Niels Straetmans (Kerksken), Kenneth Saeys (BX Brussels).
Uit: Ruben Van Belle (Pamel), Stijn Moerman (Munkzwalm), Davy Standaert (Voorde), Dimitri De Vlaeminck (Doggen), Davy De Vis (stopt), Rafael Villé (Voorde), Hakim Boussehaba (TK Meldert), Ayrton Taont (?), Yorben Vandekeere (Appelterre), Jens Gits (Schelde), Ode Thompson (?), Kevin Raveydts (?).

SK DENDERHOUTEM
Trainer: Luc Peerlinck.
In: Kenny Piens (Lede), Yorben Borgenon (Appelterre), Glenn Melckebeeck (Herzele-Ressegem), Jari Malfroid (Kerksken), Nils Van Poelvoorde (Lebeke-Aalst), Robin Van Den Eynde (Haaltert), Arne Van Snick (Voorde), Glenn Soens (Voorde), Jorben Verpaelst (Voorde), Marnik De Blander (Mere), Franky Van Der Elst (Lede), Svenn Van Den Bulcke (Kerksken).
Uit: Yannick Van Impe (Lebbeke), Jo Renneboog (Nederhasselt), Joachim Steens (Haaltert), Jonas De Bisschop (Borchtlombeek), Ruben Rooms (Haaltert), Sean Libeer (Haaltert), Matthias De Schrijver (Haaltert), Niels Schietecat (Haaltert), Pat Van Camp (stopt), Lander Van Der Schueren (stopt), Bjorn Haegeman (?), Davy Van Boxstael (?).

FC EDEBOYS
Trainer: Jean-Marie Alexander.
In: Matthias De Loose (HO Kalken), Matthias Stalpaert (Lebeke-Aalst), Nicolas De Man (KAV Dendermonde), Brian De Neve (Cercle Melle), Jens De Poorter (E. Massemen), Gregory Vermeeren (VKN Beervelde), Kwinten Fiers (SV Melsen), Joost Aerts (KVV Schelde), Ewoud Benoot (Oudenburg), Felix Geerebaert en Bram De Visscher (RFC Wetteren).
Uit: Kursun Cuneyt (Sint-Gillis-Waas), Tobias Malfroy (E. Massemen), Robin Bernaert en Tarik Arici (stoppen), Mehdi Djelassi (FC Heusden).

KWIK EINE
Trainer: Alain Verhoie.
In: Jeffrey Eeckhout (Wortegem), Jordi Roels (Oudenaarde), Thibault Vandeputte (Horebeke), Gilles Beerens (Sparta Petegem), Glenn Bauwens (Kluisbergen Sportief), Felix Bauters (Olsa Brakel), Joachim Van Dorpe (Volkegem), Jens De Waele (Wielsbeke), Lorenzo Van Twembeke (Olsa Brakel).
Uit: Yannick Tomas, Yasser Abdellaziz, Daoud Mahli en Jarich Meurez (Zingem), Gentiel Goeminne (Poesele), Jason Vandermeirsch, Kevin Karara en Monjoy Fefe (FC Kluisbergen), Leon Sobrie (Volkegem), Alex Lannoy (Otegem), Niels Ockerman (Sparta Bevere), Jentel Vandenbossche (Oudenhove), Guiseppe Riolo (?).

FC GAVERE-ASPER
Trainer: Tom Lodens.
In: Niels Colpaert (VV Balegem), Isaas Dede (SK Lovendegem), Jan De Temmerman (SK Munkzwalm), Maarten Gevaert (SC Dikkelvenne), Milan Marysse (Sparta Petegem), Jonathan Moreels (SC Dikkelvenne), Simon Ronse (SV Zottegem), Pavel Vancaester (Jong Zulte), Brecht Van De Putte (SC Dikkelvenne), Yarne Van Nieuwenhuizen (Kluisbergen Sportief), Gianni Verschueren (Sparta Petegem).
Uit: Cedric Buyck (JV De Pinte), Robby De Bodt, Lander De Coninck (stopt), Maarten De Spiegelaere (stopt), Cedric Rosseel (Kluisbergen Sportief), Andy Van De Vijver (Standaard Michelbeke), Jens Van De Vijver (SK Zingem).

KSV GERAARDSBERGEN
Trainer: Kevin Waegemans.
In: Dylan Goessens (Denderhoutem), Kevin Lammens (Munkzwalm), Stijn Jacobs (Herne), Nicolas Crombé (Munkzwalm), Joeri Danau (Appelterre), Dylan Jouret (Olsa Brakel), Dimitri Delplace (Zottegem), Jonas De Ville (Windeke), Kevin De Nie (Zandbergen), Arno De Vlaminck en Neal Desterbecq (Moerbeke-Geraardsbergen), Dennis Brynaert (Voorde), Fabio Meskens (Voorde), Sheridan Salmon (vrije speler).
Uit: Dieter Noél-Dero (Appelterre), Kristof Vanslembrouck (stopt), Siebe Derdelinckx (?), Michael Van Oudenhove (Hekelgem), Loic Malaise (Erembodegem), Siegert Hubau (Moerbeke Geraardsbergen) en Nathan Poelman (stopt).

VOORWAARTS GIJZEL-OOSTERZELE
Trainer: Peter Van Keymeulen.
In: Jens Dirinck (KVV Ardennen), Vlayeren en Justin Blaaspijp, Dino Cornet en Brian Bracke (KVV Schelde), Joran Hillewaere en Michiel Bos (FC Merelbeke), Arno Audoor (SV Oudenaarde), Dante Erauw (Bambrugge), Sam De Munter (SK Lochristi), Tarik Arici (FC Edeboys).
Uit: Tys Heyerick en Sander Eeckhout (KFC Heusden), Vincent Blommaert (Cercle Melle), Kristof Maes en Thomas Steurbaut (E. Massemen), Kjell Van Der Haeghen (FC Latem).

KLUISBERGEN SPORTIEF
Trainer: Stijn Debleeker.
In: Philippe Buysens en Emile Baert (Avelgem), Wouter Demeyer (Oudenaarde), Jonas Lauweryns en Lucas Deparcq (Dikkelvenne), Gauthier Maes (Racing Waregem), Ruben Rosseel (Gavere-Asper), Elias Vanopbroeke en Siemen Deweer (SK Ronse), Thomas Longerstay (Volkegem).
Uit: Jarne Van Nieuwenhuyze (Gavere Asper), Lewis Verbeurgt en Mathias Dujardin (Wortegem), Milan Bol (Sparta Bevere), Glenn Bauwens (Eine), Jo Demets (stopt).

EENDRACHT MACHELEN
Trainer: Terry De Grande.
In: Tibo Heyerick (Meetjesland), Arno Blancke (Aarsele), Fries De Waele en Robbie Careel (Sparta Petegem), Mathieu Van Parys (Oudenaarde), Kim Heyerick (vrije speler), Nour-Edinne El Malqui, (Michelbeke).
Uit: Niels Loontjens, Lander Vanlierde en Simon Blancquaert (Poesele), Tervioll Balaj (Jong Zulte).

OSTA MEERBEKE
Trainer: Serge Beerens.
In: Okan Taslidere (Baardegem), Glen Van Berlaimont (Lebeke-Aalst), Kevin Verhoeven (TK Meldert), Joren Frisch (Winnik), Lorin Hiers, Hannes De Mey en Albertijn Matthieu (allen Ninove).
Uit: Stef Du Seuil (Munkzwalm), Kris De Nutte (Nederhasselt), Daan Lettens (Winnik), Bram Schiettecatte (stopt), Jeroen Verpaelst (stopt).

SK MUNKZWALM
Trainer: Xavier Cruypelinck.
In: Kobe De Rudder en Maarten Melkebeke (FC Merelbeke), Jordy De Vos (Elene-Grotenberge), Stef Du Seuil (Meerbeke), Viktor Goditiabois (Oudenaarde), Stijn Moerman (Burst), Gilles Porrez en Bram Vandenberghe (Olsa Brakel), Yils Porrez (Zottegem), Stef Temmerman (Houtem), Jonathan Ulens (Velzeke).
Uit: Jan De Temmerman (Gavere-Asper), Sven Evrard (Horebeke), Peter Van Cauwenberghe (Horebeke), Kevin Lammens en Nicolas Crombé (SV Geraardsbergen), Brecht Van de Wattijne (Elene-Grotenberge), Kenny Van Ruyskensvelde (?), Gregory Vekeman (stopt), Brecht Moreels (stopt)

KVV WINDEKE
Trainer: Geert Van Gaeveren.
In: Jordy Porrez (Moortsele), Maarten De Corte (FC Wetteren), Jorben Sonck en Jeroen Wattez (Elene-Grotenberge), Kevin Eeckhoudt en Mathias Mathias (Lovendegem), Niels Bogaerts (Cercle Melle), Gilles Saelens (Zottegem), Tim D'hont (vrije speler).
Uit: Sven De Landtsheer en Johan Steurbaut (E. Massemen), Sebastien De Smet (stopt), Jef Pauwels (Waarschoot), Michiel Raat (Vurste-Semmerzake), Arno Van Der Schueren (E. Houtem), Jonas De Ville (KSV Geraardsbergen), Glenn Van Durme (SC Dikkelvenne).

EENDRACHT WINNIK
Trainer: Gerrit Borreman.
In: Raymon Deblander (Voorde), Seppe Deblander (Ninove), Matthias De Jonge (Voorde), Stijn De Ville (Nederhasselt), Daan Lettens (Meerbeke), Sander Poelman (Ninove), Maxiime Seminck (Bambrugge), Glenn Van De Velde (Bonanza), Kenneth Van Vreckem (Zandbergen).
Uit: Nicolas Abdelairas (Bever), Stef Appelmans (Tollembeek), Kris Bogaert (stopt), Kenneth Broquet (Nederhasselt), Kevin Broquet (Nederhasselt), Robbe De Doncker (Zandbergen), Kenny De Smet (Sparta Moerbeke), Stijn Dooms (Sparta Moerbeke), Aron Durang (Herne), Joren Frisch (Meerbeke), David Geeurickx (TK Meldert), Karim Haiba (?), Sibren Hernalsteen (Neigem), Jonas Penne (Zandbergen), Egon Pletinckx (Tollembeek), Ken Van Der Cruyssen (Galmaarden), Timothy Van Den Berghe (Zandbergen), Brent Van Snick (Oudenhove), Tibo Verbeken (Sint-Goriks), Koen Walravens (stopt), Kenny Wauters (Sparta Moerbeke).

JONG ZULTE
Trainer: Frederik D'Hollander.
In: Tervioll Balaj (Machelen), Joeri Serruys (Latem), Maxime Goeminne (Anzegem), Ludovic Goeminne (RC Waregem), Bram Decuyper, Bryan Maes en Robin Feys (allen Wielsbeke).
Uit: Olivier Vanwijnsberghe en Jari Callens (Anzegem), Nicolas Campens en Nathan Bossuyt (Olsene), Pavel Van Caester (Gavere Asper), Brecht Vervaeck (stopt), Dieter De Smet (stopt).

 

3DE PROVINCIALE C


E. ELENE-GROTENBERGE B

Trainer: Jan Van Ruyskensvelde.
In: Dahley De Vos (Bambrugge), Laurent Mabilde (Munkzwalm), Kenny Van Ruyskensvelde (SK Munkzwalm) en Brecht Vercleyen (SV Zottegem).
Uit: Jasper De Middeleer (DT Borsbeke) en Jordy De Vos (SK Munkzwalm).

STANDAARD MICHELBEKE
Trainer: Kevin Van Helleputte.
In: Glenn Bert (Zingem), Stanislas Christiaens (Opbrakel), Sander De Groote (Velzeke), Dylan De Winne (Oudenhove), Bram D'haeyer (Sint-Goriks), Elias Larno (Bonanza), Gregory Ternoot (Everbeek), Andy Van De Vijver (Gavere-Asper), Lins Van Den Berge (Nederhasselt), Felix Van Dijcke (Olsa Brakel), Joris Vernaillen en Sahin Yunus (Everbeek).
Uit: Wesley Maginet en Robin Broeckaert (Oudenhove), Jordi Van Haute (Boekel), Jentel De Ruyver en Bert Stoebel (Bonanza), Redouane Krimel (FCLC Ronse), Nour-Edinne El Malqui (Machelen), Ilyas El Malqui (?).

EC OUDENHOVE
Trainer: Diego Porrez.
In: Maxim De Langhe (J. Lede), Thomas Haegeman (FC Velzeke), Jari Praet (SV Voorde), Jentel Van Den Bossche (Eine), Jonathan De Couvreur (Elene-Grotenberge), Robbe Hemerijckx (SV Voorde), Brent Van Snick (Winnik).
Uit: Bart De Durpel (stopt, nu trainer Voorde), Dries De Leye (Moerbeke-G'bergen), Jeremy Ausloos (FC Galmaarden), Dylan De Winne (Michelbeke), Hannes Pieters (WK Sint-Goriks).

WK SINT-GORIKS
Trainer: Jurgen Van Cauwenberge.
In: Lesley De Troyer en Jeroen Malfroy (Herzele Ressegem), Hannes Pieters (Oudenhove), Aron Van Caenegem (Elene-Grotenberge), Frédérick Van den Abeele (Velzeke), Tibo Verbeken (Winnik), Bart Verstichelen (Velzeke), Kevin Weytens (Dynamo Beervelde).
Uit: Michael D'hondt, Robin Van Nieuwenhove en Lukas Van de Walle ( Oudenhove B), Tom Michiels (Everbeek), Joachim Roelandt, Sven Weytens en Steven Van De Sijpe (Munkwalm B).

FC VELZEKE
Trainer: Tim De Lange.
In: Benoit van Steenbrugge (Bevere), Michael D'hondt (WK Sint-Goriks), Yanice Scheerlinckx , Jonas De Spiegeleer, Laurens De Cuyper en Jelle Cansse (KSV Zottegem B), Didier Haeck (vrije speler) en Pieter-Jan Van Gompel (SV Zottegem B).
Uit: Steven Fayot en Teo De Clippeleer (Bonanza), Sander De Groote (Michelbeke), Thomas Haegeman (EC Oudenhove), Fréderick Van Den Abeele en Bart Verstichelen (WK Sint-Goriks), Jonathan Ulens (SK Munkzwalm A), Bert Boelaert (Herzele-Ressegem), Timothy Van Der Eecken (?), Joris De Clercq (?), Jelle Huyghe (Racing Strijpen), Michiel Ghysl, Kim Vanderzwalmen, Jasper Van Der Meersschaut en Pie­ter Borremans (SK Munkzwalm B).

SV SOTTEGEM B
Trainer: Johan Meerman.
In: Kyani De Beck (U19 Olsa Brakel), Simon Vanderstichelen (FC Bonanza Lierde), Mathias Matthijs (FC Bonanza Lierde), Djordy De Schuiteneer (?) en Daniel Ojor (?).
Uit: Jarno De Pelsmaeker (RC Haaltert), Jonas De Spiegeleer (FC Velzeke), Jelle Cansse (FC Velzeke), Yanice Scheerlinck (FC Velzeke), Jacques Muanza (FC Bonanza Lierde), Elim Nukhanov (RC Haaltert), Maarten Simaeys (SV Everbeek), Brecht Vercleyen (Elene-Grotenberge), Gilles Saelens (KVV Windeke) en Jordy Van Der Pulst (VC Herzele-Ressegem).


3DE PROVINCIALE D


VJ BAARDEGEM

Trainer: Kristof Badisco.
In: Kristof Bammens (Mere), Tom Devos (TK Meldert), Jan Vandersmissen (Haaltert), Ken Schiettecatte en Brecht Goubert (Sint-Antelinks), Florenz Volkaert (Jong Lede).
Uit: Okan Taslidere (Meerbeke), Ertugrul Calik (Kerksken), Miguel Wigy (Moorsel), Christophe Fraiture (stopt).

FC BONANZA
Trainer: Hans Van Der Biest.
In: Jonas Baele (Elene-Grotenberge), Teo De Clippeleer en Steven Fayot (Velzeke), Kim De Coen (Okegem), Jentel De Ruyter (Michelbeke), Valentijn Hac (vrije speler), Sam Meersman (Zegelsem), Jarne Morreels en Arno Van den Kerckhove (SV Geraardsbergen), Bert Stoebel (Michelbeke), Jonas Van Laethem (Pamel), Matthias Van Lierde (Dikkelvenne), Branko Vandenbosshe (jeugd Bonanza).
Uit: Jordy Aubeeck en Peter Lackner (Sint-Antelinks), Haaike Hoebeke (Everbeek), Gert Hutsebaut (?), Elias Larno (Michelbeke), Niels Lievens (stopt), Michael Malfroid (St. Denderleeuw), Mathias Matthijs en Simon Vanderstichelen (Zottegem B), Andy Van De Perre (Everbeek), Glenn Van De Velde (Winnik), Vadinio Van den Berge (Boekel B), Athanase Tharouniats (Idegem).

VCE DEFTINGE
Trainer: Erwin Straetmans.
In: Jeffrey Uytafkot (Idegem), Catalin Militaru Catalin (Nederhasselt), Rively Ebongo (Aedec Hyon), Amadou Barry (Ophasselt) en Daniel Bilic (vrije speler).
Uit: Bram Candries (?).

STANDAARD DENDERLEEUW
Trainer: Danny Hertveldt.
In: Elias Sab Aouni (Lebeke-Aalst), Hendrik Sonck (Haaltert), Christopher Scheerlinck (Bambrugge), Gaetan Schandené (Mollem), Michael Malfroid (Bonanza), Nicky De Gussemé (Elene-Grotenberge), Samuel Ebelle (Lokeren), Kenneth Asselman (Voorde), Lars Van Snick (Ninove), Thijs Verleysen (Essene), Egon De Raes (Meldert), Mattias De Leeuw (Lebeke-Aalst), Jean Rugayamdunzi (E. Aalst).
Uit: Lehoussine Aabbou (stopt), Jeffrey De Coninck (Burst), Vincent De Spiegeleer (stopt), Yens Geeraerts (Teralfene), Kevin Van Pottelbergh (Moorsel).

FC DOGGEN EREMBODEGEM
Trainer: Johan De Nutte.
In: Dimitri De Vlaeminck (Burst), Yves Verheijen (Borsbeke), Steff De Backer (Haaltert), Dimitri De Bruck (Mere), Yens Geeraerts (Standaard Denderleeuw).
Uit: Olivier Daelman (Moorsel), Thomas Meganck (Kerksken), Thomas Camu (Aaigem).

SK EREMBODEGEM
Trainer: Guy D'Hauwers.
In: Loïc Malaise (Geraardsbergen), Jordy Eemans (Haaltert).
Uit: Kris Van Lippevelde (Borsbeke), Filip Rivera-Guillen (Haaltert), Tysh Van Gerven (Asse ter Hei­de), Nando Schockaert (Asse ter Heide), Michaël Vos (Asse ter Heide).

FCW GIJZEGEM
Trainer: Dirk De Cremer.
In: Sander Bonnarens (KV Sint-Gillis), Tjorven De Greve (Doggen), Bjarne Lint­hout (Lede B), Jame Moreels (Lede), Adrian Puie (OB Wieze), Mihar Sauca (OB Wieze), Jason Van Hove (Schelde), Frederiek Van Nerom (Oudegem), Michiel Verhofstadt (Lede B).
Uit: Niels De Smet (stopt), Danny Gysbrecht (stopt), Valentijn Van Mol (stopt), Tim Verbestel (stopt).

KRC HAALTERT
Trainer: Albert De Bruck.
In: David Pauwels en Matthias Pauwels (Moorsel), Brentt Van Den Steen (Teralfene), Jarno De Pelsmaeker en Elim Nukhanov (Zottegem), Niels Schietecat, Matthias De Schrijver, Sean Libeer en Ruben Rooms (Denderhoutem), Dimitri Dias-Pedregosa (Kerksken), Philip Rivéra (Erembodegem), Douglas Roeland (Hofstade) en Cedric Tillon (vrije speler).
Uit: Kenneth Houttekier en Laurens Van De Sijpe (Smetlede), Sonny De Moye (Kerksken), Steff De Backer (Doggen-Erembodegem), Jan Van Der Smissen (Baardegem) en Kenzo De Backer (Moorsel).

HOFSTADE
Trainer: Jan Töpke.
In: Nesin Aeti (Baardegem), Jens Boemans (KV Sint-Gillis), Remco De Clercq (Moorsel), Jelte De Smet (Lebeke-Aalst), Jordy Meganck (KV Sint-Gillis).
Uit: Glen Jansegers (Kerksken), Douglas Roelandt (onbekend).

FC KERKSKEN
Trainer: Davy Cooreman.
In: Calik Ertugrul (Baardegem), Sonny De Moye (Haaltert), Thomas De Witte (Borsbeke), Senna Bombeeck (Berlare), Bram De Nutte (Meerbeke), Matthias Heymans (Sint-Antelinks), Jeremy Goisse en René Goisse (Mere), Glenn Jansegers (Hofstade), Jonathan Johnson (Laarne-Kalken), Jari Lanckmans ( FSI Berchem), Thomas Meganck (Doggen), Nick Segaert (Nederhasselt), Joachim Steens (Denderhoutem), Sebastiaan Waegeman (Lebeke-Aalst) en Lothar Verpeten (E. Aalst).
Uit: Ingmar De Roeck (Herzele-Ressegem), Miguel De Schrij­ver (Schelde), Dimitri Dias Pedregosa (Haaltert), Jente De Weerdt (?), Samuel Fransaert (Zandbergen), Jari Malfroid (Denderhoutem), Niels Straetmans (Burst), Ruben Mertens (Aaigem).

FC MERE
Trainer: David Collyns.
In: Behar Ruca (Herdersem), Elmer Podevyn (Moerbeke-Geraardsbergen), Gianni Limpens en Pieter­jan Verhavert (Bambrugge), Jens Deneve, Kenneth Poelaert, Lukas Vanwilder en Kevin Gal Shema (Lede) en Kevin Sonck (Zandbergen).
Uit: Dimitri De Bruck (Doggen), Dylan Rogghé en Kristof Bammens (Baardegem), Julius Liyolo, Koen Roggeman, Jari De Wolf, Tim Lemmens en Nils De Coster (Nieuwerkerken), Stijn Schamp (?), Kevin Van Holsbeeck, Bram Van Den Bossche en Jens De Loy (Vlierzele), Marnik De Blander (Denderhoutem), Jeremy Goisse (Kerksken) en Erhan Bakirhan (Zandbergen).

MOERBEKE-GERAARDSBERGEN
Trainer: Luc Cardon.
In: Stijn Dooms, Kenny Wouters en Kenny De Smet (Winnik), Brian De Bruyne (Nederhasselt), Anthony Berchmans (E. Bievene), Siegert Hubau (SV Geraardsbergen), Etienne Debilde (Galmaarden) en Dries Deleye (Oudenhove).
Uit: Arno De Vlaminck (SV Geraardsbergen), Pieter D'Haeseleer (Zandbergen), Jelle Cop­pens (Idegem), Neal Desterbecq (?), Elmer Podevijn (Mere) en Beau Leleu (Zottegem).

VK NEDERHASSELT
Trainer: Steven Bellemans.
In: Jo Renneboog (Denderhoutem), Tim Geeroms (Lebeke-Aalst), Thomas Geeroms (Lebeke-Aalst), Bram Tiels (Liedekerke), Kevin Broquet (Winnik), Kenneth Broquet (Winnik), Kris De Nutte (Meerbeke), Jonas Van De Vede (Liedekerke B), Dimitri Marcelis (Liedekerke B), Joachim Vernaillen (Essene), Michiel Van Den Abeele (Essene), Jari De Luyck (Liedekerke B).
Uit: Dries Vierendeels (Oetingen), Bryan De Bruyn (Moerbeke), Jens Du Mongh (Neigem), Dieter De Roeck idegem, Tommy De Bolle (Idegem), Laurenz Verloes (?), Reno Van Der Biest (VC Ressegem), Lins Van Den Berg (Michelbeke), Tim Chabert (Herne), Nicolas Merckaert (Idegem), Stephen Van Der Meersch (Neigem).

PANTERS OKEGEM
Trainer: Kenneth Dhaeseleer.
In: Gert Van Laere (vrije speler), Christophe Van Cauwenberghe (Vlierzele), Oussama Qassmi (Moorsel).
Uit: Ibrahim Bah (Aaigem), Jonas Van Bondt (stopt).

OB WIEZE
Trainer: Stijn Baert.
In: Joren Atmani (vrij), Radouane Bouda (Herdersem), Soufyane Boussehaba (Baasrode), Dimitri Ceulemans (KAV Dendermonde), Mathias Janssens (Buggenhout), Jonas Lemmens (Lede), Diego Meganck (Zele), Sven Roelandts (Baardegem), Tim Saeys (Buggenhout), Renco Van Acoleyen (Oudegem), Vincent Van de Wiele (Buggenhout), Joren Van den Abbeele (Schoonaarde), Sander Van Lierde (vrij).
Uit: Adrian Puie (Gijzegem), Mihai Sauca (Gijzegem), Kristof De Kinder (KAV Dendermonde), Glenn Vermeir (Buggenhout).

SK ZANDBERGEN
Trainer: Gregory Van Londersele.
In: Maarten Van Holder (Galmaarden), Gert Hutsebaut (Bonanza), Timothy Van Den Berge (Winnik), Samuel Fransaert (Kerksken), Stijn De Saeger (Hofstade), Robbe De Doncker (Winnik), Steven Seghers (Oetingen), Pieter D'Haeseleer (Oetingen), Pieter D'Haeseleer (Moerbeke), Steve Vandenbrande (Galmaarden), Felk Vlassenbroeck (Galmaarden), Erhan Bakirhan (Mere), Jens Fonck (Appelterre).
Uit: Gio De Maeseneer (?), Maxim Adriaens (Sint-Antelinks), Kevin Sonck (Mere), Kevin De Nie (?), Sven Van Hoorebeek (Sint-Antelinks), Gino Penne (stopt), Laurentz Aelbrecht (?), Kris De Spiegeleer (Aaigem).


4DE PROVINCIALE C

SK AAIGEM
Trainer: David Ghijs.
In: Pieter Kiekens (Burst), Selim Gul, Hendrik De Lange, Gil Vancoille, Bjorn Gansemans, Ruben Van Vreckem en Christian Twizere (Lebeke-Aalst), Kris De Spiegeleer (Zandbergen), Thomas Camu (Doggen Erembodegem), Kenneth Van Baeden (Hekelgem), Dimitri Verhalle (Sint-Antelinks), Joeri Schandevijl (Haaltert), Stef De Meerleer (Bambrugge), Ruben Mertens en Ronan D'Hauwers (Kerksken), Ibraham Bah (Okegem) en Sven Verbeke (Nieuwerkerken).
Uit: Aiemen Ayed (Okegem), Bjorn Van Den Steen (Smetlede) en Stijn Jacobs (Ophasselt).

OZ BAVEGEM
Trainer: Frank Van Brussel.
In: Sven D'Hondt, Bram Naert, Daan De Bruecker en Cedric Meuleman (Herzele-Ressegem), Kenneth De Pauw (Strijpen), Wouter Verhecken (Vlierzeze), Fabrice Kennof (vrije speler) en Kenny De Cocker (vrije speler).
Uit: Eros De Raeve (Strijpen), Basri Gok (?), Kristof Bombeke (Vlierzele), Tayfun Yuksel (Poesele) en Dimitri Jacobs (Nieuwerkerken).

FC BONANZA B
Trainer: Christophe Bury.
In: zie A-ploeg in 3de provinciale D.
Uit: niemand.

SV EVERBEEK
Trainer: Davy Casieris.
In: Jorne Baguet, Tim Browaeys, Nicolas Daneels, Senn De Pauw en Pieter Parmentier (vrije spelers), Redon Benisha en Erdjanik Nemov (SV Geraardsbergen), Matthias Dujardin (Volkegem), Andy Hail­lez en Ayoub Khamlich (Flobecq), Haike Hoebeke, Andy Van De Perre en Kjetil Volkaert (Bonanza), Thomas Lemmens (Opbrakel), Tom Michiels (Sint-Goriks), Artur Mirzoyan (Jong Geraardsbergen), Wazgen Mirzoyan (Deux Acren), Maarten Simaeys (Zottegem), Joachim Steenhoudt en Bart Vanderputten (W. Idegem).
Uit: Kilian Depessemier en Stef Merckaert (Oudenhove B), Gregory Ternoot en Joris Vernaillen (St. Michelbeke), Tom Torrekens en Stef Wauters (Zegelsem), Thomas Devisch (FCLC Ronse), Ben Rogge (Eine B), Ruben Liveyns (Sparta Bevere B), Yunus Sahin (Everbeek), Casper De Dobbeleer (?).

JONG GERAARDSBERGEN
Trainer: Johan De Roeck.
In: niemand.
Uit: niemand.

VC HERZELE-RESSEGEM
Trainer: Roland Neys.
In: Bert Boelaert (Velzeke), Glenn Cauwel, Lander De Brabander, Kevin De Meue, Stijn Diependaele en Arne Van Audenhove (Borsbeke), Jens De Backer (Houtem), Pieter­jan De Cooman en Ken De Smet (Sint-Antelinks), Ingmar De Roeck en Arne Sonck (Kerksken), Daan Muylaert (vrije speler), Jens Porrez (vrije speler), Ayrton Taont (Burst), Tim Van Caekenberghe (vrije speler), Reno Van Der Biest (Nederhasselt) en Jordy Van Der Pulst (Zottegem).
Uit: Daan De Bruecker (Bavegem), Lesley De Troyer en Jeroen Malfroy (Sint-Goriks), Robby Den Tandt (Munkzwalm), Cedric Meuleman en Bram Naert (Bavegem), Wesley Sterlin, Gert­jan Thomas en Laurens Van Boven (Sint-Antelinks).

WK IDEGEM
Trainer: André Moreels.
In: Jelle Coppens (Moerbeke-Geraardsbergen), Tommy De Bolle, Dieter De Roeck en Gert Sergeant (Nederhasselt), Matthi De Slaghmeulder (Tollembeek), Athanase Tharouniatis (Bonanza) en Geoffrey Cobbaert (vrije speler).
Uit: Bart Vanderputten en Jordan Soltau (Bever), Joachim Steenhoudt (Everbeek), Wesley Breynaert (Onkerzele) en Jeffrey Uytkafkot (Deftinge).

STANDAARD MICHELBEKE B
Trainer: Chris Deldique.
In: zie A-ploeg in 3de provinciale C.
Uit: niemand.

JONG NEIGEM
Trainer: Stefan Derijck.
In: Jens Du Mong (Nederhasselt), Kenny Gillot (Eizeringen), Bart Guldemont (Lebeke-Aalst), Sibren Hernalsteen (Winnik), Jovanni Prové (Appelterre), Stephen Van Der Meersch (Nederhasselt), Brecht Van Laethem (Pamel).
Uit: Lars Dedobbeleer (stopt), Dirk Matton (stopt), Jeroen Van Den Broeck (stopt).

SK OPBRAKEL
Trainer: Lorenzo Van Damme.
In: Mathieu Gossye (Zegelsem), Kenny Ketsman (Voorde), Marius Luna (vrije speler), Kim Pot (Volkegem), Tom Schepens (SV Geraardsbergen).
Uit: Stanislas Christiaens (Michelbeke), Thomas Couckhuyt (Maarkedal), Steven De Temmerman (?), Yanni De Wolf en Kenneth Van Moorleghem (Zegelsem), Thomas Lemmens (Everbeek), Jeroen Van Coppenolle (Volkegem), Michael Van Coppenolle (?).

RSC OPHASSELT
Trainer: Joeri Kiekens.
In: Laurentz Aelbrecht (Zandbergen), Alexander Dubois (Wit-Zwart), Jelle Du Mongh, Jeroen Verpaelst en Gregory Vanderhoeven (Meerbeke), Stijn Jabobs (Aaigem), Davy Bastiaens (Erembodegem) , Jonathan Spitaels (Okegem) en Bart Janssens (vrije speler).
Uit: Jeffrey De Creemer (?), Free Boulembercq (?), Jelle Moes, Brecht De Cuypere, Niels Van Paemel en Thomas Van Den Bogaert (naar zondag­reserven van SC Eendracht Aalst).

EC OUDENHOVE B
Trainer: Lieven Van De Velde.
In: (onder voorbehoud, want kern nog niet definitief samengesteld) David Bouverie (Everbeek), Stef Merckaert (Everbeek), Navanjo Termote (vrije speler), Robin Van Nieuwenhove (WK Sint-Goriks), Jens Liedts (RC Strijpen), Wesley Maginet (Michelbeke), Robin Broeckaert (Michelbeke) en Kilian Depessemier (Everbeek) + beloften.
Uit: niemand.

SINT ANTELINKS
Trainer: Steven De Vos.
In: Bjorn De Kerpel (Borsbeke), Youric De Wandel (Borsbeke), Nickias Slagmulder (vrij), Sven Van Hoorebeek (Zandbergen), Maxim Adriaens (Zandbergen), Jochen De Troyer (Liedekerke B), Jordy Aubeeck (Bonanza), Peter Lackner (Bonanza), Joachim De Schepper (Appelterre B), Robin De Paepe (Appelterre B), Dimitri De Knibber (Haaltert), Wesley Roussau (Haaltert), Laurens Van Boven (VC Herzele), Andres Saelens (VC Herzele), Wesley Sterlin (VC Herzele), Gertjan Thomas (VC Herzele), Jan Temmerman (vrij), Yens Baten (Meerbeke).
Uit: Wesley Van Der Linden (Opbrakel), Ken Schiettecatte (Baardegem), Brecht Goubert (Baardegem), Pieter­jan De Cooman (?), Alexander Dubois (Ophasselt), Matthias Heymans (Kerksken), Dimitri Verhalle (Aaigem), Ken De Smet (VC Herzele).

RACING STRIJPEN
Trainer: Patrick Van Laethem.
In: Eros De Raeve (Bavegem), David De Sutter (Zegelsem), Colin De Vos (Sint-Antelinks), Jelle Huyghe (Velzeke), Glenn Schockaert (Vlierzele), Jeroen De Weerdt (Elene-Grotenberge), Matthias Verthez (Balegem), Jens Coessens (vrije speler), Wouter De Koker (vrije speler), Henri Dongo (vrije speler)
Uit: Kenneth De Pauw (Bavegem)

SK VLIERZELE
Trainer: Geert Van Op Den Bossche.
In: Kristof Bombeke (Bavegem), Dave Audenaert en Koen Paelinck (Moorsel), Stijn De Saeger (Hofstade), Xhabbo D'haseleir (Wichelen), Jarod Phlips (Borsbeke), Jens De Loy, Kevin Van Holsbeeck en Bram Van den Bossche (Mere), Laurens Van Steenberge (Burst) en Jens Vermeulen (Laarne-Kalken).
Uit: Koen Baeyens (Smetlede), Jelle Coppens en Glenn De Lange (VSV Gent), Niels Grysouille (Baasrode) en Christof Vancauwenberghe (Okegem).

FC ZEGELSEM
Trainer: Xavier Bauwens.
In: Jonas De Latte (Ardennen), Christophe Van Cauwenberghe (Horebeke), Stef Wauters en Tom Torrekens (Everbeek), Yanni De Wolf en Kenneth Van Moorleghem (Opbrakel), Yassin Ouabdelmoumen (FCLC Ronse), Tim Schoonjans (vrije speler).
Uit: Chris Deldique (Michelbeke B-trainer), Jemy Vioen (FC Petegem Schelde).



4DE PROVINCIALE D


KVV BALEGEM
Trainer: Giovanni Bodenghien.
In: Steven Mertens (Herzele), Niels De Bruyne, Jesse Backaert, Tim De Neve en Stan De Vroe (Windeke), Seppe Duynslaegher (Maarkedal), Geoffrey Auret (Sint-Goriks), Yentel De Moor, Simon De Vos, Jelle Magerman, Jens De Groote, Nelson Van De Vijver.
Uit: Stefaan De Coninck, Maarten Saegerman, Matthias Verthez en Jonas Vermeulen.

ESA BOTTELARE
Trainer: Ronny Varewyck.
In: Arne Baelen, Robin en Jonas Van Gucht, Thibaut Tréfois, Siemen Van Damme, Jonathan Van Herreweghe, Jordy Van Den Bogaerde, Robbe Vermeulen en Jim Winkel (SV Melsen), Rico Blomme en Anthony Lagaert (VS Destelbergen), Stefaan De Coninck en Jonas Vermeulen (KVV Balegem), Artur Goemaere (Nokere-Kruishoutem), Jasper Helon en Jochen Ryckbosch (KFC Merelbeke), Robin Maes (Vurste-Semmerzake), Kenneth Van Der Beken (SK Zingem), Glenn Vande Cauter (Nazareth-Eke).
Uit: Niels Nevejans (HT Zwijnaarde), Francis Heynderickx (SV Melsen), Alexander Berwouts (?), Kjell Van Weyenbergh (FC Mater), Branko Vanlerberghe en Burak Bodur (VSV Gent), Jan Mandos (?).

FC DAMPOORT
Trainer: Süleyman Sag.
In: Yamaç Özgür (HT Zwijnaarde), Dündar Yüsüf (HT Zwijnaarde), Basak Musab (HT Zwijnaarde), Altakan Semih (Jago Sint-Amandsberg), Barlas Erdal (Evergem Center) en de vrije spelers Dogan Özgün, Ciblak Altan, Calik Fatih, Kocaman Ömer, Ayva Safa en Abdullah Duran.
Uit: niemand.

FC EDEBOYS B
Trainer: Jan Vanderstuyft.
In: Beloften schuiven door. Kevin Van Damme en Jarno Boussemare.
Uit: Yannick De Swaef (Evergem), Laurens Tsjestigh (SK Wichelen).

VOORWAARTS GIJZEL-OOSTERZELE B
Trainer: Marc Thandt.
In: Stieven Lescrauwaet (VS Destelbergen), Thomas Lataer (Zulte Waregem), Quinten Bos, Ian Van Hove, Jirky Van Caeneghem, Jari Desot (Lochristi B), Thibault Fiers (Tenstar Melle), Olivier Lampens en Xander De Corte (KVV Windeke), Hannes De Rycke (Maria-Aalter), Maxim Veldeman (Cercle Melle), Thomas Bockstaele (KVV Balegem), Matthias De Schrijver, Arne De Coninck.
Uit: niemand.

HERDERSEM
Trainer: Olumide Harris.
In: Tijl De Backer (VS Destelbergen), Maxime De Ruyver (Hekelgem), Thomas De Ryck (Moorsel), Lothar De Vulder (Moorsel), Jonas Marcoen (TK Meldert), Joost Michiels (Moorsel), Matthias Putteman (FC Lebbeke), Frederic Van Biesen (Moorsel), Arne Van Campenhout (Hekelgem), Wolfgang Van Den Bossche (VS Destelbergen), Michiel Vandewalle (Erembodegem), Jonathan Van Mol (FC Lebbeke), Igmar Verpeten (Moorsel), Nick Wellens (Moorsel).
Uit: Glenn De Gusseme (Moorsel).

HOGER OP KALKEN B
Trainer: Eddy Vispoel.
In: Jesper Bracke (SV Zaffelare), Derl Vanderheyden (SK Wichelen), Arne Thienpont (KVV Laarne-Kalken), Jonas Baert (vrij), Lars Bogaert, Bauke Neus en Robin Stals (uit eigen jeugd).
Uit: Maarten Afschrift, Jasper Van den Broeck en Nick Verstrae­ten (stoppen), Thomas De Bosscher en Oliver Lootens (FC Smetlede).

KVV LAARNE KALKEN B
Trainer: Nico Gentier.
In: Jordy De Bruyne en Jordy De Smul (vrije spelers), Jan Emmanuel Roldan (ESA Bottelare), Gilles Spruyt (Tenstar Melle).
Uit: Arne Thienpont (HO Kalken B), Jens Vermeulen (Vlierzele), Gertjan Vermeulen en Jarne Sergeant (VS Destelbergen), Koen De Wit (SK Oostakker), Gerry Vermassen (VKN Beervelde), Tom De Roose (Poesele B).

JONG LEDE B
Trainer: Angelopoulos Vangelis.
In: U21 van vorig seizoen wordt nu de ploeg van Lede B.
Uit: Jens Deneve (Mere), Yannick De Wolf (onbekend), Jonas Lemmens (onbekend), Bjarne Linthout (Gijzegem), Brecht Moens (Mere), Jame Moreels (Gijzegem), Maarten Pitteurs (Mere), Jens Van Herzele (onbekend), Brecht Van Isterdael (Mere), Lukas Van Wilder (Mere), Michiel Verhofstadt (Gijzegem).

TENSTAR MELLE
Trainer: Christ Volckaert.
In: Jasper Scheurmans (vrije speler), Kenny De Mulder (KVV Windeke), Laurens Delbaere en Nico Helskens (KFC Heusden), Mathieu Steyaert (VG Oosterzele), Sammy Helderweirt (Zevergem), Denzil De Wilde ((VSV Gent), Yayla Abdullah (Avrasya Gent), Ramazan Cesme­li (FC Lochristi B), Timothy De Campenaere (FC Merelbeke), Charles Beek (vrije speler).
Uit: Hadim Cheich Konte (stopt), Quentin Petri (VC Nazareth).

SV MELSEN
Trainer: Peter Piens.
In: Simon Audoor (Munkzwalm), Thomas Diependaele (Ardennen), Kevin Dhaese (Windeke), Pieter De Blieck, Thomas Vanderhaegen, Steven Van Hecke, Robby Lampens, Sebastiaan Schatteman en Benoit Cocquijt (Cercle Melle), Maxime Leleu (E. Houtem).
Uit: Kwinten Fiers (?), Davy Pannecoucke (?), Emile Vincent (Vurste-Semmerzake), Thibaut Trefois (Bottelare), Kevin Mutz (?).

RANGERS MERELBEKE
Trainer: onbekend.
In: de kern is nog niet samengesteld.
Uit: niemand.

SK MERELBEKE
Trainer: Stijn Verdonck.
In: Pepe Canadilla (Cordoba CF), Matthias Bernaert (Sporting Keiem), Jonno Bruynen (VVV Venlo), Jonas Debusschere (VC Herzele), Jordy en Jonas Verniers (SKV Oostakker).
Uit: Nick Schalck (United Ertvelde), Eliase Elbouchianie (VC Zevergem), Bouhan Balci (SKV Oostakker), Inaki Wauters (SK Vinderhoute).

SCHROEVERS MOORSEL
Trainer: Hans Callebaut.
In: Kenneth Corthals (Haaltert), Olivier Daeleman (Doggen), Kenzo De Backer (Haaltert), Glenn De Gusseme (Herdersem), Dennis De Wulf (Nieuwerkerken), Geoffry Rademaeckers (Zelem), Lamarana Saw (Brussels), John Themans (Relegem), Timothy Van Bellinghen (Dendermonde), Kevin Van Pottelbergh (Denderleeuw), Michuel Wiggy (Baardegem).
Uit: Dave Audenaert (Vlierzele), Remco De Clercq (Hofstade), Thomas De Rijck (Herdersem), Lothar De Vulder (Herdersem), Joost Michiels (Herdersem), Jeroen Moortgat (onbekend), David Pauwels (Haaltert), Matthias Pauwels (Haaltert), Koen Peirlinck (Vlierzele), Jeroen Van Den Eede (onbekend), Nick Wellens (Herdersem).

VCE NIEUWERKERKEN
Trainer: Joris Nichels.
In: Jiani Chiffi (Hamme), Dimitri Jacobs (Bavegem), Kevin Notaerts (Meerbeke), Jarne Roelandt (Bambrugge), Dieter Van Rampelbergh (Moorsel), Michiel De Backer (Schoonaarde), Nils De Coster, Tim Lemmens, Jari De Wolf, Jules Liyolo en Koen Roggeman (allen Mere).
Uit: Jeroen De Decker (Kerksken).

SMETLEDE
Trainer: Bart Goeman.
In: Kenneth Baele (Edeboys), Koen Baeyens (Vlierzele), Thomas de Bosscher (HO Kalken), Kenneth Houttekier (Haaltert), Oliver Lootens (HO Kalken), Diederick Quintyn (Moerbeke-Geraardsbergen), Jeroen Sevens (Wichelen), Ruben Sevens (Wichelen), Bjorn Van Den Steen (Aaigem), Laurens Van De Sype (Haaltert), Jonas Van Impe (vrije speler).
Uit: Michael De Schepper (stopt), Jericho Hulpiau (onbekend), Nick Janssens (stopt), David Struyf (onbekend), Bram Van Der Stockt (Overmere).

SK WICHELEN
Trainer: Stijn Dierick.
In: Deniz Agushev en Rob Impens (SK Berlare), Bram De Backer, Tim De Geyter, Bjorn en Sibren De Lassasie, Dieter Lessens (E. Massemen), Davy De Deyne, Lennert D'haeseleer en Kevin Van Den Borre (Jong Lede), Cederic D'haese en Gert Van Oyen (KVV Laarne-Kalken), Bert Gijselinck (KVV Schelde), Jericho Hulpiau Ongenaert (Smetlede), Aaron Schollaert (Overmere), Laurens Tsestigh (Edeboys), Bram Van Paepeghem (VW Hamme).
Uit: Xhabbo D'Haeseleer (Vlierzele), Yari Pinnewaert (stopt), Ruben Sevens (Smetlede).

Slot update: 03/07/2017 15:55u.

 

 

PROVINCIALE_VOETBALKERNEN

TRANSFEROVERZICHT 2016-2017
(denderstreek)

EERSTE PROVINCIALE

KE Appelterre
Trainer: Geert Coppens
Spelers in: Djebril Penge (Herne), Robin Cleyman (Jong Lede), Yentil Vekeman (Grimbergen), Joeri Danau (Herne) Niels Van Grembergen (Zele), David De Kempeneer (Halle), Mike Slagmulder (Ninove), Simon Verbeken (Dender),Sebastiaan Hooge (Voorde), Younes De Witte (Zele), Michiel Ricour (Dender).

RC Bambrugge
Trainer: Levi Jacobs
Spelers in: Pieter-Jan Verhavert (Liedekerke), Michiel Van Dorpe (RC Wetteren), Roy Janssens (De Pinte), Stef Van Der Hoeven (E Zele), Erjan Shala (Lovendegem), Gregory Van Gijsegem (RC Wetteren), Jellen Van Den Bossche (Lede), Jonas Jolie (Nederhasselt), Jarne De Durpel (Lede), Dante Erauw (E Houtem), Milan Scheerlinck (Kerksken), Matthias Poedts (Lede), Ruben De Mesmaeker (Dender), Chistopher Scheerlinck (SV Ressegem).

SV Voorde
Trainer: Davy Minnaert
Spelers in: Pieter Bonnaerens (Aalst), Antonio Miguel Vasco (Aalst), Kevin Pardon (Burst), Arne Van Snick (Ninove), Jorben Verpaelst (Ninove)

E Elene-Grotenberge A
Trainer: Sandy Casieris
Spelers in: Thomas Callaerts (KVV Windeke), Brecht Cnockaert (Lede), Sam De Nauw (KSV Geraardsbergen), Jeroen Schoukens (KE Appelterre), Jorben Jorben (beloften KSV Oudenaarde), Thomas Van Der Haegen), KSC Oudenaarde), Jens Vandepontseele (Olsa Brakel).

TWEEDE PROVINCIALE B

KFCO Burst
Trainer: Luc Kiekens
Spelers in: Stijn Moerman (Dikkelvenne), Jasper Van Zeebroeck (Dikkelvenne), Jens Gits (Schelde), Joachim Van Tittelboom (Bambrugge), Yorben Van De Keere (Bambrugge), Timothy Van Den Steen (Bambrugge), Raphael Villè (Dendermonde), Niels Branswijck (Mere), Aaron De Pelsmaeker (Mere), Jesse De Knibber (Mere), Ayrton Taont (SV Ressegem), Anis De Ridder (SV Ressegem), Davy Standaert (Ninove), Ode Thompson (Waarschoot).

SK Lebeke-Aalst
Trainer: Steven Uytterhaegen
Spelers in: Fosselle Stijn (SV Voorde), Gansemans Bjorn; Waegeman Seb (SK Denderhoutem), Lebegge Christophe (E. Idegem), Limpens Gianni; Van Poelvoorde Nils (RC Bambrugge), Meers Kevin (Windeke), Stalpaert Matthias (Serskamp-Schellebelle), Twizere Christian (Jong Lede), Aaron Fleming (Blackpool/Engeland), Ruysseveldt Diego (SCE Aalst), Gul Selim (?)

SK Denderhoutem
Trainer: Luc Peerlinck
Spelers in: Matthias De Schrijver; Dylan Goossens (Wilskracht Idegem), Gianni Scheerlinck; Neal Hertsens (KVK Ninove), Sven Vijverman (RC Bambrugge), Foeke Rossel (Poperinge), Tim Bream (E. Nieuwerkerken).

Osta Meerbeke
Trainer: Serge Beerens
Spelers in: Kenneth Mumba (Liedekerke)

KSV Sottegem A
Trainer: Koen Vanden Houten.
Spelers in: Timi De Smet (Kwik Eine), Lucas Pareyn (Kwik Eine)

E Winnik
Trainer: Kristof Kestens
Spelers in: Arnaud Asselman (Appelterre), Jordy Mayanda Ngoma (Appelterre), Ryan Bellemans (Ninove), Jordy Dupont (Lebeke-Aalst), Joren Frisch (Oetingen), Jendy Huvet (Liedekerke), Brent Van Snick (Velzeke), Jerremy Vanderveken (Jong Geraardsbergen), Vincent Moens (Strombeek).

TK Meldert
Trainer: Wim Van Langenhove
Spelers in: Gorik Batselier (Merchtem), Thomas Coppens (Lede), Jeroen De Bisschop (Appelterre), Simon De Muyter (Schoonaarde), Egon De Raes (Schoonaarde), Hannes D’Hauwers (E Aalst), Koen Huyck (SK Lebbeke), Edin Radonck (Londerzeel), Jonas Van Den Broeck (Merchtem), Nicky Van Den Steen (Schoonaarde), Kevin Verhoeven (Merchtem).

DERDE PROVINCIALE D

VJ Baardegem
Trainer: Dirk De Backer
Spelers in: Nessin Aeti (Mere), Merdriti Berisha (Merchtem), Ertugrul Calik (Nieuwerkerken), Harouna Sylla (SV Ressegem), Jordi De Block (Baasrode), Okan Taslidere (Hofstade), Aboubacar Camara (Namen), Sven Roelands (vrije speler), Johan Van Handenhove (Meldert).

DT Borsbeke
Trainer: Sammy Van Den Bossche
Spelers in: Yves Verheijen (Idegem), Kenneth Bovendaerde (Schelde), Jordy Van Melckebeke (Wit-Zwart’93), Jordy Fahy (Houtem), Jonas Wijnendaele (VC Herzele-Ressegem).

Standaard Denderleeuw
Trainer: Jan Vanderweeën
Spelers in: Arjo Adriaenssens (Lede), Kim Bal (Oudegem), Raffaëlle Baldassare (Okegem), Steven Caeyman (?), Gil Schouppe (SV Ressegem), Glenn Van Den Steen (SV Ressegem), Vincent De Bondt (Denderhoutem), Jeffey De Coninck (Ternat), Vincent De Spiegeleer (Neigem), David Veverchin (Meldert), Yens Geeraerts (Teralfene), Jean-Mi Huvugimana (Mere), Michael Vanden Haute (Mere), Junior Sezirahiga (Mere), Tommy Van Den Bossche (Idegem), Kevin Van Pottelberghe (Baardegem), Jonatham De Cuyper (vrije speler).

FC Doggen Erembodegem
Trainer: Johan De Nutte
Spelers in: Sven De Coppel (Idegem), Yves De Roose (Borsbeke), Jonas Cammeman (Hekelgem), Reno Segers (Winnik), Nick Van Hoefs (Lebeke-Aalst), Kenn Van Lijsebeth (Schoonaarde).

SK Erembodegem
Trainer: Guy D’Hauwers
Spelers in: Dieter Malfait (Burst), Philip Rivera-Guillen (Kerksken), Bert Van Der Veken (Affligem).

E Elene-Grotenberge B
Trainer: Jan Van Ruyskensvelde
Spelers in: Louis De Both (Borsbeke), Joran De Stoppeleire (Munkzwalm), Jeroen De Weerdt ( RC Strijpen), Alberto Lutaho (SC Dikkelvenne), Eric Malauquias (Bonanza), Jens Nyssen (Overboelare), Cedric Van Beneden (Bambrugge).

KRC Haaltert
Trainer: Franck Van den Bossche
Spelers in: Jan De Luyck (TK Meldert), Nick De Luyck (TK Meldert), Sonny De Moye (Nieuwerkerken), Sammie Haegeman (Nieuwerkerken), Mathias Van De Vijver (Nieuwerkerken), Glenn Van Nuffel (Nieuwerkerken), Maarten De Neve (Kerksken), Bjorn De Roeck (Kerksken), Jordy Eemans (Kerksken), Bart Van Der Smissen (Kerksken), Jan Van Der Smissen (Kerksken), Robin Vanden Einde (Kerksken), Mike Goyvaerts (Jong Geraardsbergen), Jan Impens (Olsa Brakel), Nicky Lievens (Borchtlombeek), Wesley Rousseau (Wieze), Jens Torrekens (Overboelare), Laurens Van De Sijpe (Bambrugge), Jens Van Der Putten (Edeboys), Jens Verhulst (Schelde), Kevin Wouters (Okegem).

Wilskracht Idegem
Trainer: Sören Debbaut
Spelers in: Wesley Breynaert (Zandbergen), Jurgen Delcour (Nieuwerkerken), Andy Raes (Nieuwerkerken), Jurgen De Leeuw (Moerbeke), Pieter Piron (Moerbeke), Keagan De Wael (KSV Geraardsbergen), Joona Van Dermaelen (KSV Geraardsbergen), Sven Letouche (Bever), Jorden Soltau (Bever), Johan Mees (Jong Geraardsbergen), Alvin Vandensteen (Jong Geraardsbergen), Kevin Weverbergh (Jong Geraardsbergen), Ken Pangrazio (Overboelare), Joachim Steenhoudt (Overboelare), Bart Van Der Putten (Overboelare).

FC Kerksken
Trainer: Jan Schelfhout
Spelers in: Jeroen Bolle (Appelterre), Maarten Oosterlynck (Nederhasselt), Niels Straetmans (Nederhasselt), Gianni Vocaet (Erembodegem), Fallou Diop (Oudenhove), Igmar De Roeck (Ressegem), Dimitri Dias-Pedragosa (Burst), Sebastien Neufkens (Wit-Zwart’93), Samuel Fransaert (Houtem), Miguel De Schrijver (Denderleeuw), Jordy De Knibber (Haaltert), Pieter Willockx (Herdersem).

FC Mere
Trainer: David Collijns
Spelers in: Pieter-Jan Dooremont (vrije speler), Kristof Bammens (Standaard Denderleeuw), Jonathan Paerewijck (Burst), Dimitri De Bruck (Idegem), Marnik De Blander (Denderhoutem), Miguel Langhendries (Sombeke), Kevin Franck (vrije speler), Dylan Rogghé (Deinze), Linden Van Der Putten (E Aalst), Reggy Carlier (Liedekerke), Bram Van Den Bossche (Doggen), Kevin Van Laetem (Okegem), Dries Van Der Straeten (Hekelgem), Stijn Van Oudenhove (Nieuwerkerken), Erhan Bakirhan (Idegem).

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen
Trainer: Luc Cardon
Spelers in: Sandro Borreman (Idegem), Yonk Corbet (Overboelare), Niel Desterbecq (Olsa Brakel), Arno De Vlaminck (KSV Geraardsbergen), Robin Dujardin (Munkzwalm), Nickias Pardaens (Idegem), Diederick Quintijn (Kerksken), Brecht Saey (Nederhasselt), Dries Schotte (Overboelare)

VK Nederhasselt
Trainer: Bart Verplancke
Spelers in: Tim Chabert (Oetingen), Militaru Catalin (Anderlecht), Tommy De Bolle (Idegem), Lars Dupré (Ophasselt), Kenneth Eggermont (Idegem), Niels Govaert (Sparta Moerbeke), Koen Herremans (Lebeke-Aalst), Timothy Persoons (Erembodegem), Stef Prové (Okegem), Florin Sbirci (vrije speler), CValentin Udrea Dragos (vrije speler), Lins Van Den Berghe (Sottegem), Ruber Van Der Meersch (Ninove), Rieno Van Der Biest (Sottegem), Pieter Van Geite (Meerbeke), Stijn Van Hecke (Idegem), Dries Vierendeel (Oetingen), Stijn Vierendeels (Everbeek).

SV Sint Antelinks
Trainer: Kristof Badisco
Spelers in: Jordi Baeyens (Mere), Jens Chaves Daguilar (SV Ressegem), Maikel Gerardi (SV Ressegem), Ken De Smet (SV Ressegem), Alexander Dubois (Nederhasselt), Bert Goessens (Nederhasselt), Colin De Vos (Strijpen), Nick De Vuyst (Voorde), Yarne Geerts (Voorde), Brecht Goubert (Voorde), Jens Serlet (Voorde), Soren Nissens (Ophasselt), Ken Schiettecatte (Deftinge), Gilles Soleme (Sottegem).

SK Zandbergen
Trainer: Gregory Van Londersele
Spelers in: Laurentz Aelbrecht (Sparta Geraardsbergen), Maarten Buyl (Galmaarden), Giovanni Demaeseneer (Opbrakel), Kevin De Nie (Sparta Moerbeke), Kevin Gabriels (Galmaarden), Dacy Paeleman ( Jong Geraardsbergen), Gino Penne (Zegelsem), Timothy Put (Idegem), Bart Stevens (Wit-Zwart’93), Kristof Van Cauwenberghe (Deftinge), Jan Van Dijck (Schepdaal), Didier Van Engelen (Galmaarden), Sven Van Hoorebeek (Sparta Moerbeke), Gianni Vanderlinden (Nederhasselt), Bert Waltniel (Jong Neigem).

 

 

TRANSFEROVERZICHT 2015-2016
(denderstreek)

EERSTE PROVINCIALE

Melsele A - Kemzeke - Kruibeke - Lochristi A - Avanti Stekene A - Kwik Eine - FC Merelbeke - Drongen - Elene-Grotenb. A - Eendracht Appelterre - SV Voorde - Lovendegem - Zelzate - SK Maldegem - Jong Lede - RC Lebbeke

SV VOORDE
Trainer: Fanno Nijst
in: Muylaert Jens (FC Pepingen), De Smet Devin (Jong Lede), Fosselle Stijn (Olsa Brakel), Heymans Jasper (Vurste-Semmerzake), Van Den Noortgate Jens (St Wetteren), Van Gelder Jeremy (TK Meldert), Verstichelen Bram (St Wetteren), Hostijn Niels (Olsa Brakel), De Jonge Matthias (VK Ninove), Van Schaemelhout Nick; Willems Kane; Hemerijckx Robbe; De Cooman Anthony; Praet Jari; Meskens Fabio (FCV Dender).
uit:
Moucheron Fouad (KFC Strombeek), Van Cauwenberghe Jimmy (Okegem), Vinck Bryan (RFC Wetteren), Aissa Hamdi (De Pinte), Coppens Glen (RC Lebbeke), Van Der Linden Jeremy (Appelterre).

KWIK EINE
Trainer: Alain Verhoie
in: Stijn Vanderkelen (SK Berlare), Kyeran Zahmoul (Sparta Petegem), Gentiel Goeminne (SK Maldegem), Stijn Hoebeke (SKDJ Lovendegem), Tim Vanderlinden (SKDJ Lovendegem), Thomas Vivé (Laarne Kalken).
uit
:

JONG LEDE
Trainer: Steven De Groot
in: Kenneth Leemans (Rapid Lebbeke), Gills Deriemaecker (Cercle Brugge), Nills D’Haenens; Kevin Elaut en Yari De Bruyne (Standaard Wetteren), Ruben Thybaert (FCV Dender), Nicolaas Van Peteghem (Zele).
uit:
Tijs Bauters, Glenn Melckenbeeck, Ben Uyttinck, Gunther Van Wayenberg, Robin Nelis, Koen Tackaert en Denis De Smet.

TWEEDE PROVINCIALE B

Vurste-Semmerzake - Jong Geraardsbergen - Ardennen - Kluisbergen Sp. A - Osta Meerbeke - Eendracht Houtem - Eendracht Winnik - SK Lebeke-Aalst - KRCO Burst - RC Bambrugge - Munkzwalm - Sottegem A - SV Geraardsbergen - Windeke - Edeboys - Gavere-Asper

 

SK LEBEKE-AALST
Trainer: Steven Uytterhaegen
in: De Block Joachim (RC Lebbeke), De Leeuw Matthias (Standaard Denderleeuw), Jordi Dupont (KVK Ninove), Jelte De Smet; Jens Okerman; Yannick Denil (FCV Dender), Blat-Muylaert Yoram (Bonanza), Jel Christien (Doggen Erembodegem), Segers Jelle (Standaard Wetteren), Gert De Smet (Windeke), Heremans Koen (KSV Geraardsbergen).
uit:

 

KSV GERAARDSBERGEN
Trainer: Yves Van Den Berghe
in: Siebe Derdelinckx; Dieter Noel-Derro (KE Appelterre), Koen Heereman (RC Bambrugge), Pieter Vanderlinden (Osta Meerbeke), Sascha Van den Driessche (Olsa Brakel) en Jarno Steenhoudt (KSV Sottegem)
uit:
Maxime Cools (stopt), Niels Bogaert, Nicky Van Den Borre, Renko Van Acoleyen, Lars De Raedt, Jens De Rouck, Alexander Dubois en Koen Heremans.

 

VK JONG GERAARDSBERGEN
Trainer: Bart Lauwereys
in: Nsengi Brandon (VK Liedekerke), Steenhoudt Jarno (SV Sottegem), Muenza Jacques (SV Sottegem), Salmon Sheridan (Olsa Brakel), Vanderveken Jeremy (Herne), De Marie Jonathan (Deftinge), Nukhanov Elimkhan (SV Sottegem), De Wannemaeker Michaël (Leeuwkens Teralfene), De Marie Kevin (Deftinge),De Clercq Arno (Vrije Speler), Vertongen Ken (KSV Geraardsbergen), Momoh Vandy (GNP Sports Juniors FC (UK))
uit: Neufkens Sebastien (Wit Zwart), Doclo Grim (VK Nederhasselt), Gert Hutsebaut (Houtem), Diop Fallou (Oudenhove), Jeroen Bolle (Appelterre), Jeroen Scheerlinckx (VK Nederhasselt), Kenny Piens (Appelterre), Sam Meersman (Ardennen), Kevin Scheerlinckx (VK Nederhasselt), Lander Merckaert (Bonanza), Niels Straetmans (VK Nederhasselt), Yusuf Ors (Sparta Moerbeke), Lucas Poisson (Bonanza), Glenn Renders (VK Nederhasselt).

EENDRACHT WINNIK
Trainer:
in:
uit:

KFCO BURST
Trainer: Luc Kiekens
Kern: Kern: Landuyt Koen; De Vis Dries; Kiekens Pieter (KRC Bambrugge), D'Haese Niels; V.Wynendaele Niels (SV Ressegem), Diaz Dimitri (TK Meldert), Kevin Pardon (E. Idegem), Kim De Prez (De Pinte), Amani Sindayigaya (SK Erembodegem), Raveydts Kevin; Blanken Stijn (VC Ressegem), Vlaeminck Koen (Wit-Zwart'93), De Schuiteneer Djordy (FC Kerksken), V.D.Berghe Jens (?), Neufkens Laurent, Van Belle Ruben, Delclef Reinout, Habakoli Norbert, Malfait Dieter, V.Boxstael Davy, De Corte Dominik, Beeckman Inez, V.Oudenhove Jordy, De Vlaeminck Dimitri en Paerewijck Jonathan.

 

DERDE PROVINCIALE D

W. Idegem A - DT Borsbeke - KV Sint-Gillis - Panters Okegem - VJ Baardegem - Wit-Zwart 93 - Hofstade - SK Erembodegem - VK Nederhasselt - FC Kerksken - SK Denderhoutem - E Nieuwerkerken - SV Ressegem - St. Denderleeuw - Oudegem - FC Mere

 

SV RESSEGEM
Trainer: Peter Vanrijckel
kern: De Ridder Anis (O. Burst), De Roeck Ingmar; Van Wymeersch Jonathan (Sp. Geraardsbergen), De Smet Ken (Borsbeke), De Troyer Lesley (W. Idegem), Janssens Cedric (SK Berlare), Renneboog Jens (RC Bambrugge), Sylla Harouna (O. Burst), Taont Marvin (FC Mere), Van Eeckhaut Kevin (VJ Baardegem), Van Grembergen Tom (Velzeke), Van Hecke Bart (VC Herzele Ressegem), Lebco Arcadiusz; Roelandt Olivier; Szabat Dawid (Vrije speler), Caeyman Steven, Chaves Daguilar Jens, Clinckspoor Gwen, De Jaegher Matthias, De Vos Davy, Haegeman Stijn, Lammers Jonathan, Lebko Arkadiusz, Maesschalck Gert, Malfroid Michael, Meert Yannick, Renneboog Frederick, Roelandt, Olivier, Sarens Jeroen, Scheerlinck Christopher, Szabat Dawid, Taont Ayrton, Van Bellinghen Pieter, Van Boterdael Yves, Van De Slijcke Bart, Van Delsen Jan, Van Den Steen Glenn, Van Heghe Guido, Van Tittelboom Joachim, Van Waeyenberghe Ewout, Van Waeyenberghe Jeroen, Vanderhoeven Xavier, Vangoethem Kevin.
uit: De Witte Thomas (Borsbeke), D'Haese Niels; Van Wynendaele Niels (O. Burst), Haustraete Thomas (SK Opbrakel), Nijs Gertjan (VC Herzele Ressegem), Quintijn Dennis (KV Tremelo), Quintijn Diederick (Kerksken), Tiré Matthias (Exc. Mariakerke), Van Den Berghe Bjorn (Gestopt), Van Moorleghem Kenneth (SK Opbrakel), Van Tittelboom Michael (FC Mere), Verlé Joran (Leeuwkes Teralfene), Yahiya Hakim (P. Okegem).

FC MERE
Trainer: Davy Van Keer
in: Baeyens Jordi (SK Lebeke-Aalst), Van Den Eeckhout Arne (SK Lebeke-Aalst), Van Der Kelen Brent (SK Lebeke-Aalst), Deweerdt Nicolas (SK Lebeke-Aalst), Deweerdt Maxim (SK Lebeke – Aalst), Hoeckman Kim (Bottelare), Van Tittelboom Michaël (SV Ressegem), Souffriau Bert (FC Velzeke), Vandenhaute Michaël (Standaard Denderleeuw), Cedric Michiels (vrij), Broodcoorens Niels (FC Eendracht Moerbeke), Bram Droessaert (J.Lede), De Roock Steven (SK Erembodegem), Sezirahiga Jean-Bosco Junior (Standaard Denderleeuw), Havugimana Jean-Michel (Standaard Denderleeuw), Gezim Krasniqi ( RC Bambrugge), Jimi Paelman (Nieuwerkerken), Verkoelen Michael ( Baasrode), De Smedt Jonathan ( Massemen), Bert Uytterhaegen (Haaltert).
uit:
Brusselmans Ben (Haaltert), Coen Kenny (Gijzegem), Mertens Joren (Kerksken), Taont Marvin (SV Ressegem), Van Lippevelde Kris (Oudegem), Troch Cedric (Kerksken), Coppens Pieter (Stopt – blijft eventueel beschikbaar), Podevijn Stijn (Stopt- blijft eventueel beschikbaar)

 

KVC DE TOEKOMST BORSBEKE
Trainer: Frank Van Den Bossche
kern: Boelaert Bert (FC Velzeke), Daneels Nicolas (Sparta Geraardsbergen), De Paepe Marijn (Eendracht Houtem), De Roose Yves (SK Lebeke-Aalst), De Winter Glenn (KVV Balegem), De Witte Thomas (SV Ressegem), Goethals Matthias (KVV Balegem), Houbracken Arne (FC Velzeke), Van Daele Jonathan (VC Herzele-Ressegem), Vincent Mathieu (FC Juventus Schoonaarde), Baeyens Bram, De Moor Thomas, Van Audenhove Arne, Van Laethem Andy, De Both Louis, De Moerloose Tom, De Sadeleer Ewoud, De Maertelaere Tim, Gees Wouter, De Borle Stef, De Wandel Youric, De Roose Yves, Massez Wouter, De Winter Stijn, Daneels Nicolas, Van Waeyenberghe Brecht, Van den Bossche Wolfgang, Raes Willem, De Troyer Daan, Cauwel Glenn, De Brabander Lander, Verdonck Jonathan, Van Laethem Dries, Suys Lennert, Diependaele Stijn, Schamelhout Jany, Ponnet Orry, Raes Simon, Fonck Nathan, Vincent Mathieu.
uit: De Jonge Ben (stopt), Schockaert Tim (stopt), De Meyer Jan (stopt), De Schepper Thierry (stopt), De Backer Jens (Eendracht Houtem), Marcel Ken (VK Nederhasselt), De Smet Ken (SV Ressegem), Vandecasteele Daan (VV Gijzel-Oosterzele).

 

VIERDE PROVINCIALE D

Michelbeke B - KRC Haaltert - Schroevers Moorsel - Wieze - Overboelare - Herzele-Ressegem - SK Herdersem - Sint-Goriks - Racing Strijpen - SK Aaigem - FC Doggen - Gijzegem - SK Zandbergen - W. Idegem B - Neigem - Ophasselt B

 

VC HERZELE-RESSEGEM
Trainer: Ronald Neys
in: Alaert Aaron (FC Kerksken), Arijs Jonas (Vrije Speler), Brewaeys Niels (Huise-Ouwegem), Coppens Daan (Vrije Speler), De Bruecker Daan (RC Wetteren-Kwatrecht), De Ridder David (Vrije Speler), De Vlaminck Steve (Sp. Geraardsbergen), De Vuyst Michiel (Vrije Speler), D'Hoker Steven (RC Strijpen), Duytschaever Roy (Vrije Speler), Franceus Kenneth (Sp. Geraardsbergen), Haelterman Jeroen (Vrije Speler), Malfroy Jeroen (Balegem), Muhindo Kambale Isaac (Vrije Speler), Neckebroeck Hans (KRC Haaltert), Nijs Gertjan (SV Ressegem), Rasschaert Lukas (Vrije Speler) ,Saelens Andres (Vrije Speler), Uyttenhove Lino (KVK Ninove), Van Der Smissen Pieter (Vrije Speler), Vandeputte Pieter (Landskouter), Wijnendale Jonas (Wit-Zwart'93).
uit:
Blanken Stijn (KFCO Burst), Raveydts Kevin (KFCO Burst), Van Daele Jonathan (DT Borsbeke), Van Hecke Bart (SV Ressegem).

 

 

 

TRANSFEROVERZICHT 2014-2015
(denderstreek)

EERSTE PROVINCIALE

KVK NINOVE
Trainer: Alain Merckx
In: Ridwane M‘Barki (Liedekerke), Kasper Monné (Pepingen), Gillian Guldemont (Terjoden-Welle), Lander Van Den Branden (Terjoden-Welle), Daan De Luyck (Terjoden-Welle)
Uit: Jens Haelterman (FC Merelbeke), Gunter Thiebaut (stopt), Nils Rooms (stopt), Ruben Van Belle (Burst), Christophe Callebaut (stopt)

SV VOORDE
Trainer: Fanno Nijst
In: Yannick Marchand (Ronse), Brian Vinck (FCV Dender), Glen Coppens (SK Terjoden-Welle), Jeremy Vander Linden (SK Terjoden-Welle)
Uit: Stijn Antheunis (stopt), Nickias Pardaens (Idegem), Nicky De Gussemé (Houtem), Michiel Hellebaut (Zottegem), Wouter Leirens (Burst), Stef Du Seuil (Oudenhove)

TK MELDERT
Trainer: Hans Canipel
In: Jaskin Carlier (Opwijk), Elias De Ridder (RC Lebbeke), Romain De Zutter (E. Aalst), Klaas Dillens (Diegem), Simon Duchi (Dender), Erwan El Khattabi (Terjoden), Joeri Hemerijck (Dender), Vincent Moens (Opwijk), Adrien Ngandoli (Dender), Michiel Ricour (Dender), Kenneth Saeys (Berlare), Gianni Scheerlinck (Londerzeel), Jeroen Smolders (E. Aalst), Jeremy Van Gelder (St. Wetteren), Cederic Van Opstal (VW Hamme)
Uit: Hamza Amazou (Pepingen), Olivier Antoons (Ternat), Jess Brouwers (Latem), Joachim De Block (RC Lebbeke), Bart De Valck (Strombeek, keeperstrainer), Bram Leyman (Pamel), Ben Mbemba (Appelterre), Ben Nuytinck (Lede), Miguel Quintana (onbekend), Giuseppe Riolo (Eernegem), Yvan Suarez (onbekend), Kristof Van Belle (SK Sint-Niklaas), Brecht Van Cauter (Lebeke-Aalst), Joren Vannijvel (RC Lebbeke), Olivier Verdeyen (RC Lebbeke), Joachim Verdonck (J. Lede), Michael Vijverman (stopt)

RC LEBBEKE
Trainer: Greg Vanderidt
In: Jeremy Bossekota (VW Hamme), Mohamed Dahmany (Beerschot-Wilrijk), Jorgen De Batselier (VW Hamme), Joachim De Block (TK Meldert), Kevin Franck (RC Gent), Kosta Karamanis (E. Buggenhout), Kenneth Leemans (Dender), Thimoty Salvi (Terjoden), Jordy Uijtenhaak (KSK Heist), Nicolas Vanderhaegen (Schaarbeek), Koen Vanderheyden (Terjoden-Welle), Joren Vannijvel (TK Meldert), Olivier Verdeyen (TK Meldert), Neal Wauters (Laarne-Kalken)
Uit: Elias De Ridder (TK Meldert), Kenneth De Saedelaere (Schoonaarde), Pieter-Jan Haegeman (SK Lebbeke), Kevin Janssens (Londerzeel), Dieter Malfait (Burst), Antoine Nlandu-Masunda (Duffel), Arno Roesems (Wieze), Michael Rusabana (St Wetteren), Yannick Roesems (Wieze), Jorden Verheire (Dendermonde), Jens Verroken (Merchtem 2000), Jan Wauters (Dendermonde)

EENDRACHT APPELTERRE
Trainer: Patrick Asselman
In: Stijn Desert (Meerbeke), Koen Geerts (Opwijk), Patient Nkulu (Lochristi), Ben Mbemba (Meldert)
Uit: Gary Kulkens (Berlare), Osman Serbest (?), Timothy Van Den Berghe (Bonanza), Michael Van Oudenhove (Liedekerke), Maxime Gabrielli (Tervuren), Wesley Sonck (stopt), Samuel Fransaert (Denderhoutem)

KWIK EINE
Trainer: Danny Herregodts.
In: Niels Wittebroodt (Munkzwalm), Milan Marysse (Cercle Brugge), Brecht De Rouck (St. Wetteren), Jonathan De Couvreur (Houtem), Levi Wallez (Ardennen), Janini De Clercq (Oudenaarde), Timi De Smet (Oudenaarde), Yentel Van Den Bossche (Olsa Brakel).
Uit: Kim De Vos (Ardennen), Maxime Seminck (Bambrugge), Jonas Tembuyser (De Pinte), Chrisophe Raedt (Munkzwalm), Ciel Goossens (Munkzwalm), Paul Wellekens (?), Dries Baetens (Huise Ouwegem), Dries De Smijter (Huise Ouwegem).

TWEEDE PROVINCIALE

RC BAMBRUGGE
Trainer: Luc Kiekens
In: Tim Arijs (Wambeek), Gorick Peynsaert (Lede), Roy Claeys (Zingem), Arnor D‘Haenens (Zingem), Maxime Seminck (Eine), Timothy Van den Steen (VC Ressegem), Jan Van Der Smissen (Terjoden-Welle), Laurens Van De Sype (Terjoden-Welle), Thomas Goossens (Hamme), Koen Landuyt (Burst), Brend Van den Borre (Ganshoren)
Uit: Tom De Moerloose (Borsbeke), Yannick De Temmerman (Dikkelvenne), Jochen Claus (Hofstade), Kim De Prez (De Pinte), Kasper De Schrijver (Mere), Norbert Haba Kolie (Burst), Jelle Roelandt (Lebeke-Aalst), Domien Van Mossevelde (Schelde)

SK LEBEKE-AALST
Trainer: Peter De Vadder
In: Michael Delahayé (Sparta Geraardsbergen), Jo Renneboog (Denderhoutem), Bart Guldemont (Pamel), Jens Van Vaerenbergh (Voorde), Jonas Somers (Standaard Denderleeuw), Jonas Roelandt (Kerksken), Jelle Roelandt (Bambrugge), Stein Van den Abeele (De Pinte), Nick Van Hoefs (Terjoden-Welle), Yves De Roose (Terjoden-Welle), Mike Van Asbroeck (Sparta Geraardsbergen), Brecht Van Cauter (Meldert), Jonathan De Paepe (Bottelare), Thomas Van Den Bossche (Wieze)
Uit: Gianni Vocaet (Erembodegem), Mathieu Hulsmans (Denderhoutem), Glen Timmermans (Schoonaarde), Dean Timmermans (stopt), Joost Louvet (stopt), Jonathan Van Daele (VC Ressegem-Herzele), Quinten De Vos (stopt)

EENDRACHT HOUTEM
Trainer: Steven Uytterhaegen
In: Maarten Van Den Bossche (Elene), Jelle De Pauw (Borsbeke), Bart Dierickx (Windeke), Peter Elinckx (Bonanza), Kenneth Baudewijn (vrije speler), Davy Baudewijn (vrije speler), Nicky De Gusseme (Voorde), Jeffrey Van Wassenhove (SV Ressegem).
Uit: Jonathan De Couvreur (Eine), Glen De Cubber (?), Mathieu Verhoeven (Kalken), Maarten Moulart (?), Arno Ponnet (Herzele-Ressegem), Wesley Van Cauwenberghe ( Gijzel Oosterzele), Stijn Michiels (Gijzel Oosterzele), Nick Annaert (?), Kris Van Lippenvelde (Mere), Kenny Coen (Mere), Levi Casteur (Elene), Glen De Winter (Balegem).

KSV GERAARDSBERGEN
Trainer: Yves Van den Berghe
In: Lars De Raedt (Jong Geraardsbergen), Stijn Jacobs (Moerbeke), Jurgen Letouche (Galmaarden), Jorg Nissens (Ronse), Nicky Van Den Borre (Sparta Geraardsbergen), Davy Van Den Broeck (Standaard Wetteren), Ward Van der Putten (Moerbeke)
Uit: Michael Fleurinck (stopt), Sophiane Dahraoui (?), Steven Maes (stopt), Loïc Vogel (Bever), Abdel Bihhi (?), Mimoun Bihhi (?), Illias Fares (?)

ELENE-GROTENBERGE A
Trainer: Sandy Casieris.
In: Stijn Blommaert (Olsa Brakel),Levi Casteur (Houtem), Niels De Sutter (Michelbeke), Jonas De Ville (Olsa Brakel), Kilian Jacquet (St. Wetteren), Glenn Van den Steen (Voorde), Gaeton Vanpoucke (St. Wetteren).
Uit: Arne De Loor (Moerbeke), Thomas Haegeman (Oudenhove), Dylan De Winne (Moerbeke), Aboubacar Camara (?), Siedse Pennewaert ( Vurste Semmerzake), Timothy Put (Idegem), Sam Rollé (Bavegem), Niels Timperman (Boekel), Yanick Tomas (Nederename), Maarten Van Den Bossche (Houtem), Domien Van Den Meerschaut (Vurste Semmerzake), Sam Van Der Gucht (Boekel), Daan Vandecasteele (Borsbeke).

SV ZOTTEGEM A
Trainer: Kevin Waegemans.
In: Glenn De Cubber (Eendracht Houtem), Mehdi Djelassi (KFC Merelbeke), Michiel Hellebaut (SV Voorde), Dries Lambert (KSC Wielsbeke), Brecht Spranghers (KFC Merelbeke), Jens De Rouck (SV Voorde), Remco De Bodt (KSV Oudenaarde), Symen Cromphout (Eendracht Deftinge) en Brent Reynaert (VV Volkegem).
Uit: Kim Van Den Berghe (SK Munkzwalm), Gregory De Grauwe (KAV Dendermonde), Maarten Praet (?), Arnold Nguekam (?), Jeroen Deboudt (SK Zingem) en Jens Van Elsue (stopt).

OSTA MEERBEKE
Trainer: Serge Beerens
In: Jens Van De Maele (Ophasselt), Steven Schaumans (Okegem)
Uit: Stijn Desert (Appelterre), Thomas Camu (Doggen), Jens Du Mongh (Nederhasselt), Davy De Brauwer (Mere), Tom De Beule (Nederhasselt), Brian De Bruyn (Nederhasselt)

FC BONANZA
Trainer: Ronald De Bruyne.
In: Timothy Van Den Berghe (Appelterre), Bjorn Spitaels (Michelbeke), Boris Bauwens (Ardennen), Jens Deneyer (Voorde), Niels Schietecat (Denderhoutem), Bart Moreels (Voorde), Yoram Blat (Schoonaarde), Simon Hanssens (Terjoden Welle), Sander De Keyser (Olsa Brakel), Jonas De Keyser (Oudenaarde), Zenzy Van Der Biest (Olsa Brakel), Simon Vanderstichelen (SK Ronse), Anthony Pervolarakis (Appelterre), Tim Gistelinck (vrije speler).
Uit: Pieter Elinckx (Houtem), Kevin Meers (Windeke), Gert De Smet (Windeke), Stijn Diependaele (Borsbeke), Stef Wauters (Everbeek), Lucas Poisson (Jong Geraardsbergen), Steve De Vlaminck, Tom Soenens, Jasper Vancauwenberge, Kenneth Franceus, Jonathan Van Wijmeersch, Andy Van De Perre en Joris Lenvain (allen Sparta Geraardsbergen).

EENDRACHT WINNIK
Trainer: Georges Bellemans
In: Kurt Van Vaerenbergh (Wambeek), Franky Verhoeven (Teralfene), Glenn Van de Velde (Nederhasselt), Robbe De Doncker (Sparta Geraardsbergen), Sander Vanden Eynde (Sparta Geraardsbergen), Kenneth Arijs (Bever)
Uit: Joris Haelterman (stopt)

EC OUDENHOVE
Trainer: Steven Ghys.
In: Dave Dubbelloy ( Deftinge), Stef Du Seuil (Voorde), Jeffrey Eeckhout (Munkzwalm), Kenneth Eggermont (Idegem), Thomas Haegeman (Elene), Manolito Van Belle (Michelbeke).
Uit: Jorre Coessens (Everbeek), Colin De Vos (Strijpen), Lander Lapage (Michelbeke), Stef Merckaert (Everbeek), Wesley Maginet (Michelbeke), Jeffrey Casieris (stopt), Jens De Raedt (stopt), Kristof Van Pamel (Michelbeke)

DERDE PROVINCIALE

SK EREMBODEGEM
Trainer: Guy D‘Hauwers
In: Sam Droessaert (SK Terjoden-Welle), Vincent Van De Sype (SK Terjoden-Welle), Jan Matthijs (SK Terjoden-Welle), Gianni Vocaet (SK Lebeke-Aalst), Glen Van De Perre (TK Meldert), Jens Van Der Vurst (Massemen), Glen De Langhe (Bambrugge), Steven De Roock (Mere), Niels Cornand (TK Meldert), Jari Bourgeois (Eendracht Aalst), Thomas Van Damme (Eendracht Aalst)
Uit: Carl De Jonckheere (stopt), Carl Grysolle (stopt)

VJ BAARDEGEM
Trainer: Franky De Meersman
In: Kim Callaert (Opdorp), Christophe Fraiture (Mazenzele), Alex Roque (Opwijk), Kim Bal (Merchtem), Koen Van Den Berghe (Merchtem)
Uit: Niemand

OLYMPIC BURST
Trainer: Rik Devos
In: Tom Hanssens (Oudegem), Kevin De Sa Faria (Opdorp), Dominik Decorte (Tildonk), Anis De Ridder (Bavegem), Wouter Leirens (Burst), Ruben Van Belle (Ninove), Norbert Haba-Kolie (Bambrugge), Laurens Van Steenbrugge (Bambrugge), Alexandre Vidal (Bambrugge), Niek Van Boxstael (Bambrugge)
Uit: Pieterjan Pas (Lede, Koen Vlaeminck (Wit-Zwart), Koen Landuyt (Bambrugge), Maarten Spitaels (?), Reno Segers (Pamel), Bert Souffriau (?)

FC WIEZE
Trainer: Thimoty Antheunis
In: Glenn Abbeel (Buggenhout), Glen Averals (SK Lebbeke), Michael Averals (Branst), Aboubacar Camara (Elene), Koen De Brabander (RC Lebbeke), Jasper De Cooman (Grembergen), Yenti De Saeger (RC Lebbeke), Stefan De Vijlder (Zele), Miguel Kaekelberg (Baasrode), Sonny Lekime (RC Lebbeke), Yannick Poppe (Zele), Arno Roesems (RC Lebbeke), Yannick Roesems (RC Lebbeke), Tom Suys (Overboelare), Thomas Uyttenhove (Dendermonde), Glenn Vermeir (RC Lebbeke), Jens Wiczorek (Opwijk)
Uit: Kenneth Aeyels (Sint-Amands), Jean-Paul Dieudonne (onbekend), Basirou Jallow (onbekend), Khali Khorrich (onbekend), Kristof Mannaert (stopt), Mohames Nouemani (onbekend), Thomas Van Den Bossche (Lebeke-Aalst), Jan Van Der Jeugt (Peizegem), Gert Verstuydt (stopt)

SV RESSEGEM
Trainer: Peter Vanrijckel
In: Ayrton Taont (Dikkelvenne), Yannick Meert (Boekel), Yves Van Boterdael (vrije speler), Diederick Quintijn (Herzele), Dennis Quintijn (Herzele), Bjorn Van Den Berghe (VC Ressegem), Matthias De Jaegher (vrije speler), Michael Malfroid (Ophasselt), Jonathan Lammers (vrije speler), Kenneth Van Moorleghem (vrije speler).
Uit: Fabian Daem (Herzele-Ressegem), Jeroen Moortgat (?)

KLUISBERGEN SPORTIEF
Trainer: Tom Lodens
In: Bert De Bleeker (Melsen), Gilles De Bock (Oudenaarde), Brent De Groote (FC Petegem), Steven De Wever (Boekel), Fejzulla Hajrizay (FC Petegem), Rob Lippens (Ardennen), Sam Meurez (promotie van B kern naar A kern), Sven Noterman (Munkzwalm), Andy Strobbe (liefhebbersvoetbal Zwevegem), Sven Tenteniez ( promotie van B kern naar A kern), Bjorn Vandemeulebroecke (Wortegem), Gregory Vanderhaegen (Nederename), Jeffrey Vanderhaegen (Nederename), Timothy Viaene (Stasegem)
Uit: Kyo De Bleeckere (Ardennen), Jelle De Ruyver (Maarkedal), Dario De Smet (FC Petegem), Kevin Van Hauwaert (Zingem).Stoppen met voetballen : Gregory Antrop, Mario Browaeys, Stijn De Bleeker, Elias Hoffman, Dieter Laemont, Bram Lodens, Loic Mastin, Robert Roca, Novajo Termote, Bram Ternoot, Sjarel Van Cauter.

SV ZOTTEGEM B
Trainer: Patrick Van Mieghem.
In: De kern wordt aangevuld met spelers die in juli worden overgeheveld van de A-ploeg.
Uit: Geen.

FC MERE
Trainer: Davy Van Keer
In: Aeti Nessing (Herzele), Pieter Coppens (Herzele), Pieter Biesemans (Teralfene), Kenny Coene (Houtem), Kris Van Lippevelde (Houtem), Davy De Brauwer (Meerbeke), Jens Coetsiers (Pamel)
Uit: Sami Strick (Nieuwerkerken), Steven De Roock (Erembodegem), Jimmy Paeleman (Nieuwerkerken), Glen Callebaut (Nieuwerkerken), Kasper Dooms (Nieuwerkerken), Hannes Van Der Biest (Nieuwerkerken), Nick Van Damme (Nieuwerkerken)

SK DENDERHOUTEM
Trainer: Luc Peerlinck
In: Mathieu Hulsmans (SK Lebeke-Aalst), Sean Libeer (Sparta Geraardsbergen), Samuel Fransaert (Appelterre), Kenneth Overath (Lembeek), Ruben Rooms (Ninove), Davy Belis (Schelde), Jorik Van Cutsem (Herne), Frederik Malfoot (Herne), Arno De Cuyper (Herne), Pieter Snoeckx (Herne), Samuel Gistelinck (Muide), Tom De Bolle (Teralfene), Jonas De Bisschop (Teralfene), Illias Fares (Geraardsbergen), Joachim Steens (Dilbeek), Jens De Roeck (E. Aalst), Cedric De Pauw (Erembodegem), Diego Chardon (Lessen), Kevin Dehenain (Lessen), Pieter Groeninckx (Ophasselt), Glenn Willems (Ophasselt)
Uit: Jo Renneboog (SK Lebeke-Aalst), Vincent De Bondt (Kerksken), Niels Schietecat (Bonanza), Sammie Haegeman (Nieuwerkerken), Kevin Piro (Nieuwerkerken), Jono Matthijs (Nieuwerkerken), Michael De Schrijver (Nieuwerkerken), Matthias De Schrijver (Idegem), Lesley De Troyer (Idegem), Didier Goubert (Standaard Denderleeuw), Pat Van Camp (Standaard Denderleeuw), Sebastien Neufkens (Jong Geraardsbergen)

EENDRACHT MOERBEKE
Trainer: Diego Porrez
In: Pieter D‘Haeseleer (Voorde), Arne Deloor (Elene), Dylan De Winne (Elene), Bart Vandeplas (Idegem), Nard Matthijs (Jong Geraardsbergen)
Uit: Stijn Jacobs (KSV Geraardsbergen)

FC VELZEKE
Trainer: Geert Willems.
In: Arne Houbracken (Grotenberge), Sebastien Matton (Boekel), Bert Souffriau (Burst), David Oosterlinck (Munkzwalm), Frederick Van Den Abeele (Windeke),Jasper Van Den Meerschaut (Boekel), Mathias Van Streydonck (Strijpen), Bart Verstichelen (Nederename), Kevin Wuytens (Munkzwalm).
Uit: Matthias De Cubber (Opbrakel), Tim De Lange (stopt), Stefaan De Roeck (Gijsel Oosterzele), Tom De Vleeschauwer (Boekel), Bjorn Piro (stopt), Robin Van Lierde (Sint Goriks), Kevin Verstuyft (?).

VC HERZELE-RESSEGEM
Trainer: Levi Jacobs
In: Thibaut Corvilain (Jong Lede),Fabian Daem (SV Ressegem), Dries De Bruecker, Bart De Clercq en Bart De Meester (Oordegem), Robby Den Tandt (Munkzwalm), Reda Mesky (Herzele), Cedric Meuleman (Aaigem), Ashley Monden (Herzele), Arno Ponnet (Houtem), Sam Renette (vrije speler), Matthias Schotte (Herzele), Alexander Van Boven (Zottegem), Laurens Van Boven (Zottegem), Jonathan Van Daele (Lebeke Aalst), Wouter Van der Gucht (Herzele).
Uit: Kevin Baeyens (Oudegem), Aaron De Schutter (Zeebrugge), Wouter Massez (Borsbeke), Frederic Torrekens (Herdersem), Michael Torrekens (Herdersem), Andy Van De Velde (Strijpen), Bjorn Van Den Berghe (SV Ressegem)

STANDAARD DENDERLEEUW
Trainer: Dirk Van Vaerenbergh
In: Michiel Breynaert (EMI Essene), Didier Goubert (SK Denderhoutem), Yordy Vaeyens (EMI Essene), Joeri De Cooman (Voorde), Ayrton De Deyn (Meldert), Pallieter Van Stichel (Teralfene), Tim De Roeck (Hekelgem), Yves Timmermans (Liedekerke B), Tim Van De Velde (Appelterre), Nigel Van Den Meerssche (Teralfene B), Martin Van Thilborgh (Brucom), Diederik Bammens (SV Ressegem)
Uit: Kristof Bammens (Asse-Terheide), Jonas Somers (SK Lebeke-Aalst), Birger Van Den Driessche (Doggen), Jimmy Chavatte (stopt)

SPARTA GERAARDSBERGEN
Trainer: Pieter Van Opbroeke
In: Glenn Fostier (Deftinge), Dietmar Salmon (Deftinge), Mathias Bovyn (Deftinge), Valentijn Hac (Olsa Brakel), Nick Kafkot (Voorde), Gregory Liessens (Appelterre), Jelle Coppens (Bonanza), Tom Soenens (Bonanza), Joris Lenvain (Bonanza), Jonathan Van Wijmeersch (Bonanza), Kennetf Franceus (Bonanza), Steve De Vlaminck (Bonanza), Andy Van De Perre (Bonanza), Bjorn Van Steertegem (Idegem), Athanase Tharouniatis (Idegem), Maxim Mertens (KSV Geraardsbergen), Joris Mathew (Moerbeke), Joris Devos (Moerbeke), Jasper Van Cauwenberge (Bonanza)
Uit: Michael Torrekens (Zandbergen), Sean Libeer (SK Denderhoutem), Robbe De Doncker (Winnik), Sander Vanden Eynde (Winnik), Michael Delahayé (SK Lebeke-Aalst), Mike Van Asbroeck (SK Lebeke-Aalst), Joren Frisch (Oetingen), Nicky Van Den Borre (Geraardsbergen), Filip Sevenois (?), Giovanni De Maeseneer (Okegem), Nico Van Cauwenberghe (Moerbeke), Bart Van Den Berghe (Moerbeke)

WILSKRACHT IDEGEM
Trainer: Albert De Bruck
In: Kenneth Van Droogenbroeck (Pamel), Timothy Put (Elene), Lesley De Troyer (SK Denderhoutem), Matthias De Schrijver (SK Denderhoutem), Nickias Pardaens (Voorde), Sandro Borreman (Herzele)
Uit: Bjorn De Rouck (Kerksken), Philip Rivera (Kerksken), Kenneth Eggermont (Oudenhove), Gert Hutsebaut (Jong Geraardsbergen), Kevin Criquillion (stopt), Dirk De Mol (Schelde)

DT BORSBEKE
Trainer: Frank Vandenbossche
In: Tom De Moerloose (Bambrugge), Tim De Martelaere (Bambrugge), Stijn Diependaele (Bonanza), Tom Eeckhout (VC Ressegem), Wouter Massez (VC Ressegem), Daan Vandecasteele (Elene), Ben Wijnendaele (VC Ressegem), Edgar Fortunato Carvalho (SV Ressegem)
Uit: geen

FC KERKSKEN
Trainer: Etienne Heestermans
In: Jens Spittael (Teralfene), Gien Reynaert (Herzele), Vincent De Bondt (SK Denderhoutem), Bjorn De Rouck (Idegem), Philip Rivera (Idegem), Laurens Hemerijckx (Borchtlombeek B), Jurgen Broeckaert (Borchtlombeek B), Jelmer Demetser (Vlezenbeek), Yannick Janssens (Haaltert), Jeroen Van Hemelrijck (Schelde), Jari Malfroid (SK Terjoden-Welle)
Uit: Ben De Moor (Oosterzele), Gert-Jan Van Damme (Nederhasselt), Kevin De Nie (?), Jonas Roelandt (Lebeke-Aalst), Kevin Antonio (?), Miguel De Schrijver (?), Sven Soetens (?), Theo Van Der Linden (?)

EENDRACHT DEFTINGE
Trainer: Ludo Van Den Berghe
In: Christophe Van Den Berghe (Balegem), Cedric Van Den Berghe (Balegem), Kenneth Leroy (Moerbeke), Christophe Boullard (Jong Geraardsbergen), Brent Gouwy (FCV Dender), Robin Lemahieu (Zottegem)
Uit: Glenn Fostier (Sparta Geraardsbergen), Dietmar Salmon (Sparta Geraardsbergen), Mathias Bovyn (Sparta Geraardsbergen), Siemen Cromphout (Zottegem), Pieter De Bruycker (Strijpen), Grim Doclo (Jong Geraardsbergen), Tom Michiels (Sint-Goriks), Wim Holderbeke(?)

EENDRACHT WIT-ZWART ‘93
Trainer: Marc Bauwens
In: Pieterjan De Cooman (Herzele), Jonathan De Vydt (Herzele), Wesley Van Der Linden (Herzele), Kwinten Van Kerkhove (Herzele),Davy Sprangers (Herzele), Stein Van Driessche (Herzele), Daan Muylaert (Herzele), Tom De Mulder (Appelterre), Yannick Arijs (Moorsel), Max Bertrand (Merchtem), Sebastien Van Bever (Kobbegem), David Steinnon (Kobbegem), Koen Vlaeminck (Burst), Benjamin Sesay (Burst)
Uit: Kris De Spiegeleer (Zandbergen), Glenn Beeckmans (Zandbergen), Jeroen Van Waeyenberghe (Haaltert)

SK OUDEGEM
Trainer: Said Tahiri
In: Lennert Audenaert (Meldert), Kevin Baeyens (VC Ressegem), Sander Bonnaerens (Waasmunster), Tom Ceulemans (Moorsel), Yannick De Grauwe (Terjoden), Axel Matthynssens (Grembergen), Davy Rasschaert (Schelde), Valentijn Van Mol (Gijzegem), Kenneth Verstrepen (KV Sint-Gillis)
Uit: Jeff Bronder (Gijzegem), Kenny Claeye (stopt), Jnas De Vliegerr (Haaltert), Dusty Everaert (Schelde), Tom Hanssens (Burst), Timothy Heuvink (stopt), Bert Huizinga (Doggen), Glenn Jansegers (Hofstade), Neal Uyttersprot (Hamme-Zogge), Joni Sarens (KV Sint-Gillis), Brecht Van Den Driessche (Herdersem), Stefaan Van De Voorde (Gijzegem), Joris Van Heck (Doggen), Vincent Van Rieth (stopt)

VIERDE PROVINCIALE

PANTERS OKEGEM
Trainer: David De Ville
In: Christophe Van Cauwenbergh (Vlierzele), Jonathan Spitaels (Ophasselt), Vincent Eylenbosch (Ninove), Joachim Eylenbosch (Nederhasselt), Jeroen Van den Stock (Borchtlombeek), Farid Yahiya (Ophasselt), Gilles Dubois (vrij)
Uit: Fabrice De Vits (Nederhasselt), Steven Schaumans (Meerbeke), Olivier Lammé (stopt), Gino Penne (?), Joost Geldhof (?)

WILSKRACHT IDEGEM B
Trainer: Robert De Bruck
In: Thomas Limbourg (Ophasselt), Arne Bruylant (Ophasselt), Jentel Biesemans (Appelterre), Gianni Van Daele (vrij)
Uit: Athanase Tharouniatis (Sparta Geraardsbergen)

SK ZANDBERGEN
Trainer: Guy Praet
In: Michaël Torrekens (Sparta Geraardsbergen), Nils Basrtien (Winnik), Glenn Beeckmans (Wit-Zwart), Kris De Spiegeleer (Wit-Zwart), Jordy Aubeeck (Kerksken)
Uit: Didier Van Engelen (Galmaarden), Davy Paeleman (Neigem), Peter De Quick (stopt), Kevin Absil (?)

SCHROEVERS MOORSEL
Trainer: David Coene
In: Ertegul Calik (Herdersem), Benny De Roeck (Baardegem), Joachim De Sutter (Massemen), Selim Gul (Herdersem), Miguel GutierrezArroyo ( vrje speler), Jonas Perdaen (Herdersem), David Struys (Herdersem), Robby Vanden Brempt (Bavegem), Andy Van Duysen (Sint Gillis), Brecht Vermeir (Sint Gillis)
Uit: Dave Audenaert (Herdersem), Yannik Arjs (Wit-Zwart), Tom Ceulemans (Oudegem), Kenneth Maes (Mere), Bjorn Noel(Doggen)

HOFSTADE
Trainer: Hanno Poep
In: Jochen Claus (Bambrugge), Glenn Jansegers (Oudegem), Claudio Palmeri (Gijzegem), Douglas Roelandt (Opwijk), Michiel Verwaeren (Oudegem)
Uit: Bram Arijs (Gijzegem), Chris De Lausnay (Overmere), Nick De Putter (Gijzegem), Jurgen Melckebeeck

EENDRACHT NIEUWERKERKEN
Trainer: Jo Van Den Haute
In: Floris Asselman (Borchtlombeek B), Mike Boukhian (Mere), Sonny De Moye (Pamel B), Jordy De Nul (Oordegem), Michaël De Schrijver (Denderhoutem), Glenn De Schrijver (Massemen), Senna De Smedt (Mere), Casper Dooms (Mere), Emrah Cera, (Wieze), Firat Ceran (Wieze), Sammy Haegeman (Denderhoutem), Rychard Karapetyan (Mere), Yono Matthys (Denderhoutem), Jimi Paeleman (Mere), Kevin Piro (Denderhoutem), Bledi Pollozheni (Mere), Nick Sergeant (Herzele), Gert Sergeant (Herzele), Jeroen Snoeck (Mere), Sclim Taslidere (Lebeke-Aalst), Joni Van Cauwenbergh (Meerbeke), Nick Van Damme (Mere), Timothy Van Lathem (Mere), Jonas Van Outreve (Standaard Denderleeuw)
Uit: Waell Achouri (?), Dimitri Van Essche (?)

FC DOGGEN EREMBODEGEM
Trainer: Johan De Nutte
In: Jeroen De Feyter (EMI Essene), Joris Van Heck (Oudegem), Bjorn Noël (Moorsel), Jordan De Cocker (Pamel), Willem Verhofstadt (Gijzegem), Thomas Camu (Meerbeke), Birger Van Den Driessche (Standaard Denderleeuw), Aron Breynaert (EMi Essene), Bert Huizenga (Oudegem), Olivier Daeleman (Baardegem), Hans Moens (vrij), Robby Coppens (vrij)
Uit: Bruno Marginet (Haaltert), Jo De Lat (stopt), Christophe De Berlanger (stopt)

RC OVERBOELARE
Trainer: Manu Uytkafkot
In: Maiko Van Nieuwenhove (Moerbeke), Maxime Devaster (Jong Geraardsbergen), Jonas Pols (Jong Geraardsbergen)
Uit: Steve Ketsman (stopt), David Deligny (stopt), Patrick Ronsse (stopt)

GIJZEGEM-AALST
Trainer: Eddy Steenhaut
In: Bram Arijs (Hofstade), Kenny Boucquet (Bavegem), Jeff Bronder (Oudegem), Gilles De Block (vrije speler), Michael De Boeck (Herdersem), Nils De Brabander VC Ressegem), Kevin De Coninck (Mazenzele), Jody De Greve (Doggen), Nick De Putter (Hofstade), Kevin De Wilde (Oordegem), Glen Meert (Baardegem), Jens Meert (Baardegem), Christof Moens (Mere), Joeri Van Den Berghe (Masseen), Dimitri Van Den Borre (vrije speler), Glenn Van Den Borre (Terheide), Stefaan Van De Voorde (Oudegem)
Uit: Claudio Palmeri (Hofstade), Valentijn Van Mol (Oudegem), Willem Verhofstadt (Doggen)

SK VLIERZELE
Trainer: Geert Van Op Den Bossche
In: Nick Appelmans (Mollem), Bart Baten (Mollem), Elias De Moor (Bambrugge), Kevin De Vuyst (Gijsel Oosterzele), Jeroen Van Cauter (Terjoden Welle)
Uit: Robbe Eloot ( Smetlede), Christof Vancauwenberghe (Okegem)

SK HERDERSEM
Trainer: Bernardo Moraleda
In: Dave Audenaert (Moorsel), Onur Calik (Oordegem), Ali Cetin (vrije speler), Olumide Harris (vruije speler), Jeroen moortgat (SV Ressegem), Sven Petrre (Baardegem), Behar Ruca (vrije speler), Okan Taslidere (vrije speler), Frederic Torrekens (Ressegem), Michael torrekens (Ressegem), Brecht Van Driessche (Oudegem)
Uit: Ertugul Calik (onbekend), Michael De Boeck (onbekend), Kenneth Missotten (onbekend), David Struys (onbekend)

SK AAIGEM
Trainer: Jan Vanderweeën
In: Ulrich Baeyens (Vlierzele), Wim De Langhe (SV Ressegem), Yannick Lamers (Wit-Zwart), Koen De Pauw (Moerbeke), Kevin Lievens (Oordegem), Stijn Coppens (Herzele), Gwen Raes (Herzele), Tom De Swaef (Voorde), Arne De Coninck (Bambrugge), Maarten Spitaels (Burst)
Uit: Cedric Meuleman (VC Herzele-Ressegem), Sven De Sutter (?), Joachim Van Wesemael (?)

RC HAALTERT
Trainer: André Moreels
In: Waell Achouri (Nieuwerkerken), Ben Ardans (Okegem), Bruno Ardans (Neigem), Kenan Babayigit (Wit-Zwart), Dimitri De Knibber (Herzele), Jordi De Knibber (Herzele), Mario De Schutter (Herzele), Jonas De Vlieger (Oudegem), Hannes Lauwereys (Schelde), Bruno Marginet (Doggen), Pieter Matthys (Standaard Denderleeuw), Bram Mertens (Erembodegem), Dylan Paerewijck (Herzele), Jef Redant (Schelde), David Séguis (Pamel), Olivier Slagmulder (Herzele), Joans Van De Keere (Lebeke-Aalst), Hannes Van der Biest (Mere), Jeroen Van Waeyenberghe (Wit-Zwart)
Uit: Aiemen Ayed (Nieuwerkerken)

SK OPBRAKEL
Trainer: Guido Fouquet
In: Matthias De Cubber (Velzeke), Alain De Ruyck (Everbeek), Maikel De Vleeschauwer (Michelbeke)
Uit: Steven Van Dorpe (Mater), Steven Verleyen (Mater), Dimitri Viaene (Melsen), Dieter Van Cauwenberghe (stopt)

RSC OPHASSELT
Trainer: Joeri Kiekens
In: Stephen Bogaert (Deftinge), Sven Soetens (Kerksken), Dean Janssens (Lennik), Mats Ruyssevedt (Teralfene), Thierry Beyala (Houtem), Jerroen De Coster (Idegem B), Dimitri Van Essche (Nieuwerkerken), Michael Nies (vrij), Philip Rokegem (vrij), Hans Goossens (vrij)
Uit: Laurenz Verloes (Nederhasselt), Michael Malfroid (SV Ressegem), Dieter Coppens (Pamel), Jens Guldemont (Pamel), Stef Prové (Nederhasselt), Stef Van Vaerenbergh (Nederhasselt), Maarten Cardoen (Neigem), Pieter Bellemans (Neigem)), Jens Vandemaele (Meerbeke), Stijn Beeckmans (stopt), Thomas Limbourg (Idegem B), Arne Bruylandt (Idegem B), Farid Yahiya (Okegem), Bart Janssens (stopt), Jonas Eeman (stopt), Free Boulembercq (?), Jeroen De Geyseleer (?)

SK WICHELEN
Trainer: Ivo Van Waeyenberghe
In: David Janssens, Quinten Dierickx, Jesse Blancqaert, Wout Van Den Abeele, Tim Sigin, Dieter Boone, Frederik Venneman en Bram De Winne (KVV Schelde), Kristof Janssens (Hofstade), Matthias Van De Keere en Kenneth Van Driessche (RC Wetteren-Kwatrecht), Kenneth De Baets en Derl Van Der Heyden (stoppen).
Uit: Chedley Pieters en Jens De Wael (Overmere), Wannes Anrijs en Wouter Van Der Fraenen (stoppen).

FC OORDEGEM
Trainer: Danny Bogaert
In: Sylvester Awuah (Gentbrugge), Zeké Balijaz (RC Wetteren), Brent Bogaert (RC Wetteren), Floyd Bomongo (Erembodegem), Kenneth Corthals (Wit-Zwart), Dylan Crève (Sombeke), Joeri De Brouwer (Houtem), Stefaan De Coninck (Herzele), Bram De Meyer (RC Wetteren), Steffe De Meyer (RC Wetteren), Pieter Depessemier (Smetlede), Simon Dermout (Gentbrugge), Enzo Eeckhoudt (Oudegem), Khalid El Boudati (Dendermonde), Ali Igten (RC Wetteren), Artur Movsisyan (Massemen), Bradock Ndiwa Masandi (Elsene), Michael Roels (RC Wetteren), Sam Vandenbussche (Gentbrugge)
Uit: Onur Calik (Herdersem), Dries De Bruecker (VC Ressegem-Herzele), Bart De Meester (VC Ressegem-Herzele), Bart De Clercq (VC Ressegem-Herzele), Michael De Neve (Nieuwerkerken), Kevin De Wilde (?), Yves Heyvaert (Landskouter), Stefaan Hoffelinck (Massemen), Peter Leboeuf (Windeke), Kevin Lievens (Aaigem), Gunther Schepens (stopt), Tom Van Den Berge (Landskouter), Alain Van Der Eecken (stopt), Jonas Van Impe (Massemen), Nigel Van Pottelberghe (T. Melle), Jorik Wauters (T. Melle)

 

 

Oost-VLaanderen / Seizoen: 2013 - 2014
Regio Dender - Dames / Heren

DAMES
EERSTE & TWEEDE PROVINCIAAL

DAMES DIVAS KVK NINOVE A & B

NINOVE
Naam: Cmp: Sportcomplex 'Den Deysel'
Adres: Dwarsstraat
9450 Denderhoutem
Website: 013 2014 logo divas kvk ninove - 2013_2014_divas_vk_ninove_31aug2013

Trainer: Daniel Rooselaer , ?

Kern: Decuypere Els, (Dames VC E. Aalst) Soussane Anisa, Rooselaer Laura, Van Damme Elien, Delcourt Anais en Iris Ponsin, (allen: RC Lebbeke) Van Brabant Adinda, ( H.T. Zwijnaarde) De Mesmaeker Sanne, (RSC Anderlecht) Malfroidt Lisa, Carlier Rani, Conters Valerie, De Swaef Dorien, Lievens Ilse, Malfroidt Laura, Pletinckx Lien, Wantens Laura, Mattheus Shana, De Vlieger Jelien, Debbaut Sofie, Francois Joke, Bosmans Annick, Goubert Dorien, Jacobs Stien, Longé Lieselot, Simon Karen, Straetmans Jolien, Straetmans Sien, Van Der Schueren Heleen, Van Horebeek Phaedra, Van Oudenhove Lore, Van Vreckem Emily, Vanderhoeven Sanne, Vanderhoeven Lieselot, Moonen Kimberly, Wijnant Bieke, Van Laere Celine, Meerpoel Tiborah, Muylaert Pfebe, Baudewijns Daisy en Scheerlinck Sarah.
De selectie voor 1e provinciale en 2e provinciale zal gemaakt worden na de voorbereidingen.

OEFENPROGRAMMA DIVAS KVK NINOVE /2013
De trainingen worden hervat op: maandag 22 juli om 19:30u. (Cmp: Sportcomplex 'Den Deysel' Denderhoutem)
Het oefenprogramma: Gistel - Ninove (A&B) (27/07, 18:30u), Ninove A - Anderlecht (1ste Nat.) (31/07, 19:00u), Ninove B - Anderlecht (1ste prov.) (31/07, 19:00u), Ninove A - Gooik (07/08, 19:30u), NInove B - Lennik (07/08, 19:30u), 10/8 Ninove B - Herne (10/08, 19:30u), Tornooi: Ternat - Ninove A&B (15/08), Ninove B - Brakel (21/08, 19:30u), NInove B - Schoonaarde (17/08, 19:30u), NInove B - Winnik (23/08, 19:30u), NInove A - Herne (28/08, 19:30u).

 

HEREN

EERSTE PROVINCIALE

KVK NINOVE

NINOVE
Naam : Cmp: De Kloppers
Adres : Denderstraat
9402 Meerbeke
Website: LOGO KVK Ninove 2012-2013 - 2013_2014_kern_kvk_ninove_02aug2013

Trainer: Alain Merckx

Kern: Callebaut Christophe, Van Den Branden, De Wannemaeker Kevin, Van Belle Ruben, Standaert Davy, Uyttenhove Lino, Bellon Yves, Kazi Youcef, Haelterman Jens, Geeroms David, Thiebaut Gunter, Huvet Jendi, Timmermans Koen, Hellinckx Jarich, Slagmulder Mike, Deblander Robbe, De Crick Jelle, De Crick Joren, De Smet Kenny, Nissens Jorg, Van Den Meersche Stephen, Rooms Nils, Rooms Ruben, Devos Mike, Bellemans Jeroen, De Winne Glenn, Leyssens Bedner, Eylenbosch Vincent, Dupont Jordi, Matthias De Jonge.

OEFENPROGRAMMA KVK NINOVE /2013
De trainingen worden hervat op maandag 22 juli om 19:00u in Pollare.
Het oefenprogramma: Ninove - SK Terjoden-Welle (31/07, 19:30u), SV Voorde - Ninove (04/08, 16:00u), Ternat - Ninove (07/08, 19:30u), Ninove - Meerbeke (10/08, 19:30), Pepingen - Ninove (14/08, 19:30), Geraardsbergen - Ninove (18/08, 16:00u), Ninove - Bonanza (25/08, 19:30u).

 

TWEEDE PROVINCIALE B

FC BONANZA

SINT MARIA LIERDE
Cmp: Tempel
Adres : Tempel
9572 St-Martens Lierde
Website: 2013 2014 logo bonanza

Trainer: Steven Uyterhaegen

Kern: De Troyer David (W. Idegem) Coppens Jelle (W. Idegem) Pieters Brecht (KWIK Eine) Lamrami Mehdi (SV Voorde) Nuhiji Liridon (SV Voorde) Van Den Noortgate Jonas (SV Voorde) Meers Kevin (SV Voorde) De Smet Gert (KSV Geraardsbergen) Elinckx Pieter (E. Winnik) Tamsamani Mohamed (KE. Appelterre) Diependaele Stijn (E. Elene) Van Den Branden Perry (SK Lebeke Aalst) Serlippens Stijn (FC Herne) De Ruyver Jentel (Olsa Brakel) Boulaert Glenn (Overboelare) Berisha Redon (KSV Geraardsbergen) Niyomugabo Christophe (SV Voorde), Casieris Jens, Cauwel James, Coppens Daan, De Vlaminck Steve, Franceus Kenneth, Geerts Lieven, Hoebeke Haike, Kentane Andreas, Lenvain Joris, Mangelinckx Nathan, Lackner Peter, Paeme Kevin, Poisson Lucas, Soenens Tom, Van Cauwenberge Jasper, Van De Perre Andy, Van Der Biest Hans, Van Haesevelde Ellert, Van Wijmeersch Jonathan, Vandercasseyen Laurens, Vekeman Steven, Verhoeye Nico, Vernis Yen, Verspeeten Jonathan, Vervondel Brecht.

OEFENPROGRAMMA FC BONANZA /2013
Don. 25/07 20:00u Opstal – Bonanza, Zat. 27/07 17:00u Voetbalstage aan Zee, Din. 30/07 19:30u SV Voorde – FCB, Zon. 4/08 16:00u FCB – Schoonaarde, Din. 6/08 19:30u FCB – Zandbergen, Zon. 11/08 14:00u/16:00u KE Appelterre – FCB, Din. 13/08 19:15u Rsc Ophasselt – FCB, Zat. 17/08 15:00u/17:00u FCB – Buggenhout -Opstal, Din. 20/08 19:30u FCB – Jong Geraardsbergen, Woe. 21/08 19:30u KVK Ninove – Bonanza, Zat. 24/08 17:00u KVK Ninove – FCB, Zat. 31/08 15:00u 1° Competitie Match Beloften, Zon. 1/09 15:00u 1° Competitie Match Eerste Ploeg.

SK LEBEKE-AALST

OUTER-NINOVE
Naam : Cmp: Kerkstraat
Adres : Kerkstraat
9406 Outer
Website: SK LEBEKE-AALST - 2013-2014-kern_sk_lebeke-aalst

Trainer: Guy D'Hauwers

Kern: De Dobbeleer Thomas, Timmerman Glenn, Van Poelvoorde Nils, Van Berlamont Glenn en Timmermans Dean (KVK Ninove), De Vos Quinten, Hulsmans Mathieu (Standaard Denderleeuw), Perreman Keone (KE Appelterre), Storme Dieter (Hekelgem), De Schrijver Matthias (FC Kerksken), Enis Eatis (Jong Lede), De Bruyn Brempt (SK Denderhoutem), Bosmans Jonas, De Lange Karel, De Lange Peter, De Mey Gertjan, D'Haeyer Samuel, De Weerdt Nicolas, El Bachiri Younes, Everaert Bjorn, Geeroms Thomas, Geeroms Tim, Louvet Joost, Matthijs Jornd, Sabaouni Elias, Sneyers Lorenzo, Van De Keere Jonas, Van Isterdael Tom, Van Daele Jonathan, Vandeeekhout Arne, Vergalle Dimitri, Vocaet Gianni, Vijverman Jordy.

OEFENPROGRAMMA SK LEBEKE-AALST /2013
De trainingen worden hervat op woensdag 17 juli om 19:00u.
Het oefenprogramma: Lebeke-Aalst - Erembodegem (30/07, 19:30u), SK Lebbeke - Lebeke-Aalst (04/08, 16:00u), Lebeke-Aalst - D.Pamel (08/08, 19:30u), Lebeke-Aalst - R.Lebbeke (11/08, 16:00u), FC Liedekerke - Lebeke-Aalst (13/08, 19:30u), Jong Lede - Lebeke-Aalst (18/08, 16:00u), Lebeke-Aalst - Burst (19:00u), Lebeke-Aalst - Opdorp (25/08, 16:00u).

OSTA MEERBEKE

MEERBEKE
Naam : Cmp: Halsesteenweg
Adres : Halsesteenweg
9402 Meerbeke
Website: 2013 2014 logo Osta Meerbeke

Trainer: Guido De Jaegher

Kern: Beerens Serge, Camu Thomas, De Backer Glenn, De Beule Bram, De Brouwer Davy, De Bruyne Brian, De Koker Stijn, De Nutte Kris, De Vidts Lothar, Desert Stijn, Du Mongh Jens, Du Mongh Kim, Leirens Jurgen, Prekadini Perparim, Schiettecatte Bram, Somers Jeroen, Van Den Houte Stijn, Van Der Linden Pieter, Van Geite Pieter, Van Londerseele Bram.

SV VOORDE

VOORDE
Naam : Cmp: Frans Groeninckstadion
Adres : Karmelietenstraat
9400 Voorde
Website: 2013 2014 logo sv voorde - 2013_2014_ kern_sv_voorde

Trainer: Fanno Nijst

Kern: T'Jampens Koen, (SK Terjoden-Welle) Neufkens Arno, (Tubize) De Smet Sigi, (E Winnik) Praet Nico, Antheunis Stijn,De Landtsheer Jens, De Landtsheer Jonas, Deneyer Jens, Deprez Niels, (allen Olsa Brakel) Moreels Bart, Kafkot Nick, D'Haeseleer Pieter, De Cooman Joeri, (allen KSV Geraardsbergen) Ots Kenneth, Moreels Brecht, Hellebaut Michiel, De Taeye Bram, Du Seuil Stef, Leirens Wouter, De Gusseme Nicky, Deblander Raymon, De Rouck Jens, Van Den Steen Glenn, Perdaens Nickias, Asselman Kenneth, Muharemi Destan, Schietecatte Ken, Adriaensens Arjo, Van Snick Jorden, Ketsman Bjorn, Liessens Gregory, Van Vaerenbergh Jens, Vainqueur Boris, De Mesmaecker Tom.

 

DERDE PROVINCIALE C

F.C. VELZEKE

VELZEKE
Naam: Cmp: Windmolenstraat
Adres: Windmolenstraat 1
9620 Zottegem
Website: 2013 2014 logo fc velzeke

Trainer: Geert Willems

Kern: De Bruck Tommy (VV Balegem), De Roeck Stefaan (SV Melsen), De Vleeschauwer Tom (WK Boekel), Ghislain Wesley (E. Elene), Herman Olivier (WK Boekel), Lobijn Koen (VV Windeke), Van Der Eecken Timothy (E. Elene), Vanderzwalmen Kim (E. Grotenberge), Verstuyft Kevin (VW Gijzenzele), Bloem Thomas, Boelaert Bert, De Clercq Kenny, De Lange Tim, De Meyer Jurgen, De Meyer Wesley, De Ridder Jelle, De Sutter Sam, Fosselle Niels, Ghislain Gregorie, Glorieux Jan, Glorieux Jochen, Huyge Jelle, Michiels Kristof, Piro Bjorn, Praet Jouri, Saelens Matthias, Van Grembergen Tom, Verstraeten Jorben.

KSV SOTTEGEM

ZOTTEGEM
Naam : Sted.Sportstadion "J.Matthys"
Adres : Kastanjelaan 85
9620 Zottegem
Website: 2013 2014 logo ksv sottegem

Trainer: Tom Ide

Kern: Balcaen Steven , De Buyst Davy, De Middeleer Hannes, Dejaeger Stijn, Foket Pieter-Jan, Gheerolfs Glen, Govaert Jan, Praet Maarten, Simon Ronse, Temmerman Stef, Van Canegem David, Van Der Meulen Daan, Van Elsue Jens, Van Wynendaele Timothy, Deboudt Jeroen, Nguekam Arnold (E. Appelterre-Eichem), Van den Berge Kim (Eendracht Elene), Van Der Cruyssen Kevin (Ertvelde United), Poelman Nathan (Jong Geraardsbergen), Ost Mathieu (KFC Olympia Gent), De Grauwe Gregory (KSV Geraardsbergen), Ben Ahmed Rojdi (KWIK Eine), Spitaels Kenneth (Olsa Brakel), Moreels Brecht (SK Terjoden-Welle).

OEFENPROGRAMMA KSV SOTTEGEM A /2013
Zon. 21 juli 18:00u KSV Sottegem - SK Terjoden-Welle. Woe. 24 juli – 19:30u KSV Sottegem - Olsa Brakel. Din. 30 juli – 19:30u KSV Sottegem - KSK Ronse. Don. 1 augustus – 19:30u KSV Sottegem - KWIK Eine. Din. 6 augustus – 19:30u RC Wetteren-Kwatrecht - KSV Sottegem. Woe. 14 augustus – 19:00u Destelbergen - KSV Sottegem. Do. 15 augustus – 15:00u KSV Sottegem - Nazareth-Eke. Woe. 21 augustus – 19:00u HO Kalken - KSV Sottegem
OEFENPROGRAMMA KSV SOTTEGEM B /2013
(4e provinciale - kern bestaat uit mengeling van KSV Sottegem A en U19):
Woe. 31 juli – 19:30u KSV Sottegem - KFC Herzele. Do. 1 augustus – 19:30u Sint-Goriks - KSV Sottegem. Do. 8 augustus – 19:30u Wit-Zwart - KSV Sottegem. Woe. 14 augustus – 19:15u KSV Sottegem - E. Grotenberge. do. 22 augustus – 19:00u Borsbeke - KSV Sottegem.

E.C. OUDENHOVE

OUDENHOVE
Naam: Cmp: Pijperzele
Adres: Pijperzele
9620 Sint-Maria-Oudenhove
Website: 2013 2014 logo ec oudenhove

Trainer: Ghys Steven

Kern: Eggermont Clint, Dhondt Klaas, Vandemaele Matthias, Praet Miguel, Seghers Willem, Waegeman Jonathan, Vercammen Kevin, De Raedt Jens, De Bleecker Kenneth, Lapage Leander, De Vos Colin, De Pessemier Killian, Haillez Birger, Solomé Jelle, De Vos Bart, De Clercq Sven, Van Nieuwenhove Robin, Van Den Berge Lins, Blomme Daan, Roos Kenny, Casieris Jeffrey, Merckaert Stef.

SPARTA GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Schoolstraat
Adres : Schoolstraat ingang via Goeferdingeplein
9500 Goeferdinge
Website: 2013 2014 sparta geraardsbergen

Trainer: Kristof Billens

Kern: Joren Frisch, Erhan Bakirhan (SK Oetingen), Frederic De Beuf, Nico Broodcoorens (Jong Geraardsbergen), Mike Van Asbroeck, Michael Delhaye (Osta Meerbeke), Sean Liebeer (KVK Ninove), Robbe De Doncker, Sander Van Den Eynde (Eendracht Winnik), Michael Torrekens (SV Voorde), Kevin Lievens, Jonas Dhaenens, Nicolas Daneels, Ingmar De Roeck, Steven Maginet, Nicky Van Den Borre, Tim De Tant, Sven Engrie, Arne De Schepper, Laurentz Aelbrecht.

JONG GERAARDSBERGEN

ONKERZELE
Naam : Cmp: Wilgierstadion
Adres : Voldersstraat 32
9500 Geraardsbergen
Website: 2013 2014 logo jong geraardsbergen

Trainer: Frank Van Den Bossche

Kern: Nicolas Longoni, (Ellezelles) Pieter Verlé, (White-Boys Sint-Niklaas) Tom Cobbaert, (SV Ressegem) Stephen Starbuck, (St. Pieters-Leeuw) Davy Haeseleer, (SK Lembeek) Jeroen Scheerlinckx, (RC Lebbeke) Kenny Vandecatsye, (SK Opbrakel) Kenny Piens, (FC Kerksken) Tom De Beule, (Wit-Zwart '93) Jeroen Bolle, (WK Idegem) Diop Fallou, (Wit-Zwart '93) Dieter Tieleman, (Ellezelles) Bert Eeckhout, (Zegelsem) Mathijs Nard, Sheerlinckx Kevin, Ors Yusuf, De Raedt Lars, Mees Johan, Pols Jonas, Groeninckx Niels, Devaster Maxime, De Cremer Jeffrey, Wijverkens Bregt, Huysveld Stijn, Lauwerijs Dries, Fransen Teun, Straetmans Niels, Steenackers Stijn, Buyl Tim, Merckaert Lander, Souffriau Bert, Fransen Job, Van Der Baeten Bram, Fransen Koos, Van Nieuwenhove Daan, Stevens Pieter, De Tant Maarten, Van Muylem Wouter, Souffriau Boris, Van Gansbeke Wouter, Smet Guy.

KFC EENDRACHT MOERBEKE

MOERBEKE
Naam : Cmp: Zikastraat
Adres : Zikastraat
9500 Moerbeke
Website: 2013 2014 logo  fce moerbeke

Trainer: Diego Porrez

Kern: Koen Motte, Melvin Buyl, Peter Smeulders, Bart Cosyns, Stijn Vandenbossche, Siegert Hubau, Tom Knipping, Lieven Vandevelde, Jeroen Pessemier, Dries De Leye, Etienne Debilde, Kristof Lievens, Koen De Pauw, Niels Pletinckx, Maiko Van Nieuwenhove, Patrik Collier, Jonas Splingaer, Kristof Ghilain, Niels Machtelinckx, Michiel Hubau, Stijn Jacobs, Niels Broodcoorens, Mohamed Dada, Dominiek De Pelsemaeker, Joachim Vranckx, Nino Vanderputten, Kenneth Leroy, Jeroen De Cleer, Kristof De Roeck.

DERDE PROVINCIALE D

EENDRACHT WIT-ZWART '93

SINT-ANTELINKS
Naam : Cmp: Mutsaardstraat
Adres : Mutsaardstraat
9550 St-Antelinks
Website: 2013 2014 logo e wit zwart

Trainer: Marc Bauwens

Kern: Beeckmans Glenn, (E. Winnik) Beirens Joppe, (KE Appelterre) Coppens Jordi, (SV Voorde) Vlaeminck Tim, (VC Ressegem) Hendrickx Dimitri, (KFC Herzele) Penne Robin, (SV Voorde) Rianghamkai Khrongchamp, (KFC Herzele) Saeys Sam, (KVK Ninove), Van Durme Gary, (W. Idegem) Van Eesbeeck Jeff, (VC Galmaarden) Van Melkebeke Jordy, (E Aalst), Mirzoyan Arthur, (Jong Geraardsbergen) Corthals Kenneth, Daem Dennis, De Bremaecker Nicky, De Meu Kristof, De Meuter Jonas, De Spiegeleer Kris, De Sterck Pieter, Demonie Peter, Deschamps Kevin, Gerard Glenn, Herteleer Pieter, Heymans Matthias, Kaewsakdee Chanyut, Lammens Yannick, Mons Stephen, Muylaert Jonas, Pensis Wesley, Speliers Jo, Stevens Bart, Van Asselt Jurgen, Van Cauter Glen, Van Der Haegen Bram, Van Der Haegen Robby, Van Snick Ken, Van Waeyenberghe Jeroen, Vernaillen Joris, Willekens Kirsten.

VK NEDERHASSELT

NEDERHASSELT
Naam : Cmp: Nederhasseltstraat
Adres : Nederhasseltstraat
9400 Nederhasselt
Website: 2013 2014 logo VK Nederhasselt

Trainer: Ronald De Bruyne

Kern: Van Malderen Dieter, Carlier Kurt, (KSV Sottegem) Ots Dylan, (Panters Okegem) Abé Jelle, (SK Aaigem) De Smet Jonas, (U17 VK Nederhasselt) Oosterlynck Maarten, (FCV Dender EH) Stockmans Jonas, (SK Aaigem) Van Der Weeën Michael, (FC Bonanza) Van Droogenbroeck Bart, (KVK Ninove) Van Hoorebeek Tibo, (SV Voorde) Vermoesen Sander, (U19 VK Nederhasselt - SV Voorde) Beyl Ivo, (FC Merchtem 2000) Merckaert Nicolas, (Denderzonen Pamel) Verstrepen Yves, (Standaard Denderleeuw) Van De Velde Glenn, (FCV Dender EH) Dumont Stefaan, (Standaard Denderleeuw) Van den Nest Sam, (FC Herne) De Coninck Andy, Armand Jels, De Meyer Gertjan, Eylenbosch Joachim, Lievens Niels, Poisson Thomas, Redant Steven, Cosyns, De Roeck Dieter, Govaert Niels, Horlait Pieter, Vanderlinden Gianni, Vanderschueren Lander, Arys Jeroen, Maginet Bram, Van den Nest Tim.

OEFENPROGRAMMA VK NEDERHASSELT /2013
De trainingen worden hervat op maandag 22 juli om 19:30u.
Het oefenprogramma: Westkapelle - VK Nederhasselt (26/07, 19:00u), SV Voorde - VK Nederhasselt (01/08, 19:00u), Jong Geraardsbergen - VK Nederhasselt (01/08, 19:30u), VK Nederhasselt - Boekel (04/08, 16:00u), VK Nederhasselt - Jong Neigem (08/08, 19:30u), Oudenhove - VK Nederhasselt (11/08, 16:00u), VK Nederhasselt - Tollembeek (14/08, 19:30u), Zandbergen - VK Nederhasselt (15/08, 19:30u), VK Nederhasselt - Michelbeke (18/08, 16:00u), Idegem - VK Nederhasselt (22/08, 19:30u), VK Nederhasselt - RSC Ophasselt (22/08, 19:30u), Velzeke - VK Nederhasselt (25/08, 16:00u).

K.ST.SV DENDERLEEUW

DENDERLEEUW
Naam : Cmp: Armand De Pelsmaeker
Adres : Walleken 18
9470 Denderleeuw
Website 2013 2014 logo standaard denderleeuw

Trainer: VanVaerenbergh Dirk

Kern: Chavatte Jimmy, Paryn Jorn, Bammens Kristof, Coignau Jurgen, Van Meert Peter, De Vos Enrico, Michiels Hannes, Bakkaus Jeroen, Vandenhaute Michael, Jnifi Hamid, Sonck Hendrik, Vandendriessche Birger, De Braekeleer Joni, VanVaerenbergh Dante, Piron Bram, Tshibamba Nono Eli, De Leeuw Matthias, Madaleno Edson, Madaleno Alberto, Van De Velde Jari, Kidoda Nono, D'Hoe Dandy, Somers Jonas, Kindermans Tim, Segers Jens, De Vits Geoffrey, Havugimana Jean-Michel, Buyl Kenneth, Baetens Karel, De Roeck Daan, Slagmulder Michael, Van Outrive Jonas, Sonck Jovi, Barra Jonathan, Steenput Jorn, Baldassare Raffaele, De Kock Joris, Asselman Kris, Peres Yoan, Albay Youssef, Matthijs Pieter, Machiels Gilles, Wouters Kevin, Kundi Djanny.

SK DENDERHOUTEM

DENDERHOUTEM
Naam : Cmp: Den Deysel
Adres : Dwarsstraat 69
9450 Haaltert
Website: logo denderhoutem sk - 2013_2014_kern_SK_Denderhoutem

Trainer: Luc Peerlinck

Kern: Baeyens Kevin (D. Bodegem), De Bondt Vincent (W. Idegem), De Troyer Lesley (Oudenhove), De Schrijver Michaël (O. Burst), Goubert Didier (Neigem), Matthijs Jono (FC Mere), Moock Niels (KSV Geraardsbergen), Neufkens Sebastien (SP. Geraadsbergen), Schiettecat Niels (KVK Ninove), Van Londersele Jonas (SK Lebeke-Aalst), D' Haeseleer Neal (FC Kerksken), De Glas Niel (FC Kerksken), Malfroid Mathias (Neigem), Haegeman Bjorn (SV Voorde), Van Assche Bjorn (E. Nieuwerkerken), Blander Marnick, Braeckman Pieter, Braux Dylan, Buyse Thomas, Buzaiton Samir, Buraiton Younes, Commerman Gino, De Coorde Brent, De Pauw Tim, De Schrijver Matthias, Detaille Kevin, Eeckhout Steven, Haak Lowie, Haegeman Sammie, Meert Tom, Piro Kevin, Raspoet Jonathan, Renneboog Jo, Van Camp Pat, Van Den Berghe Pieter, Van Herzele Koen, Van Wayenberg Rensk, Verbustel Luc, Vernaillen Brecht, Waegeman Sebastiaan.

VC RESSEGEM

HILLEGEM
Naam : Cmp: ex. Hillegem
Adres : Perrestraat
9550 Herzele (Hillegem)
Website: 2013 2014 logo vc ressegem.

Trainer: Levi Jacobs

Kern: Baeyens Kevin, (J. Schoonaarde) De Vriendt Davy, (vrije speler) De Kerpel Bjorn, (Velzeke) De Smet Jens, (vrije speler) Glorieux Peter, (vrije speler) Lammers Jonathan, (vrije Speler) Sterlin Kevin, (KFC Herzele) Torrekens Michael, (S. Moorsel) Van Den Berghe Bjorn, (DT Borsbeke) Van Hecke Bart, (FC Edeboys) Van Houdenhove Jens, (KSV Sottegem) Voets Kevin, (vrije speler) Wellens Niels, (E. Houtem) Blanken Stijn, De Durpel Igmar, De Groot Kevin, De Schutter Aaron, De Taeye Glenn, De Temmerman Georgy, D'Hondt Sven, Eeckhout Tom, Huyge Sander, Huyge Willem, Langenaken Steven, Massez Wouter, Meerman Geert, Nachtergaele Dimitri, Naert Bram, Raveydts Kevin, Sterlin Wesley, Stevens Andy, Stevens Jens, Suenaert Matthias, Thomas Gertjan, Torrekens Frederic, Van De Velde Andy, Van Hooland Steven, Vandesande Toon, Wynendaele Ben.

SV RESSEGEM

RESSEGEM
Naam : Cmp: Hertshoorn
Adres : Hertshoorn
9551 Ressegem
Website: 2013 2014 logo sv ressegem

Trainer: Peter Vanrijckel

Kern: Bammens Diederik (Okegem), Carvalho Fortunato Edgar (Borsbeke), Chaves Daguilar Jens (Borsbeke), Coppens Tim (Vrije speler), Eeckhout Christoph (Vrije speler), Moortgat Jeroen (Moorsel), Nijs Gertjan (Borsbeke), Sarens Jeroen (Bambrugge), Van De Steen Timothy (Bambrugge), Van Israel Kenneth (Bambrugge), Van Melckebeke Joachim (VC Ressegem), Van Tittelboom Joachim (Bambrugge), Van Wassenhove Jeffrey (E. Houtem), Van Wijnendaele Niels (Bambrugge), Verlé Joran (Appelterre), Yahiya Hakim (SK Aaigem), Haegeman Stijn (Vlierzele), Renneboog Frederic (Bambrugge), Beerens Chris, Caeyman Steven, Cinckspoor Gwen, Daem Fabian, De Bisschop Pieter, De Langhe Wim, De Vos Davy, De Witte Thomas, D'Haese Niels, Eeckhout Jan, Hausstraete Thomas, Hendrickx Wim, Maesschalck Gert, Mertens Wim, Ponnet Eddy, Saeys Arne, Scheerlinck Christopher, Schockaert Glenn, Tiré Matthias, Van Bellinghen Pieter, Van De Slijcke Bart, Van De Steen Glenn, Van Delsen Jan, Van Goethem Kevin, Van Tittelboom Michael, Van Waeyenberghe Ewout, Van Waeyenberghe Jeroen, Vanderhoeven Thomas, Vanderhoeven Xavier.

KFC OLYMPIC BURST

BURST
Naam : Cmp: Oudendijk
Adres : Oudendijk 14
9420 Burst
Website: LOGO KFCO BURST 2012-2013

Trainer: Johan De Nutte

Kern: Andries Michael (Spermalie), De Ridder Tom (Munkzwalm), Harouna Sylla (SV Ressegem), Neufkens Laurent (Sparta Geraardsbergen), Paerewijck Jonathan (SV Voorde), Souffriau Bert (Edeboys), Segers Reno (Liedekerke), Pierjan Pas (Hekelgem),Hostens Freek, Vermeulen Joachim, De Vleeschouwer David, De Cooman Steve, De Vlaminck Dimitri, Delclef Reinout, Farjallah Kerim, Goubert Joost, Landuyt Koen, Rodrigues De Sousa, Sonck Gerrit, Torres Rosenilton, Van Boxstael Davy, Vlaeminck Koen.

SK OUDEGEM

OUDEGEM
Naam : Cmp: Ouburg
Adres : Ouburg
9200 Oudegem
Website: 2013 2014 logo sk oudegem

Trainer: Kris Buydts

Kern: Frederick Melcebeek, (Opstal) Kenny Claeyé, (Juventus Schoonaarde) Joni Saerens, (Sparta Buggenhout) Arn De Grauwe, (Meldert) Timothy Buyle, (SK Grembergen) Tom Hanssens, (SK Lebbeke), Mathias Janssens, (SK Lebbeke) Michel Romero (Schelde) Jonas De Vlieger, (KRC Haaltert) Stijn Roelandt, (SK Terjoden-Welle) Wouter Hermans, (SK Grembergen) Steven De Vos, Cedric Rawoens, Pieter Jan Van Opdenbosch, Kristof Coppens, Timo Heuvinck, Glenn Jansegers, Neal Uyttersprot, Bert Huizenga, Michiel Verwaeren, Pieter De Batselier, Wim Van Damme, Nicolas Van Dender, Joost Aerts, Steven Van den Berghe, Brecht Van Driessche, Vincent Van Rieth, Joris Van Heck, Toon Den Roover, Dusty Everaert, Jeff Bronder.

 

VIERDE PROVINCIALE B

FC OORDEGEM

OORDEGEM
Naam : Cmp: Maurice De Dijckerstadion
Adres : Stichelendries 27
9340 Oordegem
Website: 2013 2014 logo fc oordegem

Trainer: Peter Leboeuf

Kern: Berckmoes Pedro (°21-11-1970), Bonté Tim (°14-10-1988), Calik Onur (°21-03-1981), Coppens Franky (°30-10-1970), Cosijn Jonas (°29-04-1991), De Bruecker Dries (°24-05-1990), De Clerck Pascal (°01-01-1980), De Clercq Bart (°21-02-1985), De Coensel Kristof (°09-01-1976), De Cré Kevin (°12-12-1991), De Cuyper Lindert (°23-04-1990), De Meester Bart (°31-12-1978), De Mulder Wesley (°20-11-1981), De Neve Michael (°03-08-1991), De Sterck Kenneth (°12-08-1991), De Sutter Steven (°15-02-1985), De Wilde Kevin (°17-06-1986), Decoene Miquel (°18-05-1990), Del Conté Nino (°24-02-1977), Del Conté Tommy (°22-05-1979), Deolet Lorenzo (°09-07-1992), Fonck Marco (°06-07-1993), Francois Jurgen (°10-05-1969), Geirnaert Kevin (°03-08-1993), Heyvaert Yves (°06-10-1992), Hoffelinck Stefaan (°15-06-1981), Jacobs Dimitri (°05-03-1980), Leboeuf Peter (°19-02-1971), Lehoucq Dominick (°10-07-1987), Leus Dominic (°18-07-1984), Lievens Kevin (°26-08-1987), Lison Koen (°02-05-1979), Maes Jurgen (°13-03-1979), Michiels Philippe (°29-05-1977), Naessens Steven (°29-09-1990), Payne Kevin (°06-04-1981), Schepens Arnout (°08-02-1993), Schepens Gunther (°04-05-1973), Smekens Wim (°25-11-1974), Thienpondt Kenny (°08-08-1991), Van De Walle Michael (°14-11-1976), Van Den Berge Tom (°16-10-1987), Van Den Eede David (°12-02-1990), Van Der Eecken Alian (°16-07-1976), Van Gijsegem Matthew (°23-10-1986), Van Hauwe Gregory (°24-02-1988), Van Impe Jonas (°25-03-1991), Van Pottelsberghe Nigel (°29-08-1990), Volkaert Kevin (°28-12-1987), Wauters Jorik (°15-07-1994), Wauters Jorden (°23-01-1992).

OEFENPROGRAMMA FC OORDEGEM /2013
De trainingen worden hervat op zaterdag 20 juli 2013 om 10:00u
Het oefenprogramma: FC Oordegem - KVC Jong Lede (bel) (27/07, 16:00u), FC Oordegem - E.Grotenberge (01/08, 19:30u), Gijzegem - FC Oordegem (04/08, 16:00u), FC Oordegem - FC Bonanza (06/08, 19:30u), KFC Herzele - FC Oordegem (08/08, 19:30u), FC Oordegem - SK Herdersem (11/08, 16:00u), FC Oordegem - OZ Bavegem (14/08, 19:00u), FC Wieze B - FC Oordegem (18/08, 16:00u), FC Oordegem - VJ Baardegem (25/08, 16:00u).

 

VIERDE PROVINCIALE D

SK AAIGEM

AAIGEM
Naam : Cmp: Langemunt
Adres : Langemunt 37
9420 Aaigem
Website: 2013 2014 logo sk aaigem

Trainer: Jan Vanderweeen

Kern: Beerens Kristof en Bekaert Frank (Vc Ressegen), Beerens Stefaan, Eloot Robin, Van Den Steen Bjorn, Van Impe Nils en Van Wesemael Jonas, (Sv Ressegem) Dedobbeleer Dieter, Redant Mattias en Verbeken Lennart, (Borsbeke) Lagrin Kevin, (Krc Haaltert) Meuleman Cedric, (O Bavegem) Van Biesen David, (Hofstade) Van den Broeck Kenny, (O Burst) Van Wesemael Joachim, (Wit Zwart st Antelinks) Fhilips Robin, Houbraecken Gert en Limpens Ruud, (vrije spelers) Beeckman Eddy, Borloo Sam, Callebaut Bart, De Clercq Koen, De Moor Bart, De Smet Pieter, De Sutter Sven, De Troyer Jonathan, De Vuyst Reinold, Dhondt Michael, Eeckhout Wim, Eeckhout Tim, Fahy Mathias, Francq Pieter, Hernou Frederiek, Krasniqi Bekim, Lommers Jeroen, Mertens Jan, Raes Gianni, Van Cauwenbergh Joni, Vandendooren Tim, Verbraekel Kevin, Verhecken Wouter.

VJ BAARDEGEM

BAARDEGEM
Naam : Cmp: Rampelberg
Adres : Steenland
9310 Baardegem
Website: LOGO VJ BAARDEGEM 2012-2013

Trainer: Hans Callebaut

Kern: Berisha Alket, (KFC Malderen) Bortoli Marco, (SK Lebeke-Aalst) De Coninck Sven, (SK Erembodegem) De Valck Jeroen, (KV St Gillis) De Vidts Arno, (VC Asse Terheide) Diaz-Pedregosa Michael, (Schr. Moorsel) Petre Sven, (Vrije speler) Van De Walle Thomas, (T. Melle) Van Den Driessche Glenn, (SK Herdersem) Van Eeckhaut Andy, (Vrije speler) Van Hauwe Aaron, (FC Mere) Van Pottelbergh Kevin, (SK Aaigem) Aelbrecht Hans, Amri Jonesy, Bombeeck Gerrit, Braekman Jonathan, Daeleman Olivier, De Braekeleer Tim, De Clercq Gert, De Gols Bart, De Mars Angelo, De Mareuil Lionel, De Meersman Glenn, De Meersman Kenny, De Meersman Stijn, De Paepe Ward, De Wael Filip, D'Hondt Karel, Fieremans Dries, Hanssens Michael, Hendrickx Wannes, Janssens Yorick, Joos Bert, Joos Pieter-Jan, Meert Glen, Meert Jens, Meert Nick, Nwora Daniel, Parrez Joeri,
Picqueur Nils, Putteman Mathias, Putteman Michael, Sabbe Simon, Sergoynne Glenn, Sergoynne Kevin, Van Campenhout Mario, Van Den Broeck Alec, Van Den Eede Jeroen, Van Den Eede Rinus, Van Den Haute Kevin, Van Den Steen Pieter, Van Der Steen Karel, Van Driessche Tom, Van Eeckhaut Kevin, Van Mulders Joeri, Van Praet Frank, Van Rampelbergh Dieter, Van Ransbeek Jani, Veeckman Yannick, Vermorgen Alex, Wigy Miguel.

PANTERS OKEGEM

OKEGEM
Naam : Cmp: Guldenboom
Adres : Hazeleerstraat
9400 Okegem
Website: 2013 2014 logo panters okegem

Trainer: David De Ville

Kern: Allard Steve, Ardans Ben, Bocque Steven, Boeykens Pieter, Ciubotariu Dimi, Collijns Mikael, De Bolle Thijs, De Dobbeleer Dieter, De Schuyteneer Michael, De Vits Fabrice, Derom Wouter, Dewaer Kevin, Eeckhout Jelle, Eeckhout Thijs, Geldhof Joost, Godderie Jan, Lamme Olivier, Meuleman Steven, Muylaert Nick, Penne Gino, Raes Nicolas, Rees Julien, Schaumans Steven, Scheerlinck Matthias, Tronquo Jonas, Vaernewijck Michael, Van Brantegem Arnout, Van Der Perren Gunther, Van Laethem Kevin, Van Saen Jonas, Van Steen Carl, Van Vaerenbergh Nick, Van Zaelen Wim, Vonck Christophe, Wasteels Steven.

RAPIDE SANTOS CLUB OPHASSELT

OPHASSELT
Naam : Cmp: Hasseltsestraat
Adres : Hasseltsestraat
9500 Ophasselt
Website: 2013_2014_logo_rsc_ophasselt

Trainer: Joeri Kiekens

Kern: Beeckmans Stijn, Bellemans Pieter, Cardoen Maarten, Coppens Dieter, De Greve Laurent, De Ville Ferdi, De Ville Sali, Dhaese Bjorn, Eeman Jonas, Guldemont Jens, Kiekens Joeri, Kransfeld Wietse, Leirens Jonathan, Limbourg Thomas, Lorge Danny,Malfroid Michael, Meert Yannick, Reuse Seppe, Saeys Pieter, Spitaels Jonathan, Torrekens Jimmy, Van De Maele Jens, Vander Heyden Michael, Van Roy Jan, Van Snick Brent, Van Vaerenberg Stef, Verloes Laurenz, Willems Glenn, Appelmans Tim, Bert Maarten, Boulembercq Free, Bruylandt Arne, Daem David, Dendoncker Matthias, Dupré Lars, Goessens Bert, Jacobs Stijn, Kourgias Jeremy, Malfroid Sven, Sack Steven, Schalley Robin, Verckens Fabian, Verpaelst Jeroen, Willems Tim, Yahiya Farid.

SK ZANDBERGEN

ZANDBERGEN
Naam: Cmp: Zandbergenplein
Adres: Zandbergenplein 14
9506 Idegem
Website: 2013 2014 logo sk zandbergen.

Trainer: Guy Praet

Kern: Rien Van Der Bracht (Sparta Geraadsbergen), Thomas Hooge en Thijs Somers (E. Idegem), Sasha Van Daele en Ken De Backer (Jong Geraardsbergen), Jeroen Van Der Haegen (Oudenhove), Marc Bosch, David De Nauw, Frederik De Dorpel en Thomas De Slagmder (Tollembeek). Absil Kevin, Adriaens Maxim, Barbe Bjorn, Bauwens Kris, Bauwens Tom, Borgenon Stefaan, Breynaert Wesley, De Bolle Davy, De Bolle Kim, De Pelsmaeker Peter, De Quick Peter, De Veirman Kenneth, De Wolf Diederik, Durinck Dennis, Everaert Joris, Everaert Mathias, Grieten Bert, Lambrecht Jeroen, Langenaken Kevin, Paeleman Davy, Rondou Wannes, Snoeck Jerre, Tondeur Steven, Van Cleemputte Bjorn, Van Cauter Gert, Van den Branden Ben, Van Der Haegen Tim, Van Dyck Jan, Van Engelen Didier.


PROVINCIALE VOETBALKERNEN 2012-2013

SK AAIGEM

AAIGEM
Naam : Cmp: Langemunt
Adres : Langemunt 37
9420 Aaigem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Tom Stijlemans

Kern: in: Jonas Collijns (vrije speler), Thijs De Bruycker (SV Voorde), Kenneth Houttekier (Schelde), Dienderick Quintijn (Kerksken), Dennis Quintijn (Kerksken), Gianni Raes (Lede), Glen Reynaert (Herzele), Wouter Verecken (Vlierzele), Kevin Van Pottelbergh (Herdersem).

DAMES VC EENDRACHT AALST

AALST
Naam: Cmp: Jeugdcentrum Zandberg
Adres: Zandberg 4
9300 Aalst
Website: LOGO VC DAMES EENDRACHT AALST 2012-2013

Trainers: nat: Jimmy Seghers. prov: Danny Van Der Bruggen & Geert Van Den Brande

Kern: Nieuwe aanwinsten: Jolien Van Londersele (KRC Haaltert), Jasmien De Graeve (FC Mere), Eva Saeys (KSK Londerzeel), Ellen Gilles (KSK St-Gillis Dendermonde), Elien Biebaut (FC Asse-Zellik), Barbara Duprez (KSKV Zwevenzele), Katrien Vanfrachem (RSC Anderlecht), Tine Antierens (KSK Londerseel), Jana Dekens (Olsa Brakel), An Motte (Olsa Brakel), Shauni De Waele (FC Herne), Lotte De Coster (FC Dames Ternat),

KERN VC DAMES E AALST - 2DE NAT - 2012-2013:
Boven: X, X, Jimmy Segers, Tine Antheunis, Saskia De Rijck, Inge Arijs, Barbara Dupre, Annelies Van Den Steen, Elien De Jaeger, Astrid Van Schelvergem.
Onder: Kaat Goossens, Eva Saes, Elien Lievens, Elien Biebaut, Tecla Donadoni, Kim Aerts, Bouke Van Hauwermeiren.

KERN VC DAMES E AALST - 1E PROV - 2012-2013
Boven: Danny Van Den Bruggen, Laura Van Langenaken, Schauni De Waele, Kaat Goossens, Bouke Van Hauwermeiren, Lien Timmermans, Jana Dekens.
Onder: Eline Lievens, Ann Motte, Yara Roelands,Eva Saeys, Lisa Perdaens, Els Decuypere. Afg: Mariane Hellinckx.

KERN VC DAMES E AALST 2E PROV - 2012-2013
Boven: X, Geert Van Den Brande, Kimberly Peeters, Elke Van De Poel, Lisa Van Eeckhoorn, Laure Lievens, Jolien Van Londerseel, Sarah Desmare, Ylenia De Vos, X, X.
Onder: Jilte Roelands, Shari D'Haese, Kelly Smets, Saskia De Parmentier, Demi Van Den Brande, Rani Van Impe, Kirsten Van Den Brande, Kimberly Van Rossem.

VJ BAARDEGEM

BAARDEGEM
Naam : Cmp: Rampelberg
Adres : Steenland
9310 Baardegem
Website: LOGO VJ BAARDEGEM 2012-2013

Trainer: Hans Callebaut

Kern: Olivier Daeleman (Wit-Zwart ’93), Niels De Smet (Herdersem), Joeri Parrez (Herzele), Pieter Van Den Steen (Wieze), Bombeeck Gerrit, Christiaens Jarre, De Braeckeleer Tim, De Meersman Glenn, De Meersman Kenny, El Kaddouri Noureddine, Gits Jordi, Nwora Daniel, Putteman Michael, Sergoynne Kevin, Valckeniers Yens, Van Campenhout Mario, Van Den Eede Jeroen, Van Den Haute Kevin, Van Driessche Tom, Van Eeckhaut Kevin, Van Lippevelde Filip, Van Rampelbergh Dieter.

KRC BAMBRUGGE

BAMBRUGGE
Naam : Cmp: Lindekouter
Adres : Lindekouter
9420 Bambrugge
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Sthephan Van Laere

Kern: in: Pieter Biesemans (E. Aalst), Jochen Claus (SK Lebeke-Aalst), Stijn Clinckspoor (SK Lebeke-Aalst), Kim De Prez (SK Lebeke-Aalst), Kasper De Schrijver ( Jong Lede), Lennart Mertens (Sottegem), Bjorn Meuleman (KE Appelterre), Vits Porrez (Sottegem), Ayton Taont (Waasland-Beveren), Brecht Van Vaerenberg (Nieuwerkerken), Laurens Verhofstadt (SK Terjoden-Welle), Daniël Vlakovik (Edeboys), Sven Vijverman (E. Aalst).

OZ BAVEGEM

BAVEGEM
Naam : Cmp: Hoogbavegemstraat
Adres : Hoogbavegemstraat
9520 Bavegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Frank Van Brussel

Kern: in: Stefaan De Coninck (Oosterzele), Cedric Meuleman (Herzele), Diederick Raes (vrije speler), Robby Vanden Bremt (Dendermonde), Niels Van Der Putten (Vlierzele), Jonas Van Kerckhove (Vlierzele), Thomas Van Kerckhove (Vlierzele), Stef Van Nuffel (vrije speler).

DE TOEKOMST BORSBEKE

BORSBEKE
Naam : Cmp: Pastorijstraat
Adres : Pastorijstraat
9552 Borsbeke
Website: LOGO KVC BORSBEKE 2012-2013

Trainer: Jan Vanderweeën

Kern: Baeyens Bram, Bogaert Christoph, Bosman Thijs, Braeckevelt Pieter, Carvalho Edgar, Chaves Jens, Coppens Christophe, De Backer Jens, De Borle Stef, De Brabander Lander, De Grootte Jonas, De Meyer Jan, De Moor Thomas, De Pauw Jelle, De Saedeleer Ewoud, De Schepper Thierry, De Smet Ken, De Troyer Daan, De Vos Niels, De Winter Stijn, De Vydt Jonathan, Gees Wouter, Gillesen Quinten, Gits Jens, Govaert Jochim, Houbracken Arne, Marcel Jelle, Marcel Ken, Massinon Joachim, Nijs Gertjan, Schamelhout Jany, Schockaert Tim, Sergeant Nick, Strijmeersch Jens, Temmerman Jan, Van Audenhove Arne, Van Damme David, Van Damme Jan, Van Den Berghe Bjorn, Van Impe Simon, Van Laethem Dries, Raes Simon, Raes Willem, Roggeman Kevin, Verdonck Jonathan.

KFC OLYMPIC BURST

BURST
Naam : Cmp: Oudendijk
Adres : Oudendijk 14
9420 Burst
Website: LOGO KFCO BURST 2012-2013 : KERN O. BURST 2012-2013

Trainer: Jan Schelfhout

Kern: De Cooman Steve (KVK Ninove), De Roo Benjamin (Herzele), Hostens Freek (Zingem), Goeman Stijn (KRC Bambrugge), Goubert Joost (KE Appelterre), De Raeve Gregory (KE Appelterre), De Vlaminck Dimitri (FC Kerksken), De Vlaeminck Koen (Herzele), De Tandt Vincent (FC Mere), Khorrich Khalil (FC Anderlecht), Chairi Soufiane (Strombeek), Perrotta Antonio (Strombeek), Ettouzani Zakaria (Schaarbeek), Farjallah Kerim, Landuyt Koen, Declef Reinhout, Seasay Benjamin, Van Boxstael Davy, De Schrijver Michael, Rosanilton Torres, Rodrigues Clayton, De Vleeshouwer David, Vermeulen Joachim.

VCE DEFTINGE

DEFTINGE
Naam: Cmp: Deftinge
Adres: Geraardbergsestraat 28
9570 Deftinge
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Pieter Van Opbroecke

Kern: in: Pieter De Bruycker (Michelbeke), Tom Michiels (Oudenhove), Niels Van Der Elst (Sparta Geraardsbergen), Steven Fayot (Tollembeek).

DAMES RED STAR LADIES DENDERHOUTEM

DENDERHOUTEM
Naam: Cmp: KRC.Haaltert - site EDE
Adres: Huytstraat 47
9450 Haaltert
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer:

Kern:

SK DENDERHOUTEM

DENDERHOUTEM
Naam : Cmp: Den Deysel
Adres : Dwarsstraat 69
9450 Haaltert
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Luc Peerlinck

Kern: in: Sammy Haegeman (Voorde), Kevin Piro (Lombardsijde), Dean Janssens (Ternat).

K.ST.SV DENDERLEEUW

DENDERLEEUW
Naam : Cmp: Armand De Pelsmaeker
Adres : Walleken 18
9470 Denderleeuw
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: David Verlent

Kern: in: Joni De Braeckeleer (Voorde), Michaël Van Den Houte (Lochristi), Timothy Persoons (Doggen), David De Visscher (Appelterre), Yves Verstrepen (Houtem), Jurgen Coignau (Hekelgem), Mohamed Tamsamani (Tollembeek), Gert Van Laren (Okegem), Alberto Madaleno (vrije speler)..

EENDRACHT WINNIK

DENDERWINDEKE
Naam : Cmp: Steenhout
Adres : Steenhout 61
9400 Denderwindeke
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Georges Belleman

Kern: in: Glenn Beeckmans (Aaigem), Niels Broodcoorens (SK Denderhoutem), Sigi De Smet (Ninove), Sonny De Zutter (Haaltert), Pieter Eninckx (Voorde), Yens Geeraerts (Voorde), Matarr Jammeh (Eine), Brent Stoelzaet (Tollembeek), Jonas Strobants (Meerbeke), Koen Van Bellingen (vrije speler), Kevin Van Der Eeckt (vrije speler), Sören Van Vaerenbergh (vrije speler).

EENDRACHT ELENE

ELENE
Naam : Cmp: Rykbos
Adres : Rykbosstraat
9620 Elene
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Danny Gerregodts

Kern: in: Luc Claes (Zegelsem), Arne De Loor (Zottegem), Tom De Putter (Velzeke), Jasper De Middeleer (Zottegem), Stijn Diependaele (Voorde), Juan Gaethofs (Zottegem), Bert Gijselinck (RC Wetteren-Kwatrecht), Jonas Godijn (Olsa Brakel), Thomas Haegeman (Munkzwalm), Roy Janssens (RC Wetteren-Kwatrecht), Erik Malaquias (Olsa Brakel), Seba Navet (vrije speler), Laurenz Roelandt (vrije speler), Niels Timperman (Munkzwalm), Lukas Uytterhaegen (Velzeke), Maarten Van Den Bossche (Zottegem), Timothy Van Der Eecken (Oosterzele), Wesley Van Droogenbroeck (Boekel), Rutger Wellekens (Munkzwalm).

FC DOGGEN EREMBODEGEM

EREMBODEGEM
Naam : Cmp: Ressebeke
Adres : Ressebeke
9320 Erembodegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Joeri Clocheret

Kern: in: Marijn De Bruyn (Essene), Thijs Eeckhout (SK Denderhoutem), Thierry Haegeman (Schoonaarde), Thomas Meganck (Essene), Sammy Willems (Ophasselt), Christophe De Berlanger (Herdersem), Jo De Lat (Herdersem), Chris Meganck (Herzele), Thomas Van Damme (Affligem), Robin Stevens (VC Terheide), Andy Segers (Sparta Geraardsbergen), Jirki De Dauw (Essene), Jonas Tronquo (Denderhoutem), Savio Abbeloos (Wieze), Gregory Vercammen (Essene), Jens Muyshond (Okegem).

KSK EREMBODEGEM

EREMBODEGEM
Naam : Cmp: Sportterr.R.V.Vaerenbergh
Adres : Gerstenstraat
9320 Erembodegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Chris Uyttersprot

Kern: in: Gul Selim (Meldert), Christophe Bombeke (Lede), Jens Van Overwalle (E. Aalst).

JONG GERAARDSBERGEN

ONKERZELE
Naam : Cmp: Wilgierstadion
Adres : Voldersstraat 32
9500 Geraardsbergen
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Bram Keppens

Kern: in: Bart Van Den Plas (Herne), Joeri Dujacquier (E. Onkerzele), Kevin Scheerlinck (SK Lebeke-Aalst).

KSV GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Molendreef
Adres : Molendreef
9500 Geraardsbergen
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Marc Bourdeaud’hui

Kern: in: Tim Van Gijseghem en Sander Vanderstichelen (Olsa Brakel), Jeroen Schoukens (SK Terjoden-Welle), Gert De Smet en Vincent Deleenheer (SV Voorde), Niels Moock (KVK Ninove), Matthias Hinderdael en Pieter Vleminckx (SV Zottegem), Loïc Frogel (Bever), Gregory De Grauwe (Laarne-Kalken), Mahdi Frouja (FC Eeklo), Soufiane Kasami (Evergem), Mohamed en Younes El Moukhani (Grez-Doiceau).

SPARTA GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Schoolstraat
Adres : Schoolstraat ingang via Goeferdingeplein
9500 Goeferdinge
Website: LOGO SPARTA GERAADSBERGEN 2012-2013

Trainer: Geert Willems

Kern: Aelbrecht Laurentz (FC Kapelle Sport), Devuyst Timmy (FC Bonanza), Engrie Sven (VK Nederhasselt), Maginet Steven (KSV Geraardbergen), Neufkens Sebastien (Wit-Zwart 93), Van Den Borre Nicky (KWIK Eine), Daneels Nicolas, Hiers Arno, De Roeck Ingmar, De Vos Bart, Van Der Bracht Rien, Neufkens Laurent, Declercq Kenneth, Macharis Tim, Neirinckx Christoph, Leroy Kenneth, Lievens Kevin, De Tant Tim, Dhaenens Jonas.

KRC GIJZEGEM-AALST

GIJZEGEM
Naam: Cmp: Drapstraat
Adres: Drapstraat
9308 Gijzegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer : Eddy Steenhout

Kern: in: Matthias De Backer (Oudegem), Stijn De Wilde (Overmere), Bram De Winne (Lede), Jeroen Heyman (Oudegem), Tim Lemmens (SK Lebeke-Aalst), Christof Moens (Vlierzele), Björn Pletinck (vrije speler), Dimitri Van Cauwenbergh (Essene), Thomas Van Der Stappen (Oudegem), Gert Vranckx (vrije speler).

SK GREMBERGEN

GREMBERGEN
Naam : Cmp: Kleemputstraat
Adres : Kleemputstraat
9200 Grembergen
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Geert Van Moerzeke

Kern: in: Matthias Aeyels (Dendermonde), Florian Anrijs (Heikant), Jasper De Cooman (Dendermonde), Dylan De Roeck (VW Hamme), Sylvan De Vriendt (Dendermonde), Daan D’Hollander (RC Lebbeke), Jonas Meert (VWH Waasmunster), Gilles Van Der Coelden (Sint-Gilles Waas), Jeroen Van Der Wille (Berlare), Bart Van Driessche (SK Lebbeke), Koen Van Gasse (R.Opdorp), Brecht Vermeir (Oudegem), Evert Windhey (Bazel).

K RACING HAALTERT

HAALTERT
Naam : Cmp: Dreefstraat
Adres : Dreefstraat
9450 Haaltert
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Jurgen Payne

Kern: in: Gert Van Huffel (Moorsel), Stijn Thijs (Herdersem), Camara (Elene), Kevin Blanckaert (vrije speler), Michaël Corthals (vrije speler), Steff De Backer (SK Denderhoutem), Christophe Meert (vrije speler), Kristof Verbestel (vrije speler).

SK HERDERSEM

HERDERSEM
Naam : Cmp: Koekeroel
Adres : Koekeroel
9310 Herdersem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: David Coene

Kern: in: Joachim Baeten (Moorsel), Kenneth Beeckman (Erembodegem), Stijn Boeykens (Balegem), Stefaan Daeleman (Doggen), Glenn De Gusseme (Moorsel), Bjorn De Kerpel (vrije speler), Davy Den Herder (VB Meldert), Steve De Sutter (Opdorp), Sven De Zutter (Opdorp), Jens Moortgat (VB Meldert), Niels Van Campenhout (Balegem), Johan Van Damme (Wieze), Glenn Vendendriessche (Opdorp, Laurenz Van Royen (Wieze), Calik Ertugnul (Ternat)

KFC HERZELE

HERZELE
Naam: Cmp: KFC Herzele
Adres: Stationstraat
9550 Herzele
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Andy Frederick

Kern: in: Tim Bonte (Landskouter), Johney Baton (vrije speler), Kristof Carrette (Daring Brugge), Dieter De Durpel (VC Ressegem), Dimitri De Knibber (SK Denderhoutem), Jelle De Leeuw (Ter Heide), Tom De Mulder (Wit-Zwart), Jochen De Loof (vrije speler), Willem De Troyer (vrije speler), Laurens De Pelsmaeker (vrije speler), Dimitri Herdrickx (Balegem), Yannick Kiekens (Haaltert), Kenneth Michiels (vrije speler), Glenn Pessemier (Olsa Brakel), Khrongchamp Rangkhamhai (Wit-Zwart), Jonas Roelandt (SK Denderhoutem), Jody Schepens (Haaltert), Gert Sergeant (Nieuwerkerken), Davy Sprangers (Wit-Zwart), Kevin Sterlin (VC Ressegem), Evert Van Aerde (Borsbeke), Stefan Van Impe (SK Denderhoutem), Matthias Verheyen (Mere), Matthieu Vincent (Jong Geraardsbergen).

K SCW HOFSTADE

HOFSTADE
Naam : Cmp: Steenberg
Adres : Steenbergstraat
9308 Hofstade
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Hanno Poep

Kern: in: Glenn Callebaut (Smetlede), Andy Coppens (Westrem), Olivier De Bruyn (Hekelgem), Remco De Clercq (Schoonaarde), Dieter Janssens (SK Erembodegem), Kristof Janssens (Wichelen), Ben Meulenyzer (Smetlede), Timothy Phillips (Gijzegem), Kevin Wyemeersch (SK Erembodegem).

WILSKRACHT IDEGEM

IDEGEM
Naam : Cmp: Station Bareelstraat
Adres : Station Bareelstraat
9506 Idegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: A- Albert De Bruck B- Philippe Carnail 

A-Kern: in: Thijs Somers (Appelterre), Sven De Coppel (Meerbeke), Kenneth Eggermondt (KSV Geraardsbergen), Thomas Hooge (Liedekerke), Steven Maesschalck (Okegem), Gert Hutsebaut (Voorde), Dylan Goossens (Zottegem), Yves Verheyen (Burst), Bjorn Van Steertegem (Sparta Geraardsbergen).
B-kern: in: Domien Van Damme (Overboelare), Athanese Tharouniatis (Olsa Brakel), Stijn Branckaert (vrije speler), Bart Moreels (beloftes), Nicolas Carlier (beloftes).

FC KERKSKEN

KERKSKEN
Naam: Cmp: Willy Michielsstadion
Adres : Bergstraat
9451 Kerksken
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer:Sepp Bousard

Kern: Abritip Mohamed (Berlare), Ceran Adar (Terjoden-Welle), Coetsiers Jens (Bambrugge), Coppens Gianni (Ternat), De Meyst Sander (Berlare), De Mol Gregory (Lebeke-Aalst), De Pauw Kevin (SK Denderhoutem), Jacobs Yens (Schoonaarde), Manza Parfait (Terjoden-Welle), Pawang Noël (Lebeke-Aalst), Rasschaert Davy (Kwatrecht-Wetteren), Sidorski Radoslaw (VV Schelde), Strouven Jeroen (Verbroedering Meldert), Van Der Linden Wesley (Nieuwerkerken), Van Driessche Nicholas (Berlare), Van Hauwermeiren Christoph (Berlare), Van Londerseele Jeroen (St. Denderleeuw), Van Tittelboom Joachim (Bambrugge), Van Tuyckom Kenny (Burst), Asselman Kenneth, Baudewijn Davy, Baudewijn Kenneth, De Bruyn Koen, De Cocker Jordan, De Schrijver Mathias, Degelas Neil, Dkhissi Mounir, Maesschalck Robin, Mattheus Sam, Piens Kenny, Staelens Stijn, Van den Berghe Koen, Van Den Bossche Wolfgang, Van Den Broeck Jonas, Van Der Linden Theodorus, Van Londersele Bram.

SK LEBEKE-AALST

OUTER-NINOVE
Naam : Cmp: Kerkstraat
Adres : Kerkstraat
9406 Outer
Website: SK LEBEKE-AALST : KERN - SK LEBEKE-AALST 2012-2013

Trainer: Gerrit Borreman

Kern: Bosman Jonas, Schiettecatte Bram en Van Der Linden Pieter (KSV Geraardsbergen), Buyl Kenneth en Vergalle Dimitri (SK Denderhoutem), De Mey Gertjan (FC Dender), Diallo Tiguana (FC Mere), Dubois Giles (Okegem), Havugimana Jaen-Michel en Raes Kevin (Leeuwkens-Tralfene), Kajtazi Prempton (Jong Lede), Louvet Joost (KE Appelterre), Van Den Brande Perry en Vocaet Gianni (SV Voorde), Van Droogenbroeck Kenneth (O. Burst), Albay Yousef, De Lange Karel, De Lange Peter, De Ryck Pieter, D’Haenens Kim, D’haeyer Samuel, El Bachiri Younes, Geeroms Thomas, Geeroms Tim, Mertens Bram, Kindermans Tim, Roelandt Jelle, Smeyers Lorenzo, Somers Jonas, Thielemans Jeroen, Van Daele Jonathan, Vandeneekhout Arne, Van Isterdael Tom, Van Londersele Jonas, Vijverman Jordy.

OSTA MEERBEKE

MEERBEKE
Naam : Cmp: Halsesteenweg
Adres : Halsesteenweg
9402 Meerbeke
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR : KERN OSTA MEERBEKE 2012-2013

Trainer : Fanno Nijst

Kern: Per Prekadini (SK Lebeke-Aalst), Jonathan De Gieter (SK Lebeke-Aalst), Pieter Van Geyte (Kerksken), Jeroen Somers (Burst), Thomas Camu (Dendermonde), Stijn De Koker (Burst), Glen De Backer (SK Terjoden-Welle), Mike Van Asbroeck (Oetingen), Beerens Serge, De Brouwer Davy, De Nutte Kris, De Rycke Jens, Delahaye Michael, Desert Stijn, Du Mongh Jens, Du Mongh Kim, Guldemont Jens, Leirens Jurgen, Van Den Houte Stijn, Van Laethem Jonathan, Van Droogenbroeck Lucas, Van Bellingen Tayson.

FC MERE

MERE
Naam : Cmp: St.-bavoweg
Adres : St.-bavoweg
9420 Mere
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Bruno Buyl

Kern: in: Ruben Mertens (Haaltert), Joren Mertens (Doggen), Jori Matthijs (SK Terjoden-Welle), Aron Van Den Haute (vrije speler), Bjorn De Coninck (Oordegem), Michaël De Neef (Jette), Floris Van Impe (SK Lebeke-Aalst), Bledi Polloehani (vrije speler), Matthias Coppens (Haaltert), Robrecht Coppens (Haaltert), Sammy Strick (Gijzegem-Aalst).

KFC EENDRACHT MOERBEKE

MOERBEKE
Naam : Cmp: Zikastraat
Adres : Zikastraat
9500 Moerbeke
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Diego Porrez

Kern: in: Kristof Lievens (Idegem), Dries De Leye (Galmaarden, Jeroen De Pessenier (Herne), Lieven Van De Velde (Wortegem), Koen Motté (Nederhasselt).

SCHROEVERS MOORSEL

MOORSEL
Naam : Cmp: Eksterken
Adres : Eksterkenstraat
9310 Moorsel
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Luc Van Mol

Kern: in: Kenny Amand (Oudegem), Bram Bert (Opwijk), Björn Cornelis (Borchtlombeek), Emiel De Saedeleer (Herdersem), Koen Longin (Mazenzele), David Pauwels (Schoonaarde), Matthias Pauwels (Schoonaarde), Koen Peirlinck (Peizegem), Thomas Pieters (Herdersem), Jonas Redant (Sint-Gillis), Frederick Van Biesen (Herdersem), Jens Van Cakenberge (Sint-Gillis), Jeroen Van Den Driessche (SK Terjoden-Welle).

VK NEDERHASSELT

NEDERHASSELT
Naam : Cmp: Nederhasseltstraat
Adres : Nederhasseltstraat
9400 Nederhasselt
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Ronald De Bruyne

Kern: in: Jeroen Arijs (Borsbeke), Sam Cosijns (Neigem), Gertjan De Meyer (Neigem), Joachim Eylenbosch (Okegem), Niels Govaert (Sparta Geraardsbergen), Niels Lievens (Meerbeke), Arne Naessens (Erembodegem), Pieter-Jan Oosterlinck (Borsbeke), Thomas Poisson (Bonanza), Stef Prové (Meerbeke), Steven Redant (Sparta Geraardsbergen), Tim Van Den Nest (Neigem), Glen Van Hooland (vrije speler), Dieter Van Malderen (Neigem), Bert Waltiel (Neigem).

VK JONG NEIGEM

NEIGEM
Naam : Cmp: Windschof - Neigem
Adres : Windschof 25
9403 Neigem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Koen De Vlaeminck

Kern: in: Didier Goubert (Schepdaal), Michaël Moerenhout (Schepdaal), Bruno Ardans (Wit-Zwart), Niels Asselman (Teralfene).

EENDRACHT NIEUWERKERKEN

NIEUWERKERKEN
Naam : Cmp: Clareput
Adres : Schoolstraat
9320 Nieuwerkerken
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Werner D’Haeseleer

Kern: in: Cedric Lozano (Schelde), Niels Saeys (Dender), Peter Willockx (Vlierzele), Ken Van Biesen (Wieze).

DAMES DIVAS KVK NINOVE

NINOVE
Naam: Cmp: De Kloppers
Adres: Denderstraat
9402 Meerbeke
Website: LOGO KVK NINOVE DAMES 2012-2013 : KERN DAMES DIVAS  KVK NINOVE 2012 - 2013

TrainerS: Dave Mattheus / Thijs Somers

Kern: Anaïs Van Cauwenberghe, Annelore Govaert, Annick Bosmans, Bieke Wynant, Celine Van Laere, Dorien De Swaef, Dorien Goubert, Elisabeth Van der Perre, Emily Van Vreckem, Frie Vermeiren, Heleen Van der Schueren, Ilse De Groote, Ilse Lievens, Ines De Wolf, Jelien De Vlieger, Joke François, Jolien Straetmans, Julie De Corte, Karen Simon, Kathy Van Nieuwenborgh, Kim Verstraeten, Kim Derycke, Laura Malfroidt, Laura Ringoir, Laura Wantens, Leen Clottemans, Lien Pletinckx, Lieselot Longé, Lieselot Vanderhoeven, Lisa Malfroidt, Lore Van Oudenhove, Phaedra Vanhoorebeek, Rani Carlier, Sanne Vanderhoeven, Sarah Scheerlinck, Shana Mattheus, Sien Straetmans, Sofie Debbaut, Stien Jacobs, Tina Van der Schueren, Valerie Conters, Yentl Van der Biest.

KVK NINOVE

NINOVE
Naam : Cmp: De Kloppers
Adres : Denderstraat
9402 Meerbeke
Website: LOGO KVK Ninove 2012-2013 : KERN KVK NINOVE 2012-2013

Trainer: Alain Merckx

Kern: Gunther Thiebaut (FC Dender EH), David Geeroms (Ternat), Dean Timmermans (Burst), Davy Standaert (KSV Geraardsbergen), Jens Haelterman (Bambrugge), Mike Slagmulder (SK Terjoden-Welle), Lino Uyttenhove (Laarne-Kalken), Maarten Moulart (KE Appelterre), Callebaut Christophe, Van Den Branden Glenn, Van Poelvoorde Nils, Van Belle Ruben, Bellon Yves, Kazi Youcef, Schietecat Niels, Timmerman Glenn, Haiba Karim, Van Berlamont Glenn, Anthoons Daan, Louahrani Jamal, Bellemans Jeroen, De Dobbeleer Sander, Van Den Meersch Stephen, Rooms Nils, Rooms Ruben, De Smet Kenny, Libeer Sean, De Cleer Jeroen, Beeckmans Jens, Eylenbosch Vincent, Wakaka-Kumenda Guerlain.

PANTERS OKEGEM

OKEGEM
Naam : Cmp: Guldenboom
Adres : Hazeleerstraat
9400 Okegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Patrick Daghuyt

Kern: in: Karel Baetens (Standaard Denderleeuw), Joris Van Schelverghem (Standaard Denderleeuw), Kris Asselman (Standaard Denderleeuw), Diederik Bammens (Standaard Denderleeuw), Nick Muylaert (Standaard Denderleeuw), Johan Perez (Standaard Denderleeuw), Julien Raes (Standaard Denderleeuw), Kevin Payne (Oudegem), Jonas Van Outrive (Standaard Denderleeuw), Jordi Quintijin (Winnik), Carl Van Den Steen (Kapelle), Jeroen Van Der Stockt (Doggen), Dimitri Ciubotanu (Brasof, Roemenie).

FC OORDEGEM

OORDEGEM
Naam : Cmp: FC.Oordegem
Adres : Stichelendries 27
9340 Oordegem
Website: LOGO FC OORDEGEM 2012 - 2013

Trainer: Wouter Van De Kerckhove

Kern: Bjorn Balaey (Muide Gent), Pedro Berckmoes (Wichelen), Koen Boxstaele (Vlierzele), Franky Coppens (Vlierzele), Dries De Bruecker (vrije speler), Jens De Poorter (vrije speler), David De Sloover (vrije speler), Celestin Havigumana (vrije speler), Peter Leboeuf (Vlierzele), Michaël Pardon (vrije speler), Kenneth Sedeyn (Wichelen), Gunther Schepens (Muide Gent), Atakan Semih (HGT Zwijnaarde), David Struys (vrije speler), Alain Van Der Eecken (Edeboys), Jonas Van Impe (Lede), Kevin Volkaert (Landskouter), Jorik Wauters (Lede). Ait Abderrazzaq Ryad, Antonio Daniel, Beeckman Arno, Bomargi Tachini, De Coensel Kristof, De Cré Kevin, De Geyter Bart, De Graaf Stijn, Dierick Stijn, Frick Aljosha, Hoffelinck Stefaan, Lehoucq Dominick, Mwata Kanzongo, Ngenzi Gerard, Rogier Joeri, Ruttens Kevin, Serré Sven, Van De Walle Michael, Van Den Berge Tom, Van Gysegem Matthew, Van Pottelsberghe Nigel, Wauters Jorden.

RAPIDE SANTOS CLUB OPHASSELT

OPHASSELT
Naam : Cmp: Hasseltsestraat
Adres : Hasseltsestraat
9500 Ophasselt
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: A: Joeri Kiekens B: Bart Janssens

A-Kern: in: Maarten Bert (Winnik), Maarten Cardoen (Pamel),Maxime De Lange (Appelterre), Abdes Hajoui (Appelterre), Thomas Limbourg (Idegem), Brent Van Snick (Appelterre), Stef Van Vaerenberg (Nederhasselt), Fabian Verckens (Gooik), Laurenz Verloes (SK Denderhoutem), Jeroen Verpaelst (Meerbeke)
B-Kern: in: Pieter Bellemans (vrije speler), Firat Dennkol (Meerbeke), Lars Dupré (vrije speler), Kenneth Temmermans ( Idegem), Kris Van Den Eede (vrije speler).

SK OUDEGEM

OUDEGEM
Naam : Cmp: Ouburg
Adres : Ouburg
9200 Oudegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Kris Buyts

Kern: in: Joost Aerts (Nederhasselt), Ken Aeyels (Dendermonde), Jeff Bronder (Gijzegem), Andy Claessens (Teralfene), Toon De Roover (Berlare), Lieven D’Hollander (SVH Waasmunster), Lieven Du Bois (Grembergen), Dusty Everaert (Schoonaarde), Neal Uyttersprot (Zele), Davy Van Den Broeck (Grembergen), Willem Verhofstadt (Schelde).

KV RACING OVERBOELARE

OVERBOELARE
Naam : Cmp: Kortelakenstraat
Adres : Kortelakenstraat
9500 Geraardsbergen
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Manu Van Uytkafkot

Kern: in: Stijn Vierendeels (Nederhasselt), Glen De Wolf (E. Onkerzele), Wesley De Wolf (Jong Geraardsbergen), Steve Ketsman (E. Onkerzele), Sören Lissens (E. Onkerzele), Patrick Ronsse (Idegem), Kenneth Spitaels (Moerbeke), Kevin Spitaels (Moerbeke), Tim Van Holder (Moerbeke), Kevin Smeulders (Moerbeke).

VC RESSEGEM

HILLEGEM
Naam : Cmp: ex. Hillegem
Adres : Perrestraat
9550 Herzele (Hillegem)
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Pascal De Coene

Kern: in: Igmar De Durpel (SV Geraardsbergen), Kevin De Meu (Bambrugge), Glenn De Taeye (Ophasselt), Pieter Kiekens (Bambrugge), Dylan Moerman (Houtem), Wesley Sterlin (Houtem), Jens Stevens (Moortsele), Matthias Suenaert (Houtem), Gertjan Thomas (Grotenberge), Frederic Torrekens (Jong Lede), Andy Van De Velde (Zottegem), Dave Van Gijseghem (vrij speler), Joachim Van Melckebeke (Bambrugge), Bart Vermeulen (Borsbeke), Tim Vlaeminck (Kerksken).

SV RESSEGEM

RESSEGEM
Naam : Cmp: Hertshoorn
Adres : Hertshoorn
9551 Ressegem
Website:LOGO SV RESSEGEM 2012-2013

Trainer: Peter Van Rijckel

Kern: Glenn Schockaert (Mere), Kevin Van Goethem (Bambrugge), Niels Van Den Eeckhout (Bambrugge), Michaël Van Titelboom (Bambrugge), Thomas Vanderhoeven (Herzele), Xavier Vanderhoeven (Herzele), Thomas De Witte (Herzele), Ewout Van Waeyenberghe (Herzele), Axel De Meyer (Bambrugge), Christopher Scheerlinck (Ophasselt), Glen Van De Steen (Aaigem), Bjorn Van De Steen (Aaigem), Bram Vermeiren (Bambrugge), Niels D’Haese (Borsbeke), Thomas Haustraete (vrije speler), Robbe Van Boxstaele (Burst), Pieter Van Der Smissen (vrije speler). Beerens Chris, Beerens Stefaan, Caeyman Steven, Clinckspoor Gwen, Cobbaert Tom, Daem Fabian, De Bisschop Pieter, De Groot Koen, De Langhe Wim, De Moor Daan, De Vos Davy, D'Haese Jens, D'Haese Kevin, Eeckhout Jan, Eloot Robin, Hendrickx Wim, Maesschalck Gert, Meert Yannick, Mertens Wim, Ponnet Eddy, Saeys Arne, Sylla Harouna Kawawa, Tiré Matthias, Van Bellinghen Pieter, Van De Slijcke Bart, Van Impe Nils, Van Waeyenberghe Jeroen, Van Wesemael Jonas.

KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEBELLE

SERSKAMP
Naam : Cmp: Bruin kruis
Adres : Bruin kruis
9260 Serskamp
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Pieter Sterckx

Kern: in: Jonas Lekens (RC Wetteren-Kwatrecht), Tim Sigin (RC Wetteren-Kwatrecht), Jelle Leunis (Schoonaarde), Davy Belis (SK Lebeke-Aalst), Michaël Romero (SK Erembodegem), Ruben en Jeroen Sevens (SK Berlare), Aaron Wellens (KVV Laarne-Kalken), Barn Van Laere (FC Heusden).

EENDRACHT WIT-ZWART '93

SINT-ANTELINKS
Naam : Cmp: Mutsaardstraat
Adres : Mutsaardstraat
9550 St-Antelinks
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Frank Van Den Bossche

Kern: in: Ben De Jonge (Voorde), Ashley Mondon (Herzele), Bart Stevens (Moerbeke), Nicky De Bremaeker (Okegem).

VC EENDRACHT HOUTEM

SINT-LIEVENS HOUTEM
Naam : Cmp: Wilfried Lievens
Adres : Kloosterstraat 16
9520 Sint-Lievens-Houtem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Dirk Van Der Putten

Kern: in: Jonathan De Couvreur (KSV Geraardsbergen), Tibo Cortier (Standaard Wetteren), Dimitri Delplace (Voorde), Sven Evrard (Voorde), Matthieu Verhoeven (RC Wetteren-Kwatrecht), Brent Verliefde (Bordbeke).

FC BONANZA SINT-MARTENS LIERDE

St-Martens Lierde
Cmp: Tempel
Adres : Tempel
9572 St-Martens Lierde
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Patrick Van Mieghem

Kern: De Baets Evan °10/05/1991 (SK Munkzwalm), Delestree Jasper °21/05/1991 (Olsa Brakel), Franceus Kenneth °6/10/1981 (SK Munkzwalm), Lackner Peter °18/05/1990 (KSV Geraardsbergen), Lapage Leander °17/01/1987 (SK Zingem), Nachtergael Thomas °5/09/1983 (Vrije speler), Romeyns Jeroen °13/11/1991 (Vrije speler), Sadones Wouter °2/10/1985 (KSV Geraardsbergen), Schoutteten Aaron °10/05/1993 (Olsa Brakel), Van Der Bracht Tom °31/10/1983 (E. Onkerzele), Vandecandelaere Arne °21/02/1994 (Olsa Brakel), Vanderhauwaert Stef °9/01/1990 (KVV Ardennen), Van De Perre Andy °29/09/1977 (Oudenhove), Van Der Weeén Michael °21/10/1984 (Vrije speler), Vernis Yen °13/06/1987 (VK Nederhasselt), Bouevrie David, Bovyn Mathias, Casieris Jens, Coppens Daan, De Pelsemaeker Dominik, De Vlaminck Steve, Hoebeke Haike, Lenvain Joris, Liedts Niels, Lorge Danny, Mangelinckx Nathan, Moreels Kevin, Paeme Kevin, Poisson Lucas, Schittecatte Patrick, Soenens Tom, Vanassche Ken, Van Den Berge Niels, Van Den Steen Alwin, Van Der Biest Hans, Van Wijmeersch Jonathan, Vekeman Steven, Verhoeye Nico, Verspeeten Jonathan, Vervondel Brecht.

FC SMETLEDE

SMETLEDE
Naam : Cmp: Schildekensstraat
Adres : Schildekensstraat
9340 Smetlede
Website: LOGO FC SMETLEDE 2012 - 2013

Trainer: Bart Goeman

Kern: Azou Robin (KVC Jong Lede), Biebaut Tommy (KRC Gijzegem-Aalst), Clinckspoor Maarten, De Keyser Arnaut, De Moor Jonas (FC Oordegem), De Pril Jordy, Hebberecht Dries,Lammens Natthawut (KRC Wetteren-Kwatrecht), Lassuyt Bert, Meerschout Dimitri, Moereels Gillis (KVC Jong Lede), Moerenhout John, Neetens Niels, Nkeshima Jules (E. Nieuwerkerken), Raman Thomas, Ringoot Marco , (VW Hamme). Rosschaert Tom, Rossignol Stephane, Temmerman Alexander, Van Der Heyden Andres, Van Der Stockt Bram (SCW Hofstade), Van Gijseghem Joachim, Van Heden Koen, Verhofstadt Dean, Wille Sander (KVC Jong Lede).

SV VOORDE

VOORDE
Naam : Cmp: Frans Groeninckstadion
Adres : Karmelietenstraat
9400 Voorde
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Chris Van Trappen

Kern: in: Nicky De Gussemé (E. Aalst), David De Neys (SK Terjoden-Welle), Jens De Rouck (Hamme), Stef Duseul (Olsa Brakel), Stijn Jacobs (Galmaarden), London Nuhiji (Ternat), Kenneth Ots (Dilbeek), Dylan Paerewijck (Meldert), Jonathan Paerewijck (Zelzate), Nickias Pardaens (KE Appelterre), Michaël Torrekens (KVK Ninove), Glenn Van Den Steen (Olsa Brakel), Tijsh Van Gerven (SK Terjoden-Welle).

RC WETTEREN-KWATRECHT

WETTEREN
Naam : Cmp: RC.Wetteren-Kwatrecht A
Adres : Wegvoeringstraat 75
9230 Wetteren
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Peter Moreels

Kern: in: Bart De Smet, Yves Corlier, Bruno Notebaert en Dieter Boone (Standaard Wetteren), Geert Van Hoyweghen (Kemzeke), Arne Blanckaert (RC Gent-Zeehaven), Ben Dupont (Robur), Michiel Wettinck (SC Lokeren), Thomas Van Roy (Jong Lede).

SK WICHELEN

WICHELEN
Naam: Cmp: Margote
Adres: Vanaf heden is het terrein toegangkelijk via de Doornweg en niet meer via Margote (naast brandweerkarzerne).
9260 WICHELEN
Website: LOGO SK WICHELEN 2012-2013

Trainer: Van Waeyenbergh Ivo

Kern: Vincent Oosterlinck, De Wael Jens, Dendooven Thomas, Van Avermaet Kenneth, Raman Stijn, Anrijs Wannes, Neels Benjamin, Saerens Lenny, Neels Mathias, De Wilde Tim, Pieters Chedley, Van Der Fraenen Wouter, Vinck Hans, Arents Davy, De Winne Bram, Herman Soren, Everaert Gert, Van Den Bogaert Tom, Pinnewaert Yari, Van Renthergem Rutger, Vijverman Wouter, Vermassen Gerry, Verdonck Giovanni, Levantaci David en Daem Alex

FC WIEZE

WIEZE
Naam : Cmp: FC.Wieze
Adres : Populierenstraat 5
9280 Wieze
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Bernardo Moralleda

Kern: in: Yannis Annemans (Lippelo), Ive Asselman (Mollem), Christophe Wighe (Borchtlombeek), Hamza Hallouzi (Oppuurs), Youssef Hallouzi (Steenhuffel), Bart Heiremans (Herdersem), Joris Pieters (Herdersem), Mohamed Soumah (vrije speler), Andy Van Duysen (SK Erembodegem), Sven Wauters (Moorsel).

SK ZANDBERGEN

ZANDBERGEN
Naam: Cmp: Zandbergenplein
Adres: Zandbergenplein 14
9506 Idegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer: Guy Praet

Kern: in: Tim Van Der Haegen (Neigem), Maxim Adriaens (Idegem), Joris Everaert (Bonanza), Pieter De Tandt (Deftinge), Jan Van Dijck (Wit-Zwart), Wannes Rondou (Overboelare), Dennis Durinck (vrije speler), Ken Voet (vrije speler), Kim De Bolle (vrije speler).

KSV SOTTEGEM

ZOTTEGEM
Naam : Sted.Sportstadion "J.Matthys"
Adres : Kastanjelaan 85
9620 Zottegem
Website: GEEN LOGO BESCHIKBAAR

Trainer:Tom Ide

Kern: Simon Ronse (Olsa Brakel), Alpha Baldé (Wippegem), Jeroen Deboudt (Zeveren), Glenn Geerolfs (SK Ronse), Desmond Ofei (Waarschoot), Jan Goovaert (Jong Lede), Maarten Praet (SK Lebbeke), Kurt Carlier (Onkerzele), Stijn De Jaeger (SK Ronse), Steven Foket (Oordegem).

 

 

PROVINCIALE VOETBALKERNEN 2011-2012

SK AAIGEM

AAIGEM
Naam : Cmp: Langemunt
Adres : Langemunt 37
9420 Aaigem

KERN 2011 - 2012  SK AAIGEM

Trainer: Ronald Neys

Kern: Abe Jelle °9/05/1989 (VC Ressegem), Boterberg Thomas °23/05/1990 (Gijzegem-Aalst), Creytens Bernhard °8/05/1990 (Gijzegem-Aalst), De Jaeger Geoffrey °16/01/1989 (Vrije speler), De Smet Pieter °8/08/1984 (SK Vlierzele), De Troyer Jonas °22/01/1994 (KRC Bambrugge), D'Haese Tom °4/09/1978 (O. Bavegem), Eeckhout Tim °22/02/1993 (SK Vlierzele), Guitierrez Diego °5/03/1986 (Vrije speler), Mertens Bram °9/01/1991 (Jong Lede), Parlevliet Simon °10/12/1990 (Sporting Heldergem), Reina Felipe °10/07/1984 (Vrije speler), Stockmans Jonas °25/03/1991 (Osta Meerbeke), Uyttenhove Tarqien °24/01/1990 (FC Meerbeke), Van Cauwenbergh Joni °4/08/1993 (FC Herzele), Vanbelle Stefaan °12/07/1981 (Vrije speler), Yahiya Hakim °14/12/1986 (Vrije speler), Beeckman Eddy °28/07/1976, Beeckmans Glenn °20/02/1986, Borloo Sam °26/06/1987, Burms Tom °22/05/1987, Callebaut Bart °18/06/1987, Coppens Pieter °30/01/1985, De Moor Bart °6/02/1982, De Roeck Dieter °22/09/1985, De Vuyst Reinold °20/04/1977, Dhondt Michael °5/10/1983, Fahy Mathias °3/02/1987, Francq Pieter °5/10/1984, Goossens Filip °19/10/1983, Gordts Olivier °30/11/1979, Hernou Frederiek °25/08/1975, Krasniqi Bekim °4/06/1991, Lommers Jeroen °27/03/1983, Meert Joris °13/01/1982, Mertens Jan °10/03/1979, Raes Gwen °17/11/1984, Schelfhout Joeri °4/04/1978, Van Den Steen Bjorn °25/08/1988, Van Den Steen Glenn °17/04/1989, Van Der Biest Bart °25/12/1982,Van Holsbeeck Kevin °3/10/1984, Van Rossem Wim °15/10/1977, Vandendooren Tim °3/01/1981, Vidts Kevin °23/09/1987.

KE APPELTERRE

APPELTERRE
Naam : Cmp.E.Appelterre-Eichem
Adres : Molenveld
9400 Appelterre-Eichem

KERN 2011-2012 KE APPELTERRE

Trainer: Patrick Asselman

Kern: De Raeve Gregory (KVK Ninove), Kulkens Gary, Vandenberghe Timothy, Boeykens Patrick (KVK Ninove), Dhooghe Sebastien (FCV Dender), Goubert Joost (KVK Ninove), Moulaart Maarten, Dahroui Sofiane (Union), Fransaert Sam, Verdoodt Kristof (Kapellen), Louvet Joost (Sottegem), Malfait Dieter (Oudenaarde), Rontsijn Glenn, De Saegher Stijn (FCV Dender), Perreman Kevin (vrije speler), Meuleman Bjorn (Meldert), Sonck Kevin, Van Snick Brecht (Kerksken), Vandemaele Jens, De Visser David (Winnik), Witpas Kenny (Dilbeek), Beerens Joppe (FCV Dender), Ben Youssef Issam(Diegem), De Kegel Tommy (Berlare), Sanchez Aitar

 

VJ BAARDEGEM

BAARDEGEM
Naam : Cmp: Rampelberg
Adres : Steenland
9310 Baardegem

KERN 2011-2012 VJ BAARDEGEM 04aug2011

Trainer: Hans Callebaut

Kern: Cock Geoffrey (vrije speler), De Kerpel Andreas (Wieze), De Valck Pieter (Wieze), El Kaddouri Hemza (Vrije speler), EL Kaddouri Nour Eddine (KFC Robur), Flores Santini (Terjoden- Welle), Gerlo Ingmar (VCE Mazenzele), Van Campenhout Mario (VCE Mazenzele), Van Haudt Klaas ( SV Kobbegem), Verle Pieter ( E. Affligem), Verstraeten Daan (VCE Mazenzele), Bombeeck Gerrit, Christiaens Jarre, De Braekeleer Tim, De Gieter Nick, De Mareuil Lionel, De Meersman Glenn, De Meersman Kenny, Emmerechts Joris, Engels Jurgen, Fieremans Dries, Gits Jordi, Janssens Yorick, Mataev Tagir, Nwora Daniel, Picqueur Nils, Praet Rob, Putteman Mathias, Roelandt Kris, Sergoyne Kevin, T'Sas Koen, Valckeniers Jens, Van den Bossche Matthias, Van Den Eede Jeroen, Van Den Haute Kevin, Van Driessche Tom, Van Eeckhaut Kevin, Van Lippevelde Filip, Wigy Miguel

 

KRC BAMBRUGGE

BAMBRUGGE
Naam : Cmp: Lindekouter
Adres : Lindekouter
9420 Bambrugge

KERN 2011 - 2012 KRC BAMBRUGGE

Trainer: Stephane Van Laere

Kern: De Durpel Bart °28/10/1983 (KE Appelterre), De Temmerman Yannick °18/12/1992 (Lokeren), Souffriau Bert °21/08/1981 (E. Houtem), Van Den Bergh Gregory °05/01/1985 (E. Zele), Van Driessche Stijn °29/05/1985 (E. Opstal), Wantens Lars °09/08/1993 (AA Gent), Arnolis Xavier °17/12/1984, Coetsiers Jens °04/12/1991,De Coninck Arne °07/11/1985, De Moerloose Tom °01/12/1983, De Vis Dries °04/01/1985, Goosens Kevin °19/09/1989, Haelterman Jens °28/12/1988, Keymolen Michael °28/07/1987, Remon Michel °10/08/1989, Rooms Tom °12/02/1984, Van De Vijver Bart °07/05/1988, Van Tittelboom Joachim °01/02/1991, Vervaene Niels °05/04/1991.

 

OZ BAVEGEM

BAVEGEM
Naam : Cmp: Hoogbavegemstraat
Adres : Hoogbavegemstraat
9520 Bavegem

Trainer: Frank Van Brussel

Kern: In: Ruben De Moor en Frederick Use (Westrem), Sven Van Der Heyden (Oordegem), Gertjan Vermeulen (Overmere), Christof De Vetter (Oosterzele), Pieter De Neef (Edeboys)

 

DE TOEKOMST BORSBEKE

BORSBEKE
Naam : Cmp: Pastorijstraat
Adres : Pastorijstraat
9552 Borsbeke

Trainer: Jan Van Der WeeËn

Kern: Gertjan Nijs (VC Ressegem), Dries Van Laethem (FC Burst), Pieter-Jan Oosterlynck (FC Heldergem), Nick Sergeant (Dilbeek Sport), Jelle De Pauw (Eendracht Houtem), Niels D'Haese(RC Bambrugge), Quinten Gilesen (FC Oordegem), Arijs Jeroen, Arijs Jonas, Bogaert Frederic, Bogaert Christoph, Caudron Jonas, Coppens Glenn, De Brabander Lander, De Clercq Bjorn, De Corte Frederik, De Moor Thomas, De Tandt Bart, De Vydt Jonathan, De Winter Stijn, De Zwaef Neal, Haelterman Jeroen, Houbracken Arne, Marcel Ken, Massinon Ben, Massinon Joachim, Raes Simon, Roggeman Kevin, Schockaert Tim, Strijmeersch Jens, Thooft Serge, Van Aerde Evert, Van Caenegem Adriaan, Van Canegem Bing, Van Damme David, Van Der Eecken Anthony, Van Damme Jan, Van Israël Kenneth, Van Laethem Kevin, Vermeulen Bart, Verstuyft Brecht

 

KFC OLYMPIC BURST

BURST
Naam : Cmp: Oudendijk
Adres : Oudendijk 14
9420 Burst

KERN 2011-2012 KFCO Burst

Trainer: Andy Vandroogenbroeck

Kern: Baeyens Kevin (Leeuwkens Teralfene), Carvalgo De Casto Silva Rodrigo (KFC Vilvoorde), De Raes Egon (FC Pepingen), Da Sousa Guilherme Manuel Martins (FC Vilvoorde), De Schrijver Michaël (RC Bambrugge), Diallo Abdul Taran (Malmundaria), Farjalah Kerim (Laarne Kalken), Lievens Lester (VC Ressegem), Macedo Dos Santos Henrique, Rodrigues De Sousa Cleiton (SK Halle), Sesay Benjamin Dondem (KE Appelterre), Temmerman Stijn, Timmermans Dean (KVK Ninove), Van Boxstael Robbe (KRC Bambrugge), Van Droogenbroeck Kenneth (Herzele), Van Tuyckom Kenny (Heldergem), Verleysen Tim (SK Denderhoutem), De Koker Stijn, De Meyer Jan, De Troyer Daan, De Vleeschouwer David, De Vuyst Jan, Somers Jeroen, Sonck Gerrit, Verheijen Yves, Verleysen Tim

 

VCE DEFTINGE

DEFTINGE
Naam: Cmp: Deftinge
Adres: Geraardbergsestraat 28
9570 Deftinge

Trainer: Pieter Van Opbroeke

Kern: in: Christophe Van Cauwenberghe (Winnik), Gaetano Soetens (Deux-Acren), Davy Roels, Wouter Van Den Dooren, Tom Van Gansbeke en Manu Breynaert (Moerbeke), Niels Danneels en Christophe D’Hulst (Onkerzele), Glenn Boeykens (Voorde), Jelle Deblander, Peter De Henau en Lars Van Droogenbroeck (vrije spelers).

 

SK DENDERHOUTEM

DENDERHOUTEM
Naam : Cmp: Den Deysel
Adres : Dwarsstraat 69
9450 Haaltert

KERN 2011-2012 SK Denderhoutem 26 juli 2011

Trainer: Luc Peerlinck

Kern: Wouter Arijs (°7.01.1988), Pieter Braeckman (°30.05.1985), Niels Broodcoorens (°15.05.1990), Thomas Buyse (°11.11.1990), Lauwrence Cannau (°17.11.1991), Steff De Backer (°20.01.1992), Stijn De Backer (°9.02.1992), Marnick De Blander (°18.10.1966), Brent De Bruyn (°18.09.1982), Jo De Doncker (°15.09.1982), Dimitri De Knibber (°19.01.1988), Stijn De Meyer (°27.06.1982), Michaël De Mil (°13.10.1982), Cédric De Pauw (°1.09.1990), Kevin De Pauw (°11.08.1983), Tim De Pauw (°17.11.1987), Jens De Vulder (°26.05.1988), Kevin Detaille (°1.08.1982), Nico De Winter (°6.06.1990), Jelle Eeckhout (°27.12.1988), Thijs Eeckhout (°27.12.1988), Steven Eeckhout (°5.02.1981), Chris Heyman (°15.07.1979), Gilles Machiels (°8.06.1990), Stephen Malfroid (°23.08.1988), Tom Meert (°18.02.1990), Gregory Michiels (°24.08.1988), Jonathan Raspoet (°28.10.1982), Jo Renneboog (°1.10.1990), Jonas Roelandt (°10.08.1989), Maarten Roosen (°1.12.1988), Tom Seghers (°17.07.1974), Sven Soetens (°30.06.1983), Norwin Stockman (°1.05.1989), Pat Van Camp (°3.01.1989), Chr. Van Cauwenberghe (°22.09.1983), Wesley Van Den Borre (°24.03.1987), Stefan Van Impe (°7.05.1978), Jo Van Isterdael (°20.12.1988), Dimitri Verhalle (°29.08.1991), Tom Verleyzen (°31.05.1980), Laurenz Verloes (°13.03.1990), Brecht Vernaillen (°24.01.1984), Sebastian Wageman (°15.09.1991)

 

K.ST.SV DENDERLEEUW

DENDERLEEUW
Naam : Cmp: Armand De Pelsmaeker
Adres : Walleken 18
9470 Denderleeuw

Trainer: Bart Asselman

Kern: Deloos Kevin (FC Kerksken), Verlent David (P. Okegem), Dumont Stefaan (P. Okegem), Derijck Stefaan (P. Okegem), Devos Quinten (SK. Opwijk), Ennya Said (VK. Berchem), Franck Nick (SK. Erembodegem), De Vos Giel (KSK. Opwijk), De Coster Johan (FC. E. Affligem), Matthijs Kenneth (P. Okegem), Vandendriessche Birger (SV. Ressegem), Asselman Dirk, Baetens Karel, Bakkaus Jeroen, Bammens Diederik, Bammens Kristof, Chavatte Jimmy, De Bolle Stijn, De Braekeleer Sven, De Clercq Bart, De Clercq Kristof, Devos Enrico, Dujacquier Koen, Everaert Bjorn, Ghyselbrecht Cedric, Husmans Mathieu, Jnifi Hamid, Kidoda Nzongani Nono, Kundi Djanni, Michiels Hannes, Muylaert Nick, Perez Yoan, Rees Julien, Sonck Hendrik, Van Hoefs Jonas, Van Londerseel Jeroen, Van Meert Peter, Van Schelvergem Joris, Van Schelvergem Philip

 

KAV DENDERMONDE

DENDERMONDE
Naam : Cmp: Bakkerstraat
Adres : Bakkerstraat 47
9200 Dendermonde

Trainer:

Kern: Aeyels Kenneth, Bali Karim, Christiaens Evert, Cobbaert Timothy, Cooreman Peter, Cooremans Stephen, De Jonge Thierry, De Wilde Yorick, D'Hondt Dundee, Goossens Gregory, Huljef Tomislav, Keppens Vincent, Merckx Bruno, Poppe Geoffrey, Sens Anas, Van Bocxlaer Wesley, Van Driessche Jochen, Van Houts Delano, Van Wiele Stijn, Verhelst Jurgen, Vermeir Steven, Ayels Matthias (K. E Opstal), Amiri Irman (SK Oudegem), Amiri Ehsan (SK Oudegem), Camu Thomas (KVC Jong Lede), Cattrysse Jonas (KSK Lebbeke), Colman Mario (KFC Robur Moerzeke), De Cooman Jesper (KSC Lokeren (o.v)), Kamga Clovis (SK Oudegem), Ouahab Illias (FC Baasrode), Syka Atdhe (FC Wieze), Van Gasse Koen (Rangers Opdorp), Van Gijseghem Jan (KV Sint Gillis), Van Hoeck Joeri (Sparta Buggenhout), Van Hoecke Thomas (KSK Opwijk), Verstrepen Kenneth (FC Wieze)

 

EENDRACHT WINNIK

DENDERWINDEKE
Naam : Cmp: Steenhout
Adres : Steenhout 61
9400 Denderwindeke

Trainer:

Kern: Appelmans Stef °01-10-93, Arents tomas °10-10-91, Barbieur Jens °22-04-91, Bert Maarten °03-05-91, Bockstael Jorn °16-02-87, Boeykens Pieter °20-01-92, Bogaert Kris °27-07-80, Bombaert Jan °21-03-90, Broquet Kenneth °02-06-91, Broquet Kevin °17-09-85, Dada Mohamed °12-02-82, De Bolle Jurgen °04-07-77, De Doncker Robbe °30-01-92, De Frere Thomas °11-09-93, De Groote Geert °05-11-82, De Smet Kenny °29-08-89, De Vidts Glenn °12-12-93, DeVoldere Sam °20-07-92, Dumongh Dante °15-12-93, Goossens Kenneth °14-06-83, Langendries Arne °19-09-86, Mattheus Dave °18-11-85, Meeus Joris °01-06-92, Penne Gino °24-02-75, Penne Jonas °04-04-89, Smet Ben °04-10-93, Steenhout Patrick °04-03-85, Van Cotthem Sven °07-06-90, Van Den Abeele David °09--09-82, Van Den Eynde Sander °12-11-90, Van Der Poorten Jimmy °03-11-89, Vervust Jeroen °19-01-92, Walckiers Tim °07-05-90, Winnepenninckx Tim °02-06-88.

 

EENDRACHT ELENE

ELENE
Naam : Cmp: Rykbos
Adres : Rykbosstraat
9620 Elene

Trainer: Danny Herregodts

Kern: Borremans Pieter, Braems Nelis, Camara Aboubacar, Cansse Wesley, Carrijn Nicolas, De Couvreur Joachim, De Couvreur Jochen, De Meyer Jurgen, De Meyer Wesley, De Mulder Benjamin, De Saedeleer Jasper, De Vos Colin, De Vos Jordy, Feliers Bjorn, Ghislain Wesley, Lambertin Robby, Matton Sebastien, Pennewaert Siedse, Roelandt Joachim, Rollé Sam, Saint-Jean Anthony, Vanslembrouck Kristof, Van Damme Pieter, Van De Velde Jonas, Van Den Berge Jen, Van Den Berge Kim, Van Den Meersschaut Domien, Van Den Meersschaut Jasper, Van Der Gucht Sam, Van Melder Ewoud, Vandeputte Thomas, Wanzeele Nasko, Wattez Jeroen, Wattez Tim, Weytens Sven,

FC DOGGEN EREMBODEGEM

EREMBODEGEM
Naam : Cmp: Ressebeke
Adres : Ressebeke
9320 Erembodegem

Trainer: Joeri Clocheret / Graem Barrez

Kern: in: Andy Van Der Meersche (Baardegem), Christophe Vonck, Pieter Jan Roelandt (Vlierzele), Lieven Baert (Nieuwerkerken), Jeroen Van Den Stockt (E Affligem), Tom Van Den Borre (Heldergem), Thimothy Persoons (Okegem), Bart Callebaut (Idegem), Joren Mertens (Aaigem), Niels De Maeght (E Opstal), Ben Brusselmans, Tim De Maertelaere, Bram Vandenbossche (Bambrugge), Stefaan Daeleman, Tom Deweghe, Bart Uyttersprot, Kenneth De Smet (Mere), Gill De Backer, Sam Van Kerckhoven, Bjorn Michiels (Terjoden-Welle),

 

KSK EREMBODEGEM

EREMBODEGEM
Naam : Cmp: Sportterr.R.V.Vaerenbergh
Adres : Gerstenstraat
9320 Erembodegem

SK Erembodegem 23 juli 2011

Trainer: Chris Uyttersprot

Kern: Nick De Petter, Yono Van Greven, Jarrick Nys, Kenny Bogaert, Timmy Bogaert (Idegem), Davy Cardon (Grembergen), Kris Coen, Bart Corthals, Kim De Latthauwer, Diederik De Waegeneer, William Snoeck (E. Aalst), Willy De Geyseleer, Michael Romero, Michaël De Greve, Pieter Pereboom, Nick Van Der Haegen (Terjoden-Welle), Timothy Coppens, Sven De Coninck (FC Doggen), Rik De Vriendt, Kristof Allard, Carl Grysolle, Andy Van Duysen (Sinaai), Chris Uyttersprot, Freddy Baeyens, Arne Naessens, Sander Béazar, Arno De Vidts (E Aalst), Jan De Troyer (Burst)

 

KSV GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Molendreef
Adres : Molendreef
9500 Geraardsbergen

Trainer: Marc Bourdeaud'hui

Kern: Kern: Ingmar De Durpel (SV Voorde), Kenneth Eggermont (W. Idegem), Stijn Hellebuyck (FC Nederename), Koen Herremans (SL Lebeke Aalst), Koen Heereman (SK Opwijk), Nick Kafkot (Olsa Brakel), Lennert Machtelincx (FC Dilbeek), Brecht Merckaert (FC Dilbeek), Frederique Fruyt (FC Merelbeke), Michiel Reubens (FC Galmaarden), Bram Schiettekatte (KE Appelterre), Davy Standaert (KE Appelterre), Niels Wittebrood (SK Ronse), Sven De Clercq (Olsa Brakel), Tom Moerman (SV Voorde), Wouter Sadones (E. Oudenhove), Michel Wittenberg, Kristof Van Slembrouck, Jonas Bosmans, Jonathan De Couvreur, Tommy De Vuyst, Steven Maginet, Miguel Praet, Xander Van Der Beck, Piet Van Der Linden, Serge Tchoumtchou.

 

SPARTA GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Schoolstraat
Adres : Schoolstraat ingang via Goeferdingeplein
9500 Goeferdinge

Trainer: Geert Willems

Kern: Nicolas Daneels °19/02/1987 (VCE. Houtem), Tim De Tant °03/11/1986 (VCE Deftinge), Tierry De Vulder °08/08/1977 (WK Idegem), Grim Coclo °18/06/1990 (J. Geraardsbergen), Niels Govaert °10/10/1990 (KVE Winnik), Kenneth Leroy °18/02/1986 (J. Geraardsberen), Kevin Lievens °07/01/1992 (KVK Ninove), Steven Redant °29/06/1987 (KVE Winnik), Rien Van Der Bracht °03/02/1985 (KVE Winnik), Joris Coesens °08/05/1977, Frederik De Pelsmaeker °07/05/1987, Ingmar De Roeck °10/02/1987, Bart De Vos °01/04/1987, Kenneth Declercq °08/04/1988, Jonas Dhaenens °19/12/1988, Arno Hiers °17/12/1988, Tim Macharis °10/03/1989, Christophe Neirinckx °11/02/1981, Laurent Neufkens °21/04/1986, Michael Nies °20/04/1983, Andy Segers °04/07/1981, Niels Van Der Elst °22/12/1989, Bjorn Van Steertegem °09/09/1979

 

KRC GIJZEGEM-AALST

GIJZEGEM
Naam: Cmp: Drapstraat
Adres: Drapstraat
9308 Gijzegem

Trainer : Eddy Steenhaut

Kern: Goossens Jelle, Everaert Tim, De Ridder Kristof, Moens Branco, Moens Donny, Van Steen Joris, De Bruycker Filip, Godaert David, Bruyndonckx Sam, Muylaert Maxim, Schenoff Preben, Sergeant Mick, Van Lysebeth Kristof, Vergeylen Stijn, De Coster Gunther, Van Boven Tim, Van Den Berghe Joeri, Verbestel Tim, Henderick Yves, Philips Timothy, Schoofs Bart, De Schrijver Davy, Teichmann Nick, Van Haver Matthieu, Verbestel Kristof, Blanckaert Kevin, Baeyens Farid, Bronder Jeff, Strick Sammy, Biebaut Tommy, Calik Onur, De Wilde Kevin, De Wilde Quiten, Boulaasa Christophe, De Koker Eddy.

 

SK GREMBERGEN

GREMBERGEN
Naam : Cmp: Kleemputstraat
Adres : Kleemputstraat
9200 Grembergen

Trainer: Kris Buydts

Kern: De Kuyper Jonas, Goreishvand Farid, Govaert Philip, Baetens Jeroen, D'Hooge Massimo, Declunder Manuel, Geerinckx Gunther, Geers Stefaan, Malfliet Kristoff, Michiels Joris, Ryckaert Bram, Ydens Geert, Buydts Kevin, Buyle Timothy , D'Hollander Lennert, De Coninck Matthias, De Prins Michiel, De Witte Wouter, Ivens Hendrik, Quintelier Stijn, Van Haver Thibault, Van Praet Niels, Van Uytvange Kris, Van Uytvange Pieter, Vercauteren Bart, De Bilde Laurens, Decaestecker Tom, Dubois Lieven, Huylebroeck Gregory, Van Den Broeck Davy, Vietter Kenny, Waegeman Daan

 

K RACING HAALTERT

HAALTERT
Naam : Cmp: Dreefstraat
Adres : Dreefstraat
9450 Haaltert

KERN 2011 - 2012  KRC HAALTERT

Trainer: Ben De Vlieger

Kern: Van Delsen Kenneth, De Schepper Nicky, Biebaut Stijn, Limpens Joeri, Heyman David, Kiekens Yannick, De Pauw Timothy, Schepens Jody, De Pril Gunther, De Saedeleer Jim, Van Den Broeck Kari en Naessens Bert (allen Sp. Heldergem), Tafsir Diallo en Van Den Broeck Kristof (Herzele), De Boitselier Kristof en Van Roye Kurt (SK Herdersem), Janssens Kevin en De Pril Steven (W. Idegem), Beké Kristof (Borsbeke), Van Vreckem Kevin (St. D’leeuw), De Zutter Sonny (SK D’houtem), D'Herde Kenneth (Jong Lede), De Schrijver Miguel en Lagrin Kevin (FC Mere), Laureys Koen (Nieuwerkerken), Arijs Bart, Barrez Bjorn, , Coppens Matthias, , De Cock Kenn, De Koker Kevin, De Vlieger Jonas, De Vlieger Ben, Herregods Kenny, Houtman Dimitri, Jallow Basirou, Louette Nico, Matthys Yorick, Mertens Ruben, Nerinckx Sven, Roelandt Jonas, Roelandt Julian, Stichelmans Kris, Thierno Sow, Van Baveghem Steven, Van Leuven Kris

 

SK HERDERSEM

HERDERSEM
Naam : Cmp: Koekeroel
Adres : Koekeroel
9310 Herdersem

Trainer: David Coene

KERN 2011-2012 SK HERDERSEM

Kern: in: Nordin Bekhedda (vrije speler), Robin Daelman (L Teralfene), Christophe De Berlanger (FC Doggen), Jo De Lat en Gert Praet (Burst), Niels De Smet (Moorsel), Jonas Perdaens (Herdersem), Frederick Maesschalck, Nick Wellens (J Schoonaarde), Dimitri Perdaens (Mere), Kevin Soylu (Aalst), Kevin Van Pottelbergh (Aaigem), Tom Zwaenepoel (FC Den Haan)

 

KFC HERZELE

HERZELE
Naam: Cmp: KFC Herzele
Adres: Stationstraat
9550 HERZELE

KERN 2011-2012 KFC HERZELE

Trainer: Jan Schelfhout

Kern: in: Sandro Borreman, Marijn Sioncke, Gregory Vercammen (Heldergem), Luc Cardon (J G’bergen), Jordi De Knibber (Haaltert), David De Leeuw (Dendermonde), Benjamin De Roo (S Moorsel), Michiel De Wandel en Cedric Vermeulen (E Houtem), Kenneth D’hondt (SK Vlierzele), Yannick Janssens (SK Herdersem), Olivier Michael (U Astene), Andy Payne (Doggen), Nicolas Raes (SK Lebeke-Aalst), Daniel Van Daal (Affligem), Xavier Vanderhoeven (VK Liedekerke), Koen Van Der Niepen (VC Ressegem), Enzo Morreale (Bon-air)

 

K SCW HOFSTADE

HOFSTADE
Naam : Cmp: Steenberg
Adres : Steenbergstraat
9308 Hofstade

KERN - 2011-2012 KSCW HOFSTADE

Trainer: Hanno Poep

Kern: Audenaert Dave, Abbeloos Lennaert, De Winne Axel, Meuleman Yassi, Van Biezen David, De Lausney Kris, Arijs Piter-Jan, D'Hollander Elio, Moons Dries, Van Cauwenbergh Christophe, Lacroix Ben, Bonnaerens Ben, D'Hondt Sven, Nevens Bjorn, Van Den Steen Matthias, Melckebeeck Jurgen, De Brucker Dieter, Eeckhout Wouter, Roenandt Brent, Van Der Stockt Bram, Moons Pieter, De Clercq Lino, Guns Glen, Roelant Jens, Van Der Vutst Reinout, Noël Bjorn, De Croock Maarten, Janssens Koen, Saeys Thomas, Van Gijzegem Tom, Rombaot Guy, De Man Nick, Keppens Joppe, Seghers Cedric, Van Papegem Laurens, Van Tongeren Angelo, De Rick Kenneth, Mandisi Lubala Joselyn, Tapke Jan, Chadlauoi Aminr,

 

WILSKRACHT IDEGEM

IDEGEM
Naam : Cmp: Station Bareelstraat
Adres : Station Bareelstraat
9506 Idegem

Trainer: Albert De Bruck

Kern: in: Jeroen Bolle, Tommy De Bolle (E. Winnik), Kevin Criquillion (Deftinge), Dimitri De Buck, Kristof Lievens (Nederhasselt), Thomas De Dobbeleer (Ninove), Jurgen De Leeuw, David De Troyer (Sp. G’bergen), Christophe Lebegge (Eizeringen), Jonas Vervaet.

 

FC KERKSKEN

KERKSKEN
Naam: Cmp: Willy Michielsstadion
Adres : Bergstraat
9451 Kerksken

Trainer: Merckx Alain

Kern: Van Den Berghe Koen (Bambrugge), Van Den Bossche Wolfgang (Bambrugge), Baudewijn Kenneth (Blankenberge), Quintyn Diederick (Aaigem), Vermeulen Bram (Appelterre), Mandiangu Ritchie (Terjoden), Mounir Dkhissi, Baudewijn Davy (Doelman), Vlaeminck Tim (Doelman), Van Londersele Bram, Piens Kenny, Haba Kolie Norbert, Bal Kim, Van Geite Pieter, De Schrijver Matthias, De Bruyn Koen, Gits Jens, De Cocker Jordan, Quintyn Dennis, De Vlaeminck Dimitri

 

SK LEBEKE-AALST

LEBEKE
Naam : Cmp: Kerkstraat
Adres : Kerkstraat
9406 Outer

KERN 2011-2012 SK Lebeke-Aalst 26 juli 2011

Trainer: Andy Gits

Kern: Clinckspoor Stijn °23/05/82 (KRC Bambrugge), Ben De Jonge °27/04/81 (SV Voorde), De Lange Karel °16/12/87 (SK Erembodegem), De Lange Peter °23/11/90 (KVC Jong Lede), De Mol Gregory °21/04/82 (KRC Bambrugge), De Prez Kim °04/07/91 (KRC Bambrugge), Lemmens Tim °17/01/91 (KRC Bambrugge), Prekadini Perparim °13/09/88 (Wilskracht Idegem), Stockx Dirk °14/10/75 (KVC Ardooie), Van Daele Jonathan °16/08/90 (KFC Herzele), Van Impe Yannick °08/01/89 (SK Denderhoutem), Van Londerseele Jonas °05/05/92 (Standaard Wetteren), Nesin Aeta °24/02/93 (Jeugd E. Aalst), Coignau Jelle °n.g.(Jeugd Kerksken), Somers Jonas 21/03/94 (Jeugd Kerksken), Basseleer Lenny °30/08/93 (eigen Jeugd), Kindermans Tim °22/07/94 (eigen Jeugd), Podevijn Maxime (eigen Jeugd) 15/02/93, Segers Jens °07/08/94 (eigen Jeugd), Belis Davy °08/11/85, Cardoen Pieter °12/02/90, Claus Jochen °20/08/90, De Gieter Jonathan °13/01/89, De Rijck Pieter °16/04/77, Dhaenens Kim °29/03/81, D’Haeyer Samuel °07/08/90, Geeroms Thomas °09/08/90, Geeroms Tim °14/07/87, Nicodéme Dimitri °01/05/89, Peleman Andy °08/12/76, Roelandt Jelle °01/08/90, Roelandt Nico °14/08/81, Tielemans Jeroen °07/11/84, Van Isterdael Tom °31/01/82.

 

OSTA MEERBEKE

MEERBEKE
Naam : Cmp: Halsesteenweg
Adres : Halsesteenweg
9402 Meerbeke

KERN Osta 2011-2012 Meerbeke

Trainer : Ronny Lievens

Kern: Serge Beerens (KVK Ninove), Davy De Brouwer (Moorsel), Jurgen Christiaens (D. Pamel), Chris De Nutte (VK Nederhasselt), Verplaest Jeroen, Du Mongh Kim, Desert Dtijn, De Coppel Stijn, De Safaria Kevin, Delahaye Michaël, Lievens Niels, Vandenhoute Stijn, Leirens Jurgen, Payne Jurgen, Guldemont Jens, De Doncker Daan

 

FC MERE

MERE
Naam : Cmp: St.-bavoweg
Adres : St.-bavoweg
9420 Mere

Trainer: Bruno Buyl

Kern:in: Cedric Troch (SV G’bergen), Jens Deloy (Herzele), Andy Raes (Idegem), Bart Van Keymolen en Brecht Dhondt (Kerksken), Steven De Roock (Erembodegem), Pieter Phillips (VC Ressegem), Kristof De Brabander (St D’leeuw), Davy Beernaert (SK Kalken), Andy Baetens (Nieuwerkerken).

 

KFC EENDRACHT MOERBEKE

MOERBEKE
Naam : Cmp: Zikastraat
Adres : Zikastraat
9500 Moerbeke

KERN 2011-2012 FCE Moerbeke

Trainer: Diego Porreze

Kern: in: Kris Dehane (Deux-Acren), Etienne De Bilde (Pamel), Jonas Springaer en Bart Stevens (FC Herne), Koen De Pauw (Heldergem), Jeroen De Braekeleer (VK Nederhasselt), Stijn Van Den Bossche (Kerksken), Therance Florentine (Deux-Acren), Steven De Bruyn (Overboelare)

 

SCHROEVERS MOORSEL

MOORSEL
Naam : Cmp: Eksterken
Adres : Eksterkenstraat
9310 Moorsel

KERN  2011-2012 Schroevers Moorsel

Trainer: Segers Jimmy

Kern: Glen Gusseme (Herdersem), Sven Wauters (Herdersem), Koen Staelens (Doggen), Michael Torrekens (Doggen), Safan Togay (Meldert), Arne Van Campenhout (Meldert), Gert Van Nuffel (Mere), Tom Van Den Bossche (Baardegem), Thijs Stijn, Van Der Weeën Michael, Sneppe Kristof ,Ceulemans Tom, Baten Joachim, Moortgat Jeroen, Sven Huygens, Van Overmeire Steven, Ferdandez Sebastien , Maas Kenneth , Eeckhoudt Wesley, Diaz Dimitri, Pieters Danny, Galle Kristof , Van Mol Valentijn, Van Nedervelde Bart, De Wolf Gillet, Podevijn Stijn (vrije speler), Van Rompaey Stefaan, De Gols Hans, Uyttersprot Joris

 

VK NEDERHASSELT

NEDERHASSELT
Naam : Cmp: Nederhasseltstraat
Adres : Nederhasseltstraat
9400 Nederhasselt

Kern - 2011-2012 - VK Nederhasselt

Trainer: Ronald De Bruyne

Kern: in: Joris Straetmans (Eizeringen), Quentin Duwaerts, Pieter Harlait, Bram Marinet (VK Liedekerke), Bart Weyloeck (?), Florijn Heneau (KVK Ninove), Stijn Vierendeels (Appelterre), Yen Vernis (Meerbeke), Sonny Geeroms (SV Voorde), Joost Aers (Okegem).

 

VK JONG NEIGEM

NEIGEM
Naam : Cmp: Windschof - Neigem
Adres : Windschof 25
9403 Neigem

Trainer: Gert Willems

Kern: in: Tim Van Den Nest (FC Herne), Stijn Cobbaert (Okegem), Jo Geeroms (D Pamel), Andy Maldery (vrije speler), Stefaan Sergooris (Jong G’bergen), Bert Van Grimbergen en Senne De Vidts (O. Meerbeke)

 

EENDRACHT NIEUWERKERKEN

NIEUWERKERKEN
Naam : Cmp: Clareput
Adres : Schoolstraat
9320 Nieuwerkerken

KERN 2011-2012 KVE Nieuwerkerken

Trainer: Dany Scheiris

Kern: De Neys Dieter en Meert Pieter (SK Erembodegem),Van der Vurst Jens en Amant Thimoty (Doggen), Van der Linden Wesley, Sergeant Gert, Willems Kevin en Bruylandt Soren (Sp Heldergem), De Wit Erwin en Meganck Diego (FC Daknam), Van Essche Wesley en Doolaege Sven (vrije spelers), Sonny De Moye, Kevin Callebaut, Samuel Aradia Louis, Kenny Eeckhout, Michael Matthieu,Kim Van Audenhove,
Mathias Van De Vijver, Wouter Van den Bossche, GlennVan Nuffel, Brecht Van Vaerenbergh,Thomas Annaert, Jeroen De Decker, Glenn De Schrijver, Thomas De Smet, Stijn De Wilde, Samuel Fernandez Garcia, Thimothy Rogiers, Mevlut Taslidere, Glenn Van den Berghe, Brent Van Impe,Nick Coppens, Julles Nkeshimana, Julien Nsengiyumva, Bart Roels, David Seguis, Steve Van Boxstael, Bjorn Van der Snickt, Kristof Van Malderen, Peter Matthieu.

 

KVK NINOVE

NINOVE
Naam : Cmp: De Kloppers
Adres : Denderstraat
9402 Meerbeke

KERN 2011 - 2012  KVK NINOVE

Trainer: David Collijns

Kern: Bart Van Droogenbroeck °02/12/1988 (RC Gent-Zeehaven), Nils Rooms °19/11/1993 en Robin Carlier °21/06/1991 (FCV Dender), Jeroen Cleer °20/06/1991 (Tollembeek), Glenn Van Berlamont °13/04/1989 (SK Lebeke-Aalst), Yves Bellon °28/06/1987, Glenn Van Den Branden °01/03/1983, Niels Moock °11/07/1987 en Jelle De Roeck °23/12/1989 (SK Terjoden-Welle) Jens Kiekens °21/12/1988 (Appelterre), Van Belle Ruben °27/07/1987, Kiekens Jens °21/12/1988, Kazi Youcef °19/08/1989, De Cooman Steve °21/10/1975, Nechelput David °06/08/1977, De Spiegeleer Vincent °20/11/1991, Byakolo Joseph °01/06/1990, Van Poelvoorde Nils °20/08/1991, Lievens Anthony °20/02/1987, Torrekens Michael °09/08/1983, Van Hoorebeek Sven °07/04/1989, Timmerman Glenn °05/11/1991, De Dobbeleer Sander °10/05/1993, Bellemans Jeroen °20/11/1990, Schietecat Niels °27/12/1990, Van Bellingen Tayson °16/06/1992, Verstraeten Jorben °19/06/1992, Bel Hanin El Mahdi °09/09/1991, Libeer Sean °24/09/1991, Haiba Karim °26/06/1992, Tavares Das Neves Nicolas °14/04/1989, Karaca Oguzhan °23/06/1989, Beeckmans Jens °08/10/1992

 

PANTERS OKEGEM

OKEGEM
Naam : Cmp: Guldenboom
Adres : Hazeleerstraat
9400 Okegem

Trainer: Gunther Van Der Perren

Kern: in: Steven Maesschalck (Oudenhove), Jurgen Goossens, Stefaan Ruyssinck en Jens Eylenbosch (Meerbeke), Nicky Debremaeker (Nederhasselt), Wesley Bronckaers (Ninove), Samir Mourifi, Charles Beyala en Peter Trog (Mere)

 

FCE EENDRACHT ONKERZELE

ONKERZELE
Naam :Cmp: Manolito
Adres : Onkerzelestraat 241
9500 Geraardsbergen

Trainer: Pascal Delbaer

Kern: in: Bjorn Bury, Joeri Dujacquier, Sven Maudens, Koen Van Poucke, James Malfroid en Kenneth Macphall (Jong G’bergen), Michael Pevenage (Zegelsem), Dieter De Vondel (Deftinge), Jochen Daneels en Tom Van Der Bracht (KVR Overboelare), Kevin Dujacquier (Vrije speler)

 

JONG GERAARDSBERGEN

ONKERZELE
Naam : Cmp: Wilgierstadion
Adres : Voldersstraat 32
9500 Geraardsbergen

Trainer: Kevin Waegemans

Kern: Jordy Aubeeck, Wouter Bellemans, Nico Broodcoorens, Arne Daneels, Ken De Backer, Thomas De Brauwer, Anthony De Coning, Kevin De Nie, Lars De Raedt, Jens De Roeck, Thomas De Slagmeulder, Maxime De Vaster, Wesley Dewolf, Robin Denayer, Frederik Derck, Ilkay Erdurdu, Job Fransen, Koos Fransen, Niels Groeninckx, Koen Guldemont, Wim Holderbeke, Thierry Martens, Nard Matthys, Johan Mees, Floriaan Mons, Jens Nyssens, Glenn Panis, Nathan Poelman, Jonas Pols, Sven Rogiers, Niels Straetmans, Sasha Van Daele, Tom Van Den Bossche, Kurt Van Keymeulen, Kevin Vandercammen, Jens Vanderputten.

 

FC OORDEGEM

OORDEGEM
Naam : Cmp: FC.Oordegem
Adres : Stichelendries 27
9340 Oordegem

Trainer: Stijn Dierick

Kern: in: Bjorn De Coninck (Vlierzele), Koen Matthijs (RC Lebbeke), Michael Baeten (Lovendegem), Pieter Van Caelenbergh (Kerksken), Tom Van Den Berghe (Westrem)

 

RAPIDE SANTOS CLUB OPHASSELT

OPHASSELT
Naam : Cmp: Hasseltsestraat
Adres : Hasseltsestraat
9500 Ophasselt

KERN - RSC OPHASSELT 2011-2012

Trainer: Joeri Kiekens

Kern:Tim Appelmans en Tim Willems (Stijland), Jo Bambust en Glen De Taeye (Herzele), Free Boulembercq en Wietse Kransveld (Winnik), Arne Bruylandt (Vrije speler), David Daem (Wit-Zwart), Angelo De Backer en Fabrice De Vits (SK Denderhoutem), Maxim De Boever (Idegem), Erkdal Eksiri en Joachim Van Berlamont (vrije spelers), Jan Willem De Grave, Maarten Demey, Stijn Jacobs, Gregory Van Der Hoeven en Thomas Verschueren (Nederhasselt), Laurent De Creve (Pamel), Jonas Eeman en Joeri Kiekens (Overboelare), Glenn Lievens (Zandbergen), Michael Malfroid (Massemen), Cchristopher Scheerlinck (Liedekerke), Jimmy Torrekens (Heldergem), Jens Vanderghote (St Kruis), Jelle Van Der Hoeven (Jong G’bergen), Sonny Willems (Doggen), David Delhey (Nederboelare).

 

SK OUDEGEM

OUDEGEM
Naam : Cmp: Ouburg
Adres : Ouburg
9200 Oudegem

Trainer: Davy Cooreman

Kern: in: Diederik Van Opdenbosch, Sven Mannaert (St Pauwels),Bert Huizinga, Joris Van Heck (FC Doggen), Matthias De Backer (Gijzegem), Glenn Jansegers (RC Wetteren), Kevin Van Rampelbergh (Teralfene), Cedric Van Der Kelen, Preben De Leeuw (Dendermonde), Jamie Van Biesen (Berlare), Stijn Dierick, Steven Van Den Broeck (Sp Opstal), Sander Bonnaerens (Waasland), Michiel Verwaeren (SK Opwijk), Nicolas Van Dender (Lede), Murat Sisman (Latem), Jimmy Van Puenbroeck (H Waasmunster), Maxime Everaert (V. Meldert), Kevin Payne (Aaigem), Jeroen Heyman (Kerksken).

KV RACING OVERBOELARE

OVERBOELARE
Naam : Cmp: Kortelakenstraat
Adres : Kortelakenstraat
9500 Geraardsbergen

Trainer: Manu Uytkafkot

Kern: in: Adrien en Robin Lemahieu (Jeugd Sottegem), Kevin Vanden Herreweghen, Aaron Deurbroeck en Yorik Corbet (Moerbeke), Gert Vanderhaeghen (Jong G’bergen)

 

VC RESSEGEM

hilleGEM
Naam : Cmp: ex. Hillegem
Adres : Perrestraat
9550 Herzele (Hillegem)

KERN -  VC RESSEGEM 2010-2011 Photo 4 dec 2011

Trainer: Pascal De Coene

Kern: in: Bjorn Beeckman, Hendrick Van Durme (vrije spelers), Franck Beckaert, Hassan Turay (Wit-Zwart), Christoph Callebaut (SV Ressegem), Kevin De Groot (FC Mere), Dimitri Nachtergaele (Kerksken), Kevin Sterlin (Balegem), Dimitri Van Den Borre, Glenn Van Den Borre, Davy Van Laetem (SK Erembodegem), Joris Van Vaerenbergh (Heldergem) Kevin Raveydts, Tom Eeckhout, Jeroen Malfroy, Hans Neckebroeck, Dimitri Nachtegaele, Geert Meerman, Gerd Uytterhaegen, Toon Vandesande, Stijn Blanken, Kristof Beeerens

 

SV RESSEGEM

RESSEGEM
Naam : Cmp: Hertshoorn
Adres : Hertshoorn
9551 Ressegem

KERN 2011 - 2012 SV RESSEGEM 800x360

Trainer: Christoph Van Laer

Kern: Wouter Bogaert (Westrem), Steven Caeyman (KFC Herzele), Daan De Moor (vrije speler), Jens D’Haese (DT Borsbeke), Yannick Meert (Velzeke), Wesley Pensis (E. Wit-Zwart ’93), Koen Roggeman (RC Bambrugge), Michiel Van Impe (RC Bambrugge), Stefaan Beerens, Gwen Clinckspoor, Tom Cobbaert, Fabian Daem, Wim De Lange, Kevin D’Haese, Robin Eloot, Gert Maesschalck, Nico Meerpoel, Arne Saeys, Sylla Harouna Kawawa, Sahbi Tajouri, Bart Van De Slijcke, Tom Van Den Berghe, Nils Van Impe, Joachim Van Wesemael, Jonas Van Wesemael, Chris Beerens, Pieter De Bisschop, Davy De Vos, Jan Eeckhout, Wim Hendrickx, Jonathan Lammers, Wim Mertens, Eddy Ponnet, Brian Rottiers, Pieter Van Bellinghen, Jan Van Delsen, Wouter Van Den Driessche, Jeroen Van Waeyenberghe, Gertjan Verhecken

 

JUVENTUS SCHOONAARDE

SCHOONAARDE
Naam: Cmp: Moleneinde
Adres: Moleneinde 32
9200 Schoonaarde

Trainer: Van Mossevelde Tom

Kern: Jacobs Yens en Pensaert Rud , Tackaert Wout (SK Berlare), Macharis Greg (KFC E.Zele), Van Hee Stijn (SKV Overmere), Boterberg Yves (SK Oudegem), Van De Velde Jelle (SK Grembergen), Castermans Benoit (KV St Gillis Dendermonde), Haegeman Thierry (FC Doggen), Poppe Gerben (K.Wolvertem SC), Huppertz Timmy (KRC Gijzegem-Aalst), Peirlinck Yordi, Diaz-Arroyo Dimitri en Picqueur Cèdric (KFCO Burst), Leunis Jelle (RC Wetteren-Kwatrecht), Huyck Glenn en Viergé Dimitri (vrije spelers)

 

KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEBELLE

SERSKAMP
Naam : Cmp: Bruin kruis
Adres : Bruin kruis
9260 Serskamp

KERN KVV Schelde 2011-2012

Trainer: Hans Canipel

Kern: in: Glenn De Backer (SK Terjoden-Welle), Thomas De Backer (Jong Lede), Matthias De Jaeger (Munkzwalm), Kenneth Houttekier (Smetlede), John-Alexander Kolmus (Massemen), Detlev Lorré (Laarne-Kalken), Cedric Lozano (KRC Bambrugge), Radec Sidorski (SK Lebeke-Aalst), Ward Vandenberghe (HO Kalken), Domien Van Mossevelde (Sp. Lokeren), Hannes Lauwerys (Oosterzele).

 

EENDRACHT WIT-ZWART '93

SINT-ANTELINKS
Naam : Cmp: Mutsaardstraat
Adres : Mutsaardstraat
9550 St-Antelinks

Trainer: Frank Van Den Bossche

Kern: in: Bruno Ardans en Nico Goossens (Okegem), Kenneth Corthals, Kris De Spiegeleer (SV Ressegem), Kenny De Bruyn (Heldergem), Kenny De Pril, Geoffry De Sterck, Davy Sprangers, Yves Van Boterdael (Herzele), Jurgen De Saedeleer en Gregory Soetinck (VC Ressegem), Pieter Herteleer (Burst), Yannick Lammers (Aaigem), Jonathan Leirens (W. Idegem), Stephen Mons (E. Houtem), Jonathan Monsaert (RC Ophasselt), Jeroen Van Waeyenberghe (Opbrakel), Matthias Heymans (Terjoden-Welle).

 

VC EENDRACHT HOUTEM

SINT-LIEVENS HOUTEM
Naam : Cmp: Wilfried Lievens
Adres : Kloosterstraat 16
9520 Sint-Lievens-Houtem

Trainer: Dirk Van Der Putten

Kern: Annaert Niek °10/04/89 (Lochristi), Bloem Thomas °14/06/91 (Voorde), Bovendaerde Kenneth °28/11/89 (Lede), De Sutter Sam °03/04/91 (Oosterzele), Parmentier Jonas °28/04/85 (FC Merelbeke), Van Cauwenberghe Peter °03/12/82 (Voorde), Van Damme Wouter °29/08/88 (Voorde), Van Lippevelde Kris °20/10/84 (Bambrugge), Deconinck Lander °5/3/1984, De Paepe Marijn °27/10/1987, Govaert Daan °21/5/1987, Michiels Stijn °23/4/1986, Roland Jonas ° 20/6/1997, Schouppe Pieter 15/5/1979, Van Den Berghe Bjorn °21/8/1985, Van Den Bossche Steven ° 22/12/1980, Van Steenbrughe Jens ° 2/10/1988, Verstrepen Yves ° 25/12/1979, Wille Klaas ° 27/7/1984, Wille Wouter ° 3/9/1980

 

FC BONANZA SINT-MARTENS LIERDE

St-Martens Lierde
Cmp: Tempel
Adres : Tempel
9572 St-Martens Lierde

Trainer: Patrick Van Mieghem - Ronny Perreman

Kern: Carlier Nicolas °09-01-'92 (KVK Ninove), Casieris Jens °10-06-'91 (Olsa Brakel), De Pelsmaeker Dominic °07-05-'87 (FC Brakel), D'Homme Sven °16-08-'84 (vrije speler), Liedts Niels °21-10-87 (Everbeek), Lorge Danny °17-11-'79 (KSV Geraardsbergen), Mangelinckx Nathan °26-09-'90 (KSV Sottegem), Paeme Kevin °06-04-'84 ( KVV Ardennen), Van Weyer Ward °29-06-'84 (E. Moortsele), Van Steenberghe Cedric °29-06-'90 (SV Voorde), Van Wijmeersch Jonathan °12-07-'91 (Olsa Brakel), Vanassche Ken °16-11-'91 (Olsa Brakel), Verhoeye Nico °26-06-'86 (Windeke), Vervondel Brecht °25-11-'91 (KVK Ninove), Bovyn Mattyas °19/08/'81, Coppens Daan °9/02/'87, Bouverie David °1/09/'84, D'herde Bart °7/03/'86, Leeman Bram °8/07/'89, De Vlaeminck Steve °7/12/'80, De Vuyst Timmy °25/06/'87, Merckaert Keven °30/01/'90, Poisson Lucas °22/08/'89, Everaert Joris °13/06/'89, Schittecatte Patrick °28/02/'74, Geerts Lieven °6/06/'69, Van Cauwenberghe Jens °23/06/'89, Van Damme Yannick °12/03/'90, Hoebeke Haike °16/09/'88, Van De Velde Robin °13/04/'89, Lenvain Joris °21/07/'85, Van Den Berghe Niels °7/01/'94, Moreels Kevin °11/05/'87, Van Den Berghe Sam °28/10/'90, Perreman Keone °14/01/'84, Poisson Thomas °18/09/'85, Soenens Tom °1/03/'83, Vanderniepen Jonas °2/10/'85, Van Der Biest Hans °25/08/'71, Vekeman Steven °7/04/'76, Verspeeten Jonathan °31/08/'87

 

FC SMETLEDE

SMETLEDE
Naam : Cmp: Schildekensstraat
Adres : Schildekensstraat
9340 Smetlede

KERN - 2011-2012 FC Smetlede

Trainer: Bart Goeman

Kern: Dean Verhofstadt, (KVC Jong Lede) Niels Neetens, (KVC Jong Lede) Dries Hebbrecht (KVC Jong Lede) Pieter Van Oudenhove, (KVC Jong Lede) Dimitri Meersschaut (E. Nieuwerkerken) Ben Meulenyzer (St. Wetteren) Pascal Dowo Onehese, (SK Aaigem) Jonas Van Wezemael, (RC Wetteren-Kwatrecht) Callebaut Glenn, Clinckspoor Maarten, Coppens Gregory, De Gusseme Stefaan, De Neve Koen, De Smet Olivier, De Sutter Joachim, Hoffelinck Jonas, Lassuyt Bert, Lauwaert Lieven, Lauwaert Lode, Melckenbeeck Kurt, Meuleman Kenneth, Rossignol Yannick, Rossignol Stephane, Van Der Heyden Andres, Van Gyseghem Joachim, Van Hauwermeiren Patrice, Van Heden Koen, Bruylandt Jeroen, (doorstroming U19) De Brauwer Gerald, (doorstroming U19) De Grieve Jeroen, (doorstroming U19) De Keyser Arnaud, (doorstroming U19) De Meyer Gert-Jan, (doorstroming U19) De Pril Jordy, (doorstroming U19) Rosschaert Tom, (doorstroming U19) Schollaert Niels, (doorstroming U19) Standaert Karel, (doorstroming U19) Van de Steen Glen, (doorstroming U19) Wyndaele Jasper, (doorstroming U19)

 

SV VOORDE

VOORDE
Naam : Cmp: Frans Groeninckstadion
Adres : Karmelietenstraat
9400 Voorde

KERN 2011 - 2012  SV VOORDE

Trainer: Chris Van Trappen

Kern: Jimmy Van Cauwenberghe (Eizeringen), Jens De Paepe, Tom De Swaef, Stef De Bruyn, Gert De Smet (Terjoden-Welle), Ben De Moor (Oosterzele), Vincent De Leenheer (SV G’bergen), Kevin Meers (Winnik), Tim Hellebaut, Hamdi Aissa (Olsa Brakel), Kevin Baeyens (SK Berlare), Joffrey Gemeninck (Jette), Yens Geeraerts (V. Meldert), Jani De Braekeleer (Okegem), Bram De Taeye, Perry Van Den Branden, Sammie Haegeman (E. Appelterre), Michiel Hellebaut, Moreels Brecht, Wouter Leirens, Evrard Sven, De Blander Raymon, Delplace Dimitri, Diependaele Stijn, Guillemaere Dieter.

 

RC WETTEREN-KWATRECHT

WETTEREN
Naam : Cmp: RC.Wetteren-Kwatrecht A
Adres : Wegvoeringstraat 75
9230 Wetteren

Trainer: Peter Moreels

Kern: Davy Rasschaert °28/01/1992 (SK Berlare), Yannick Van de Sompel °08/06/1993 (Sporting Lokeren), Lesley Hoorens 21 jaar (HO Kalken), Danny Gysbrecht 29 jaar (SK Oudegem), Natthawut Lammens 18 jaar (E. Aalst), Jonas Smetryns 18 jaar (E. Aalst), Wouter Degroote, Fabio Vergucht, Wim Vermeerschen, Paul Wellekens, Tom Troch, Robby Van Durme, Seb De Smet, Franky Verhoeven, Doran Mertens, Jonas Haentjens, Mathieu Verhoeven, Roy Janssens, Pedro De Veirman, Jonas Lekens, Jonathan Verdonck

 

FC WIEZE

WIEZE
Naam : Cmp: FC.Wieze
Adres : Populierenstraat 5
9280 Wieze

Trainer: Luc Van Mol

Kern: in: Gert Verstuyft (Wichelen), Savio Abbeloos, Niels Mattens, Nico De Smet ( FC Doggen), Laurenz Van Royen (Herdersem), Ken Verheylen (SK Lebbeke), Frederick Foucquaert (Opdorp), Pieter Van Den Steen (Baardegem), IIyass Hallouzi (Opdorp), Michael Flores (Erembodegem), Frederick Baeyens, Kenneth Vanbaeden, Stijn Cool, Yannick Eeckhout (vrij), Soufiyane Boussehaba (Mazenzele), Andy De Bock (Buggenhout), Wesley Goossens (Lippelo), Ivan De Braeckeleer (Moorsel).

KSV SOTTEGEM

ZOTTEGEM
Naam : Sted.Sportstadion "J.Matthys"
Adres : Kastanjelaan 85
9620 Zottegem

Trainer: Guido De Jaeger

Kern: in: Steven Balcaen (SC Wielsbeke), Frederick Daneels (R Waregem), Maarten Melckebeke (FC Merelbeke), Mario Browaeys (SK Bellem), Pieter-Jan Ruysschaert (SW Harelbeke), Matthias Hinderdael (FC Dender), Gaëtan Makonga, Youssef El Couch, Dylan Lefranc (SK Ronse), Pieter Vleminckx (Merelbeke)

 

 

 

2010 – 2011 PROVINCIALE KERNEN Regio-dender / adres terrein

 

SK AAIGEM

AAIGEM
Naam : Cmp: Langemunt
Adres : Langemunt 37
9420 Aaigem

SK Aaigem - Kern 2010-2011

Trainer: Ronald Neys

Kern: Coppens Pieter (SK Vlierzele), De Clercq Koen (VC Ressegem), De Moor Bart (SP Heldergem), De Roeck Dieter (KRC Haaltert), Dhondt Michael (VC Ressegem), Dowo Onehese (SC Hillegem), Dullaers Jonas (FC Herzele), Meert Joris (KVV Zwijnaarde), Quintijn Diederick (KRC Haaltert), Raes Gwen (KRC Haaltert), Van Den Steen Glenn (KRC Haaltert), Van Der Biest Bart (SP Heldergem), Van Holsbeeck Kevin (DHW Denderhoutem), Van Pottelberghe Kevin (DHW Denderhoutem), Beeckmans Glen, De Bruyn Kenny, Francq Pieter, Mertens Joran, Van Den Steen Bjorn, Van Geert Michael, Van Oudenhove Ruben

 

VJ BAARDEGEM

BAARDEGEM
Naam : Cmp: Rampelberg
Adres : Steenland
9310 Baardegem

VJ Baardegem 2010-2011

Trainer: Rudi Cooremans

Kern: Bombeeck Tom, Calik Onur (KRC Gijzegem-Aalst), Christiaens Jarre (VB Meldert), Corthals Jurgen (KFC Herzele), Corthals Michael, De Vulder Steve (DH Welle), Lievens Thomas (EMI Essene), Matayen Tagir (KSK Lebbeke), Popelier Lorenzo (VB Meldert), Roelandt Kris (DH Welle), Sergoyne Kevin (Haren), T' Sas Koen (VB Meldert), Van Eeckhout Kevin (DH Welle), Van Overwalle Bram (EMI Essene), Wiggy Miguel (DH Welle), Bruno Van Uytvanck, Daniël Nwora, Filip Van Lippevelde, Tim De Braekeleer, Glen De Meersman, Tom Van den Bossche, Nils Picqueur, Jeroen Van Den Eede, Gerrit Bombeeck, Hans Aelbrecht, Thomas Aelbrecht, Bert Blanckaert, Jonathan Braeckman, Jan Caudron, Michael Corthals, Nick De Gieter, Bart De Gols, Tom De Gols, Lionel De Mareuil, Angelo De Mars, Glenn De Meersman, Kenny De Meersman, Ward De Paepe, Bart De Ryck, Sven De Smedt, Filip De Wael, Jurgen Engels, Jordi Gits, Jelle Jacobs, David Janssen, Michael Janssen, Yorick Janssens, Ralph Kestemont, Kevin Lelaude, Peter Maes, Marco Marcos Fernandez, Glen Meert, Steven Meganck, Matthias Putteman, Jelle Raes, Bram Saeys, Wouter Van Damme, Kevin Van Den Haute, Pieter Van Den Steen, Stijn Van De Velde, Tom Van Driessche, Gregory Van Dijck, Robby Van Exaerde, Dries Van Langenhove, Joeri Van Mulders, Steven Van Overmeire, Dimitri Van Uytvanck, Ewout Verberckmoes, Wannes Vermeir, Tom Vermoesen, Joachim Willems, Kurt Bloemen

 

RC BAMBRUGGE

BAMBRUGGE
Naam : Cmp: Lindekouter
Adres : Lindekouter
9420 Bambrugge

KRC Bambrugge - Kern 2010-2011

Trainer: Stephan Van Laere

Kern: Xavier Arnolis (E. Zele), Jens Coetsiers (KVS Sottegem), Gregory De Mol (SK Terjoden-Welle), Cédrik Rodrigues-Lozano (Opwijk), Koen Van Den Berghe (Evergem), Nils Vervaene (E.Aalst), Dennis Verween (FC Telstar Melle), Brusselman Ben, Clinckspoor Stijn, De Coninck Arne, De Martelaere Tim, De Moerloose Tom, De Prez Kim, De Schrijver Michael, De Schrijver Sander, De Vis Dries, Goeman Stijn, Goossens Kevin, Haelterman Jens, Hostens Freek, Keymolen Michael, Lemmens Tim, Remon Michel, Roggeman Koen, Rooms Tom, Schepens Ruben, Van Cauter Sammy, Van De Vijver Bart, Van Den Bossche Bram, Van Den Bossche Wolfgang, Van Impe Michiel, Van Laere Stephan, Van Lippevelde Kris, Van Tittelboom Joachim,

 

OZ BAVEGEM

BAVEGEM
Naam : Cmp: Hoogbavegemstraat
Adres : Hoogbavegemstraat
9520 Bavegem

Trainer: Jimmy Temmerman

Kern: in: Bert Boellaert, Sven De Smet, Pieter De Pelsemier, Bram Huyghe, Jeri Rogiers, Wim Smekens, en Thomas De Brouwer (allen Letterhoutem), Kenny Bouquet (Oudegem), Rico Drieghe (Schelde), Bart Meganck (Massemen), Stijn Osselaer (Oordegem), Raf Van Nuffel (Aaigem), Karel Brantegem (Vlierzele), Kristof Van Der Putten (Westrem), Devy Stuylaert (vrije speler)

 

DE TOEKOMST BORSBEKE

BORSBEKE
Naam : Cmp: Pastorijstraat
Adres : Pastorijstraat
9552 Borsbeke

Trainer: Peter Vincke.

Kern: Smekens Tim (25, Eendracht Houtem), Vermeulen Bart (31, Eendracht Elene), Houbtaeken Arne (21, FC Hillegem), Marcel Ken (22, FC Oudenhove), Beke Kristof (29, KRC Haaltert), Schockaert Tim (29, VC Ressegem), Caudron Jonas (19, VC Ressegem), Van Der Gucht Sam (18, Standard Wetteren), Fosselle Jeroen (33, Eendracht Houtem), Fabio Bonura (24), Dietrich Buyle, Bert Boelaert (21), Frederick De Corte (28), Thomas De Moor, Bart De Tandt (28), Neal De Zweaf, Stijn De Winter (20), Ludwig Goossens (36), Joachim Massinon (24), Ben Massinon (24), Simon Raes, Jens Strijmeersch, Evert Van Aerde (25), Adriaan Van Caenegem (23), Bing Van Caenegem (24), Bram Vincke (22), Koen Staels (28), Anthony Van Der Eecken

 

KFC OLYMPIC BURST

BURST
Naam : Cmp: Oudendijk
Adres : Oudendijk 14
9420 Burst

KFC Olympic Burst 2010-2011

Trainer: Rik Devos

Kern: Bronselaar Floris, De Bolle Kris, De Cooman Pieter-Jan, Diaz-Arryo Dimitri, De Koker Stijn, De Lat Jo, De Meyer Jan, De Troyer Daan, De Vleeschouwer David, De Vos Matthias, De Zwaef Pieter, Delclef Arne, Geeroms Östen, Landuyt Koen, Praet Gert, Van Laethem Dries, Verfaillie Kristof, Verhavert Simon, Verheyen Yves, Versele Kristof, Somers Jeroen, De Vuyst Martijn, Herteleer Pieter, Bulteel Dave, Van Den Broeck Kenny, Steppe Wim, Van Boxstael Davy, De Lange Karel, De Troyer Jan, Janssens Dieter.

 

VCE DEFTINGE (fusie met Schendelbeke)

DEFTINGE
Naam: Cmp: Deftinge
Adres: Geraardbergsestraat 28
9570 Deftinge

Trainer: Benny De Cooman

Kern: Dooms Stijn (FC Bonanza), Matthijs Gunther (SP Geraardsbergen), Penne Gino (SP Schendelbeke), Bellemans David (SP Schendelbeke), Criquellion Kevin (SP Schendelbeke), De Raedt Jens (SP Schendelbeke), Bassibei Julien (SP Schendelbeke), Delgiacco Livio (SP Schendelbeke), Vervondel Dieter (Opbrakel), Leyssen Yannick (KSV Geraardsbergen), De Vos Joris (VK Idegem), Agneesens Dimitri, Antheunis Gerd, Bauwens Bert, Blommaert Bjorn, Bonura Antonino, Cosyns Michael, Deblander Pieter, De Bock Steven, De Cooman Bert, De Henau Hendrik, De Nayer Nick, De Smedt Steven, De Tant Jelle, De Tant Tim, DHaeyer Bert, Eeman Bart, Foubert Jan, Keppens Yannick, Martens Fabian, Martens Jan, Martens Thiery, Matthys Davy, Nies Bert, Nissens Phillippe, Piens Bram, Poelaert Christophe, Schaille Tom, Scheirlinck Brecht, Steppe Nicolas, Van Der Hauwaert Kurt, Vander Putten Bart, Vanderroost Rik, Van Der Stichelen Kim, Van Huffel Diego, Vanderhaegen Patrice, Vanderspinnen Jeroen, Walraet Frederic, Callens Dieter

 

SK DENDERHOUTEM

DENDERHOUTEM
Naam : Cmp: Den Deysel
Adres : Dwarsstraat 69
9450 Haaltert

SK Denderhoutem - 2010-2011

Trainer: Luc Peerlinck

Kern: Van Impe Yannick (21, SK Lebbeke), Verleyzen Tim (32, Burst), Van Cauwenberg Kristof (26, E.Winnik), De Mil Michael (27, Burst), De Pauw Tim (22, Bambrugge), Decraene Birger (28, Hofstade), Eeckhout Steven (29, Burst), Soetens Sven (17, Kerksken), De Meyer Stijn (28, Winnik), Van Den Stock Olivier (Terjoden-Welle), Braeckman Pieter (25), De Blander Marnick (43), De Doncker Jo (21), Detaille Kevin (28), De Pauw Kevin (27), Heyman Chris (29), Luysterman Kristof (36), Raspoet Jonathan (27), Renneboog Jo (19), Van Impe Stefaan (32), Verloes Laurenz (20), Vernaillen Brecht (26), Van Den Borre Wesley (23), De Winter Nico (20)

 

KAV DENDERMONDE

DENDERMONDE
Naam : Cmp: Bakkerstraat
Adres : Bakkerstraat 47
9200 Dendermonde

Trainer: Guy D'Hauwers

Kern: Akrich Abdessamad (vrije speler), Biezeman Pieter (VK Hamme), Christiaens Evert (E.Zele), Cobbaert Thimothy (KFC Robur Moerzeke), Cooreman Peter (KFC Robur Moerzeke), De Bock Ward (HO Kalken), De Leeuw David (R. Maccabi Brussel), Dülger Onur (Vlissingen/Grembergen), Durmaz Adem (Vlissingen/FC Daknam), Gerinckx Matthias (Sparta Buggenhout), Huljev Tomislav (K. Mariaburg VK), Poppe Geoffrey (KFC Robur Moerzeke), Van Beveren Kris (ST Pauwels), Van Der Kelen Cédric (FC Kapelle Sport), Van Driessche Jochen (E. Zele), Van Haver Thibault (SK Grembergen), Verhelst Jurgen (SK Grembergen), Vermeir Steven (SK Oudegem), Aeyels Kenneth, Baert Stijn, Bali Karim, Cali Yunus, Coremans Stephen, De Blende Dwight, De Leeuw Preben, De Wilde Yorick, De Wilde Aron, Eeckhaudt Yannick, Goossens Gregory, Heirman Jelle, Keppens Vincent, Merckx Bruno, Moens Sacha, Roels Bart, Scholliers Thomas, Sens Anas, Steensens Tim, Torres Rosenilton, Türck Umit, Van Bocxlaer Wesley , Van De Wiele Stijn, Van Houts Delano

 

EENDRACHT WINNIK

DENDERWINDEKE
Naam : Cmp: Steenhout
Adres : Steenhout 61
9400 Denderwindeke

Trainer: Phillippe Kosynski

Kern: in: Jeroen Bolle en Rien Van Der Bracht (Schendelbeke), Christof De Bolle, Tommy De Bolle, Joris Meeus en Patrick Steenhout (allen VK Ninove), Sebastien Clairbaut (VK Berchem), Niels Govaert (VK Nederhasselt), Jordy Quinteyn (VK Liedekerke), Steven Redant (FC Doggen), Niels Stevens (W Idegem), Kristof Van Cauwenberghe (Sp Geraardsbergen)

 

EENDRACHT ELENE

ELENE
Naam : Cmp: Rykbos
Adres : Rykbosstraat
9620 Elene

Eendracht Elene - 2010-2011

Trainer: Danny Herregodts

Kern: Glenn Bert(22), Pieter Borremans(21), Nelis Braems(18), Wesley Cansse(26), Laurens Cooman(19), Matthias De Clercq(22), Teo De Clippeleer(21), Joachim De Couvreur(21), Jochen De Couvreur(21), Bert De Croock(18), Gerben De Latte(20), Wesley De Meyer(30), Benjamin De Mulder(27), Donaat De Pessemier(19), Colin De Vos(19), Davy Dubelloy(27), Federico Echeverria(23), Enriqué Echeverria (22), Bjorn Feliers(17), Wesley Ghislain(32), Jeroen Herregodts(24), Matthew Limpens(20), Sebastien Matton, Yanni Pattas, Joachim Roelandt, Sam Rollé , Pieter Van Damme, Jonas Van De Velde, Kim Van Den Berge, Domien Van Den Meersschaut, Jasper Van Den Meerschaut, Wesley Van Droogenbroeck, Ewoud Van Melder,Tim Wattez, Sven Weytens

 

FC DOGGEN EREMBODEGEM

EREMBODEGEM
Naam : Cmp: Ressebeke
Adres : Ressebeke
9320 Erembodegem

FC Doggen Erembodegem

Trainer: FONS De Berlanger

Kern: Bruno Marginet (Herzele), Enzo Di Martino, Timothy Amant (Hofstade), Jens Van Der Vurst SKE), Sven De Coninck (SKE), Van Belle Bart (SV Ressegem), De Backer Stijn (Kerksken), Torrekens Michael (Lede), Payne Andy (Pamel), De Smedt Jona (Gijzegem), Bjorn Noel, Christophe De Berlanger, Bert Huizenga, Koen Staelens, Joeri Clocheret, Joris Van Heck, Karel Ghijssens, Bart Baten, Thierry Haegeman, Daan De Greve, Tanguy Derde, Eddy De Saedeleer

 

SK EREMBODEGEM

EREMBODEGEM
Naam : Cmp: Sportterr.R.V.Vaerenbergh
Adres : Gerstenstraat
9320 Erembodegem

Trainer:

Kern: Christophe Allard, Kenny Bogaert, Kris Coen, Matthias Cooman, Timothy Coppens, Bart Corthlas, Yve De Buysscher, Sven De Coninck, Wil De Gheyseleer, Kim De Lathouwer, Dieter De Neys, Diederik De Waegeneer, Kenny Eeckhoudt, Michael Flores, Pieter Pereboom, Michael Romero, Kevin Tillon, Robby Van Cauter, Jens Van Der Vurst, Yong Van Gerven, John Verleysen

 

KSV GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Molendreef
Adres : Molendreef
9500 Geraardsbergen

Trainer: MARC BOURDEAUDHUI

Kern: Robby De Bodt (Ardennen), Jonas Bosman (Jong Lede), Cederic Troch (Jong Lede), Jonathan De Couvreur (Olsa Brakel), Peter Lanckner (Moerbeke), Jorn De Clercq (Winnik), Danny Lorge (Idegem), Tommy De Vuyst (Gavere-Asper), Maxime Cools (21), Vincent Deleenheer (19), Kevin De Wannemaecker (23), Michel Etienne (22), Michael Fleurinck (31), Didier Gillis, Christian Golike (29), Niels Groeninckx (19), John Hundertmarck (21), Tay Kofi (19), Yannick Leyssen (18), Wesley Maginet (19), Steven Maginet (25), Sebastien Neyrinckx (23), Geoffrey Roelandt (25), Mohamed Sampil (19), Niels Straetmans (21), Janathan Therssen (18), Kevin Van Holder (19), Nicky Vanden Borre (30), Xander Van Der Beck (24), Pieter Van Der Linden (27), Ward Van Der Putten (24), Kristof Van Slembroeck (28), Michel Wittenberg (33), Jonathan Waegeman (20), Florian Van Neste (20)

 

SPARTA GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN
Naam : Cmp: Schoolstraat
Adres : Schoolstraat ingang via Goeferdingeplein
9500 Goeferdinge

Trainer: GEERT WILLEMS

Kern: Laurent Neufkens (Idegem), Bjorn Van Steertegem (Idegem), Nino Van Der Putten (Idegem), Frederic De Pelsmaeker (Schendelbeke), Bert Bagué (Everbeek),Jamiel Assane (24), Joris Coesens (32), David De Troyer (32), Bart De Vos (22), Joeri Declercq (26), Kenneth Declercq (21), Jurgen De Leeuw (32), Ingmar De Roeck (22), Dieter De Roeve (22), Jonas Dhaenens (20), Kris Dhose (32), Arno Hiers (20), Gunther Matthys (33), Christophe Neirinckx (28), Michael Nies (26), Andy Segers (28), Kristof Van Cauwenberghe (32), Niels Van Der Elst (34)

 

KRC GIJZEGEM-AALST

GIJZEGEM
Naam: Cmp: Drapstraat
Adres: Drapstraat
9308 Gijzegem

KRC Gijzegem-Aalst - kern 2010-2011

Trainer : Eddy Van De Voorde

Kern: Goossens Jelle, Van Den Hof Davy, Van Avermaet Kenneth, De Ridder Kristof, De Bruycker Filip, Eeckhout Pieter, Sergeant Mick, Godaert David, De Backer Mattias, Hüppertz Timmy, De Coster Gunther, Verbestel Tim, Van Boven Tim, Van Den Berghe Joeri, Biebaut Tommy, Henderick Yves, Strick Sammy, De Saedeleer Jonathan, Van Lysebeth Kristof, Yildiz Ismet, Vermeiren Koen, Creytens Bernhard, Schennof Preben, De Wilde Kevin, Moens Branco, Bogaert Bart

 

SK GREMBERGEN

GREMBERGEN
Naam : Cmp: Kleemputstraat
Adres : Kleemputstraat
9200 Grembergen

SK Grembergen 2010-2011

Trainer: Kris Buydts

Kern: Durieux Mathieu, Goreishvand Farid, Govarert Philip, Declunder Manuel, Baetens Jeroen, Cardon Davy, Dierick Jens Fierens Jonas, Inzé Dominique, Michiels Joris, Van De Velde Jelle, Van Der Vreken Jurgen, Waegeman Maarten, Windhey Evert, Ydens Geert, Audenaert Jorn, Baeyens Sven, Bosteels Pierre, Buyle Timothy, D'Hollander Lennert, De Prins Michiel, De Smedt Diëgo, Ivens Hendrik, Van Praet Niels, Van Uytvange Kris, Vercauteren Bart, Buydts Kevin, De Bilde Laurens, De Kegel Jasja, Decaestecker Tom, Huylebroeck Gregory, Quintelier Stijn, Van De Simpel Bart, Van Der Stockt Thomas, Waegeman Daan

 

K RACING HAALTERT

HAALTERT
Naam : Cmp: Dreefstraat
Adres : Dreefstraat
9450 Haaltert

KRC Haaltert 2010-2011

Trainer: Karel Baillius

Kern: Stef De Backer (18, FC Kerksken), Ronald Van Den Berghe (FC Kerksken), Sven Neirinckx (23, DH Denderhoutem), Kris Van Leuven(24, DH Denderhoutem), Kris Stichelmans (24, DH Denderhoutem), Jullian Roelandt (DH Denderhoutem), Kevin De Koker (23, DH Denderhoutem), Nico Louette, Tachini Bomangi (20), Gabriel Lord (16), Ruben Mertens (22), Jani Roelandt (25), Jonas De Vlieger (21), Dieudonné Ngendahayo (34), Brent Meganck (22), Hendrik Mavacala (21), Swen Roelandt (18), Jonas Roelandt (18), Jordi De Knibber (17), Michael Timmerman (31), Bert Schouppe (22), Kenny Herregodts (18), Youri Van Verdegem (25)

 

SPORTING HELDERGEM

HELDERGEM
Naam : Cmp: Heldergemstraat 139 B
Adres : Heldergemstraat 139 B
9450 Heldergem

Sporting Heldergem kern 2010-2011

Trainer: Andy Frederick

Kern: Biebaut Stijn (KRC Haaltert), De Braekeleer Kurt (VK Borchtlombeek), De Pauw Koen (FC Kerksken), De Pauw Timothy (KRC Bambrugge), De Troyer Kevin (KVC Borsbeke), Groeninckx Niels (KSV Geraardsbergen), Oosterlynck (Pieter-Jan SK Denderhoutem), Parlevliet Simon (FC Mere), Parrez Joeri (W Idegem), Pede Kristof (EMI Essene), Schepens Jody (KRC Haaltert), Sioncke Marijn (KVK Ninove), Van Den Broeck Kari (KRC Haaltert), Van Der Snickt Bjorn (Wilskracht Hofstade), Vercammen Gregory (SV Kobbegem)

 

SK HERDERSEM

HERDERSEM
Naam : Cmp: Koekeroel
Adres : Koekeroel
9310 Herdersem

Trainer: Giovanni Meert

Kern: John Avenel (27), David Coene (34), Roel Corthals (32), Thomas Daeleman (21), Kristof De Boitselier (24), Glenn De Gussemé (21), Matthias De Ridder (21), Philip De Wolf (28), Dieter Dooms (24), Wouter Eloot (38), Kris Hanssens (23), Bert Heiremans (32), Yannick Jacob (23), Sven Keymeulen (32), Matthias Marcoen (25), Nils Michiels (22), Sepp Michiels (28), Herman Pieters (23), Joris Pieters (33), Kenneth Stevens (24), Frederik Van Biesen (29), Johan Van Damme (36), Angelo Van Goetem (23), Laurenz Van Royen (19), Sven Wouters (30)

 

KFC HERZELE

HERZELE
Naam: Cmp: KFC Herzele
Adres: Stationstraat
9550 HERZELE

Trainer: Eddy Belaey

Kern: Bambust Jo (R Ophasselt), Caeyman Steven (KRC Haaltert), Camara Aboubacar (E. Elene), Hautman Dylan (O. Meerbeke), Mesky Reda (VC Ressegem), Reynaert Glenn (KRC Haaltert), Van Cauwenbergh Joni (KRC Haaltert), Vandenberghe Kristof (E. Deftinge),Vandenbroeck Kristof (KRC Haaltert), Van Droogenbroeck Kenneth (KRC Haaltert), Van Laethem Eddy (RC Ophasselt), Verstuyft Tim (E. Borsbeke), Van Driessche Stijn, Michiels Kenneth (E.Houtem), Van Daele Jonathan (Aaigem), Van Damme Kevin (Borsbeke), Dullaers Jonas (O. Burst), Van Den Berghe Jeroen (Erwetegem), Diependaele Sam (Kerksken), Bonnaerens (O. Burst), De Taeye Glenn en David (Sporting Hillegem), De Loy Jens (Kerksken), Timmerman Glenn (O. Burst), terug thuis. Corthals Jurgen , Baton Johnny, De Pril Kenny, Van Daele Jonathan, Boterdael Yves, Jens De Loy, Monden Ashley, Davy Sprangers, Thomas De Witte, Baanderheren Thomas, Kristof Verhevick, Wijnendaele Jonas, Van Waeyenberghe Ewout, Michiel VD Brande, Glenn Van Asselt, Davy Brusselman, Frederik D'Hondt, Kenneth De Sterck

 

WILSKRACHT IDEGEM

IDEGEM
Naam : Cmp: Station Bareelstraat
Adres : Station Bareelstraat
9506 Idegem

Trainer: Christiaan Pauwels

Kern: in: Timmy Bogaert (Eizeringen), Kevin De Nie en Jonathan Leirens (Schendelbeke), Steven De Pril, Bjorn De Rouck en Kevin Janssens (Sp Heldergem), Olivier De Ruyver (FC Mere), Sven De Schepper, Per Prekadini en Andy Raes (FC Kerksken), Lesley De Troyer en Yannick De Winne (VC Ressegem), Laurent Lemmening en Yoeri Van Cleemputte (Hillegem), Sven Rogiers (KE Appelterre), Tommy Van Den Bossche (St. Denderleeuw), Kim Vandenhoeke (VK Onkerzele), Charles Wongbe, Carl Boyckaert en Glenn Van Hooland (allen vrije spelers)

 

FC KERKSKEN

KERKSKEN
Naam: Cmp: Willy Michielsstadion
Adres : Bergstraat
9451 Kerksken

Trainer: Johan Janssens

Kern: Kenneth Asselman (18), Kim Bal (24- SK Oudegem), Ilias Ben Kouidar (21), Nadir Ben Kouidar (30), Koen De Bruyn (19), Timothy De Saedeleer (18), Matthias De Schrijver (19), Dimitri De Vlaeminck (25), Brecht D'Hondt (23), Dimitri Eeckhout (24), Jens Gits (21- Oudegem), Norbert Haba Kolie (25), Dimitri Nachtergaele (19), Kenny Piens (20), Stijn Serlippens (30- KSV Geraardsbergen), Mike Van Asbroeck (22- Lebeke-Aalst), Pieter Van Caelenberg (24- Jong Lede), Stijn Van Den Bossche (25- Galmaarden), Bart Vandenplas (29- Galmaarden), Tom Van Durme (29), Pieter Van Geite (20- Lebeke-Aalst), , Bart Van Keymolen (33), Bram Van Londersele (19)

 

SK LEBEKE-AALST

LEBEKE
Naam : Cmp: Kerkstraat
Adres : Kerkstraat
9406 Outer

SK Lebeke-Aalst kern 2010-2011

Trainer: Andy Gits

Kern: Belis Davy, Buyl Kevin, Claus Jochen, De Ryck Pieter, Geeroms Thomas, Geeroms Tim, Herremans Koen, Radek Sidorski, Roelandt Jelle, Roelandt Nico, Van Asbroeck Mike, Van Berlamont Glenn, Van Isterdael Tom, Van Renterghem Thomas. Nieuwe spelers: Cardoen (E. Appelterre), Cardoen (SK Terjoden-Welle), De Groot Bjorn (FC Mere), Dhaenens Kim (VK Ninove), D'Haeyer Samuel (FC Kerksken), Raes Nicolas (FC Kerksken), Tielemans Jeroen (FC Pepingen), Vossaert Michaël (Maccabi Brussel), Raf Constant (Leeuwkens Teralfene), Nadir Ben Kouidar (Kerksken)

 

JONG LEDE

LEDE
Naam : Cmp: Sportcomplex Ommegang
Adres : Ommeganglaan
9340 Lede

Trainer: Omer van Praet

IN : Izzedine Ben Ayad (Vrasene), Remco De Clercq (Schoonaarde), Stijn De Coen (Terjoden), Tom De Rechter (Wetteren-Kwatrecht), Maxime Grobet (Destelbergen), Pedro Van Buynder (Eine), Tim Van Der Vloedt (HO Kalken), Robin Van Herreweghe (Appelterre), Thomas Zwart (St. Wetteren)

 

OSTA MEERBEKE

MEERBEKE
Naam : Cmp: Halsesteenweg
Adres : Halsesteenweg
9402 Meerbeke

Osta Meerbeke - 2010-2011

Trainer : Ronny Lievens

Kern: Niels Lievens (20), Jurgen Payne (36) en Kevin De Sa Faria (24),(allen D. Pamel), Kevin Van Cauwenberge (21, Okegem), Yen Vernis (23, KVK Ninove), Jurgen Goossens (32, Liedekerke), Frederick Van Den Houte (26), Jens Du Mongh (21), Kim Du Mongh (26), Lukas De Roo (19), Daan De Donker (23), Sven De Coppel (23), Stijn Van Den Houte (23), Jeroen Verpaelst (21), Stijn Desert (21), Ohuzhan Karaca (21), Michaël Delhayé (21), Jonas Stockmans (19), Pieter De Plus (18), Reno Segers (17), Jurgen Leirens (17), Jens Guldemondt (18)

 

FC MERE

MERE
Naam : Cmp: St.-bavoweg
Adres : St.-bavoweg
9420 Mere

Trainer: Gilbert Van Hende

Kern: Gert Van Huffel (34, Kerksken), Peter Trog (35, Kerksken), Samir Maaroufi (29, Heldergem), Afrim Osmani (24, Terjoden-Welle), Greg Plateau (20, Ternat), Nico Vernaillen (38, Borchtlombeek), Kevin Lagrin (22, Wit-Zwart), Joeri Van Waeyenberghe (24, Hillegem), Miguel De Schrijver (20, Kerksken), Kevin De Groot (26, Kerksken), Stefaan Daeleman (23, Meldert), Glen Retoré (20, Ternat), Stijn Vergeylen (30, Hofstade), Yan Banow (23), Thierry Beyala (25), Dimitri Coetsiers (24), Kristof Coppens (24), Bram Van De Weghe (24), Tidjane Diallo (23), Pieter-Jan Eeman (27), Christiaan Meganck (42), Deniz Ozkan (22), Dimitri Perdaens (30), Joeri Schouppe (29), Bart Uyttersprot (26), Nick Van Laere (19), Rinus Van Nieuwerborg (30), Youri Van Waeyenberge (24), Nico Vernaillen (26)


EENDRACHT MOERBEKE

MOERBEKE
Naam : Cmp: Zikastraat
Adres : Zikastraat
9500 Moerbeke

Trainer: Erik Nieuborg

Kern: Derdelinckx Ernst, Smeulders Peter, Hubau Siegert, Spitaels Kevin, Borgenon Niels, Vandenherreweghen Kevin, De Groeve Samuel, Derdelinckx Ebert, De Vos Tim, De Vaster Maxime, Somers David, Mees Johan, Machtelinckx Niels, Hubau Michiel, Boeykens Davy, Matthys Nard, Wijnant Frederick, Joris Kevin, Fransen Rob, Van Trimpont Glen, Cosyns Bart, Sanon Daouda, Vlassenbroeck Lennert, Schaillee Timmy, Koos Fransen, Ghilain Kristof, Guldemont Koen, Collier Jensen, Van Landeghem Robby, Fauconnier Andy, Mons Floriaan, Batselier Kenny, Leroy Yannick, Van Keymeulen Kurt, Ukaba Opi Olivier, Smeulders Eric, Joey Pijl (SK Ronse/Appelterre), Van Gansbeke Tom (EC Oudenhove), Van Den Dooren Wouter (E. Deftinge), Thielemans Stijn (FC Galmaarden), Manu Breynaert (Sparta G’bergen), Loncke Olivier (KFCMZ Tollembeek), Neukermans Jeroen (KFCMZ Tollembeek).

 

SCHROEVERS MOORSEL

MOORSEL
Naam : Cmp: Eksterken
Adres : Eksterkenstraat
9310 Moorsel

Trainer: Jimmy Segers

Kern: Thijs Stijn (23, Haaltert), De Roo Benjamin (25, Osta Meerbeke), Van Der Weeën Michael (26, Liedekerke), Sneppe Kristof (26, St-Denderleeuw), Blyweert Tim (24, Brucom), Moens Donny (31, Gijzegem-Aalst), Ceulemans Tom (25, Gijzegem-Aalst), Baten Joachim (22, Gijzegem-Aalst), Moortgat Jeroen (20, E. Affligem), Sven Huygens (29), Van Overmeire Steven (37), Ferdandez Sebastien (26), De Vlieger Nico (31), Maas Kenneth (23), De Brouwer Davy (25), De Smet Niels (24), Eeckhoudt Wesley (31), Diaz Dimitri (26), Peirlinck Koen (28), Pieters Danny (30), Galle Kristof (27), Van Mol Valentijn (24), Adams David (24)

 

VK NEDERHASSELT

NEDERHASSELT
Naam : Cmp: Nederhasseltstraat
Adres : Nederhasseltstraat
9400 Nederhasselt

VK Nederhasselt - 2010-2011

Trainer: Ronald De Bruyne

Kern: Anckaert Tom (34), Bourgoing Jean-Jacques (19), Broodcoorens Nico (23), Broquet Kevin (25), Collier Patrick (34), De Beuf Frederik (29), De Blander Xavier (33), De Braeckeleer Jeroen (24), De Bremaeker Nicky (29), De Bruck Dimitri (29), De Bruyne Brian (18), De Nutte Kris (24), De Smet Kenny (21), Goossens Kenneth (27), Haegeman Thomas (22), Holderbeke Wim (24), Lievens Kristof (25), Mertens Sammy, Motte Koen (30),, Porrez Diego (35), Van Der Mijnsbrugge Jurgen (32), Van Goethem Kevin (23), Van Vaerenbergh Stef (17)

 

JONG NEIGEM

NEIGEM
Naam : Cmp: Windschof - Neigem
Adres : Windschof 25
9403 Neigem

Trainer: Gert Willems

Kern: in: Barry Bellemans (vrije speler), Martijn Petre (VK Liedekerke), Filip De Bolle (VC Lennik)

 

EENDRACHT NIEUWERKERKEN

NIEUWERKERKEN
Naam : Cmp: Clareput
Adres : Schoolstraat
9320 Nieuwerkerken

Trainer: Marnix De Swaef

Kern: Van De Vijver Matthias (SK Lebeke-Aalst), Van Nuffel Glen (SK Lebeke-Aalst), Annaert Thomas (SK Lebeke-Aalst), Baetens Andy (KRC Haaltert), Lauwerijs Koen (KRC Haaltert), Verhoeven Kenny (SP Heldergem), Verhoeven Kevin (SP Heldergem), Lamrani Omar (KVK Ninove), Seguis David (KVK Ninove), Garcia Diaz (FC Kerksken), Van Impe Brent (SV Ressegem), Vermeersch Stijn (DHW Denderhoutem), Meerschaut Dimitri (Hillegem), Roels Bart (E Affligem), Nkeshimana Jules (FC Okegem), Kevin Callebaut, Kristof Ceulemans, Jeroen De Decker, Sonny De Moye, Cédric De Pauw, Wim De Rouck, Stijn De Wilde, Pieter Lauwereys, Michaël Mathieu, Bruno, Mike Kiekens, Timothy Rogiers, Kim Van Audenhove, Steve Van Boxstael, Johan Van Boxstael, Dimitri Van Cauwenbergh, Steve Van den Steen, Dimitri Van Schuerbeek, Kevin Van Vreckem, Andrea Seporito

 

KVK NINOVE

NINOVE
Naam : Cmp: De Kloppers
Adres : Denderstraat
9402 Meerbeke

KVK Ninove - 2010-2011 - Kern

Trainer: Jan Vanderweeën

Kern: Van Vaerenbergh Kurt (21) (Ternat), De Spiegeleer Vincent (18) (E.Aalst), Lievens Kevin (18) (Zottegem), Verdoodt Anthony (20) (Meldert), Kazi Youcef (20) (Liedekerke), Lievens Anthony (23) (Ternat), Callebaut Christophe (27), Perreman Kevin (20), Boeykens Patrick (33), Van Belle Ruben (22), Timmermans Dean (21), Deraeve Gregory (33), Beerens Serge (38), De Cooman Steve (34), Nechelput David (32), Noël-Dero Dieter (22), De Dobbeleer Thomas (21), Torrekens Michaël (26), Goubert Joost (28), Van Poelvoorde Nils (18), Winnepeninckx Tim (21), De Dobbeleer Sander (17), Coppens Jan (09/01/1992), Timmerman Glenn (05/11/1991), Bellemans Jeroen (20/11/1990), Guler Serdar (16/10/1985), Bronckaers Wesley (07/02/1991), Van Laeren Gert (14/08/1990), Schietecat Niels (27/12/1990), Bel Hanin El Mahdi (09/09/1991), Libeer Sean (24/09/1991), Cino Giovanni (11/06/1988), Vervondel Brecht (25/11/1991), Van Bellingen Tayson (16/06/1992), Allard Steve (06/03/1991), Salabiaku Benito (20/06/1990), Thsikangu Jean-Paul (18/09/1981)


PANTERS OKEGEM

OKEGEM
Naam : Cmp: Guldenboom
Adres : Hazeleerstraat
9400 Okegem

Panters Okegem 2010-2011

Trainer: Gunther Van Der Perren

Kern: Aerts Joost (26), Ardans Ben (17), Baldassare Raffaële (20), Bocque Steven (34), Cobbaert Stijn (25), Coignau Jurgen (34), Coryn David (22), De Boitselier Nico (27), De Braekeleer Joni (23), De Jonge Didier (31), De Schrijver Matthias (21), De Ville David (35), De Waegeneer Giovanni (24), Derijck Stefan (38), Derom Wouter (18), Dewaer Kevin (26), Dubois Gilles (31), Dumont Stefaan (29), Eylenbosch Joachim (22), Eylenbosch Tom (29), Godderie Jan (20), Lammé Olivier (37), Matthijs Kenneth (23), Meuleman Jonathan (24), Meuleman Kenny (27), Meuleman Steven (25), Persoons Timothy (26), Schaumans Steven (19), Slagmulder Michaël (20), Sounni Jassine (19), Van Belle Andy (32), Van Bellingen Jonathan (19), Van Den Meerschaut Jeroen (27), Van Der Borght Jan (28), Van Der Perren Gunther (38), Van Laeren Gert (20), Van Vaerenbergh Nick (18), Verhaegen Jerry (32), Verlent David (35) en Wasteels Steven (24)

FCE EENDRACHT ONKERZELE

ONKERZELE
Naam : Cmp: Manolito
Adres : Onkerzelestraat 241
9500 Geraardsbergen

FCE Onkerzele - kern 2010-2011

Trainer: Christof Verhaege

Kern: in: Kurt Carlier, Kevin Verbeurt, Glenn De Wolf, Stijn Van Heghe, Steven Ketsman en Jurgen Faut (allen VK Onkerzele), Kurt Van Der Hauwert (Deftinge), Christ Herregodts (Olsa Brakel), Soren Nissens (Idegem), Gert Ruyskensveld en Bjorn D’haese (Schendelbeke), Bart Henoit en Jelle Danneels (beiden Overboelare)

 

JONG GERAARDSBERGEN

ONKERZELE
Naam : Cmp: Wilgierstadion
Adres : Voldersstraat 32
9500 Geraardsbergen

Jong Geraardsbergen - kern 2010-2011

Trainer: Joost Van Israel

Kern: Luc Cardon, Ben De Vlieger (beiden Mere), Stephan Bogaert (Oudenhove), Bart Claes, Christophe De Couck, Niels Daneels, Kenneth Leroy, Nathan Poelman, Stef Sergooris (allen Overboelare), Lars De Raedt (Idegem), Grim Doclo, Filip Havaux, Jelle Limpens (allen Appelterre), Stefaan Vinck (Sparta Geraardsbergen), Wesley Van Audenhove (Ophasselt), Sebastien Vandecappelle (Liedekerke), Cedric Vandenberge (Kerksken), Kevin Vandercammen (Bever), Ken Van Oppens (FCE Moerbeke), Matthieu Vincent, El Amrani Mouatadi, Kevin Ruyssinck, Kawaya Mwana Steve, Jens Buys, Dewolf Wesley, Dujacquier Joeri, Fostier David, Havaux Filip, Malfroid James, Malfroid Koen, Matthys Nick, Panis Glenn, Smet Guy, Van Poucke Koen, Vanderputten Jens, Vandevoorde Olivier, Verplancke Bart

 

FC OORDEGEM

OORDEGEM
Naam : Cmp: FC.Oordegem
Adres : Stichelendries 27
9340 Oordegem

FC Oordegem - 2010-2011

Trainer: Mario Van Den Steen

Kern: Koen Baeyens (27), Wesley Bavré (vrije speler, 32), Thijs Bosman (27), Bart Coppens (Letterhoutem, 24), Kristof De Clercq (25), Nicolas De Meyer (31), Jonas De Moor (23), Zakaria El Bakkali El Harik (Letterhoutem, 27), Steven Foket (RC Lebbeke, 30), Quinten Gilesen (Letterhoutem, 29), Jochem Govaert (Lede, 20), Jens Haelterman (Vlierzele, 19), Thomas Haentjens (26), Fatih Isci (Nazareth-Eke, 19), Jonathan Johnson (24), Philippe Michiels (33), John Power (26), Jamal Ramkadam (Massemen, 28), Taylan Tekgül (Oostakker, 22), Tarquin Uyttenhove (Lede, 20), Sven Van Der Heyden (Letterhoutem, 29), Pascal Vangenende (31), Maikel Van De Velde (24), Wouter Van Kerckhove (32), Lieven Van Schandevijl (34), Kevin Ver Eecken (Letterhoutem, 30), Wouter Foket (SK Lebbeke), Kurt Lenjou (vrije speler), Roland Troch (Heldergem), Matthias Vanlede (Berlare), Andy Vermeersch (vrije speler)

 

RAPID OPHASSELT

OPHASSELT
Naam : Cmp: Hasseltsestraat
Adres : Hasseltsestraat
9500 Ophasselt

Trainer: Johan De Rouck

Kern: in: Davy De Brandt (FC Westrem), Tom De Pauw (vrije speler), Pieter Leirens (vrije speler), Karel Kiekens (vrije speler), Roger Matthijs (vrije speler), Jonathan Monsaert (vrije speler), Nefzi Anouar (vrije speler), Thomas Platteau (vrije speler), Floris Verstuyft (Hillegem), Geert Schotte en Jochen Vanderstichelen, Niels Van Damme (FC Velzeke)

 

SK OUDEGEM

OUDEGEM
Naam : Cmp: Ouburg
Adres : Ouburg
9200 Oudegem

SK Oudegem 2010 2011

Trainer: Johan Dierick

Kern: Robby Ydens (SK Grembergen), Kjell Dooremont (Terjoden-Welle), Timothy Heuvinck (SK Grembergen), Glenne Rosez (VW Hamme), Yves Boterberg (SK Beervelde), Jens de Wael (Sporting Lokeren), Davy Van Den Broeck (Oosterzele), Pieter Moons (Hofstade), Bart Tortelboom (Moorsel), Amiri Eshan (Berlare), Amiri Iman (SK Lebbeke), Valentijn Spruyt (SK Grembergen), Steven Van Den Berghe (Overmere), C Siongers (Red Star Waasland), Ahorukomeye Jean, Amandt Kenneth, Asselman Stijn, Coppens Kristof, De Beule Simeon, De Clercq Kjell, De Maesschalck Steven, De Vos Steven, Dosseray Kevin, Dosseray Kjell, Gysbrecht Danny, Heireman Jonas, Van Damme Wim, Van Der Stappen Thomas, Van De Walle Michiel, Verhulst Karel, Vermeir Brecht, Walgraef Brian, De Roeck Benny

 

KV RACING OVERBOELARE

OVERBOELARE
Naam : Cmp: Kortelakenstraat
Adres : Kortelakenstraat
9500 Geraardsbergen

Trainer: Jan Le Roy

Kern: in: Kenny Kiekens (Den Hert Welle), Jorn Boxstael (VK Nederhasselt), Nickias Slagmulder en Matthias Van Den Driessche (KE Appelterre), Artem Lazko en Alisher Tasnmetov (Idegem), Jimmy Strouven (vrije speler)

 

VC RESSEGEM

RESSEGEM
Naam : Cmp: Kasteeldreef
Adres : Kasteeldreef
9551 Ressegem

Trainer: Luc De Tandt

Kern: Beerens Jens (Burst), Blanken Stijn (Oudegem), De Beer Tim (Erembodegem), De Meester Bart (Bavegem), De Pelsmaeker Laurens (Herzele), De Rouck Pieter (Hillegem), De Tandt Pieter, De Vuyst Pieter, De Saedeleer Jurgen (Heldergem), Diaz Michael (Erembodegem), Huyge Sander ( Hillegem), Huyge Willem (Hillegem), Janssens Ben (Hillegem), Kielemoes Fabian (ST.Goriks), Montigny Jimmy (Ophasselt), Neckebroeck Hans (Heldergem), Phillips Pieter (SK Denderhoutem), Pot Bjorn (Hillegem), Schouppe Jan (Hillegem), Standaert Nicolas (Erembodegem), Van Den Bossche Davy, Van Der Meulen Junes (Herzele), Van Der Niepen Koen (Burst), Vandesande Toon (Overboelare)

 

SV RESSEGEM

RESSEGEM
Naam : Cmp: Hertshoorn
Adres : Hertshoorn
9551 Ressegem

SV Ressegem

Trainer: Christoph Van Laer

Kern: Cobbaert Tom, (KFC Herzele) De Spiegeleer Kris, (P. Okegem) De Vos Davy, (VK Letterhoutem) Eloot Robin, (VK Letterhoutem) Gerardi Maikel, (VC Ressegem) Spillebeen Joeri, (RC Bambrugge) Van Den Bremt Koen, (KFC Herzele) Van Den Driessche Birger, (E. Appelterre) Van Waeyenberghe Jeroen, (VK Letterhoutem) Verhecken Gertjan, (VK Letterhoutem) Beerens Chris, Beerens Stefaan, Bourgeois Maxime, Callebaut Christoph, Clinckspoor Gwen, Daem Fabian, De Bisschop Pieter, De Kesel Kenneth, De Langhe Wim, D'Haese Kevin, Eeckhout Jan, Hendrickx Wim,Lammers Jonathan, Maesschalck Gert, Ponnet Eddy, Rottiers Brian, Saeys Arne, Schouppe Bart, Schouppe Ruben, Tajouri Sahbi, Van Bellinghen Christophe, Van Bellinghen Pieter, Van Delsen Jan, Van Den Driessche Wouter, Van Impe Nils, Van Wesemael Joachim, Van Wesemael Jonas, Vandendooren Tim, Van De Slijke Bart Verhelle Bart, Vettenburg Jeroen

 

JUVENTUS SCHOONAARDE

SCHOONAARDE
Naam: Cmp: Moleneinde
Adres: Moleneinde 32
9200 Schoonaarde

FC Juventus Schoonaarde

Trainer: Tom Van Mossevelde

Kern: Jens Van Cackenbergh (S Moorsel), Kenny Coen (Bambrugge), Yannick Boone (Zwijnaarde), Gert Jan De Kegel (Overmere), Remco De Clerq (Jong Lede), Marijn Van De Wille (Berlare), De Waele Kristof (Overmere), Nick Wellens (Gijzegem), De Neef Sven (Wieze), Bogaert Rein, Bogaert Roeland, Bracke Grisha, Cool Hans, Coppens Dries, Da Costa Alexandro, De Backer Ken, De Backer Rik, De Bruyn jeroen, De Donder Thomas, De Kerpel Bjorn, De Loose Sebastian, De Maersschalck Pieter, De Meyst Jeroen, De Meyst Matthias, De Muyter Simon, De Neef Kevin, De Schryder Niels, De Vriese Thomas, De Wael Kristof, Dendooven Thomas, D'Hondt Pieter, Eeckhoudt Kris, Eeckhoudt Nico, Everaert Dusty, Gijsel Jochen Hanselaer Thomas, Kerre Davy, Meessens Dimitri, Pauwels David, Pauwels Mattias, Sichien Daan, Sichien Maarten, Sichien Tom, Tackaert Bert, Uyttendaele Wesley, Van Audenhove Guy, Van Cauwenbergh Stefan, Van Driessche Frederique, Van Nuffel Tim, Van Riet Carl, Vandenabbeele Lars, Vastenavondt David, Vereecken Matty, Verleyen Bart

 

KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEBELLE

SERSKAMP
Naam : Cmp: Bruin kruis
Adres : Bruin kruis
9260 Serskamp

Trainer: Hans Canipel

Kern: Benny (28) en Tony Bontinck (27, FC Destelbergen), Brian Bracke (19, St. Wetteren), Nico De Thaey (27, Jong Lede), Jef Redant (24, Lebeke-Aalst), Dimitri Charle (25, De Pinte), Tim Abraham (18), Kris Bogaert (35), Bjorn De Bruycker (21), Benjamin De Cooremeter (21), Christophe De Pauw (35), Vincent Fiers (24), Olivier Haentjes (24), Frederik Hoogewijs (28), Dieter Lenssens (28), Vincent Petit (20), Nico Van Der Heyden (19), Kenneth Van Hende (23), Tom Van Steendam (30), Sievert Ver Eecke (25), David Verhelst (34), Willem Verhofstadt (23), Jens Verhulst (24)

 

EENDRACHT WIT-ZWART '93

SINT-ANTELINKS
Naam : Cmp: Mutsaardstraat
Adres : Mutsaardstraat
9550 St-Antelinks

Wit-Zwart 93   2010-2011

Trainer: Rudy De Smet

Kern: Bauters Jonas, Daeleman Olivier, Daem David, Daem Dennis, De Beule Tom, De Meu Kristof, De Meuter Jonas, De Mey David, De Paepe Adriaan, De Smet Bjorn, De Smet Jo, De Vos Gert, De Vos Siegbert, De Wolf Dimitri, Demonie Peter, Duhamel Jérome, Gerard Brent, Gerard Glenn, Goessens Bert, Goessens Thijs, Haegeman Thijs, Heymans Jochen, Kaewsakdee Chanyut, Legrin Kevin, Muylaert Jonas, Pensis Wesley, Podevijn Kristof, Riangkhamhai Kronchamp, Speliers Jo, Stevens Filip, Van Asselt Jurgen, Van Der Haegen Bram, Van Der Steen Alwin, Van Dijck Jan, Van Eerenbruck Pascal, Van Kerckhove Sander, Verbeken Dimitri, Wijnant Jonas, Willekens Kirsten

VC EENDRACHT HOUTEM

SINT-LIEVENS HOUTEM
Naam : Cmp: Wilfried Lievens
Adres : Kloosterstraat 16
9520 Sint-Lievens-Houtem

Eendracht Houtem 2010-2011

Trainer: Dirk Van Der Putten

Kern: Lander Deconinck (26), Jelle De Pauw (21), Kerim De Pauw (21), Sven De Smet (29), Daan Govaert (23), Wouter Meuleman (24), Stijn Michiels (24), Guy Rombaut (23), Dietrich Sey (32), Bert Souffriau (29), Tom Souffriau (25), Steven Van Den Bossche (29), Jens Van Steenbrugge (21), Wouter Wille (29), Nicolas Daneels(23), Marijn De Paepe (22), Stephen Mons (18), Jonas Roland (21), Kenneth Schietecatte (22), Pieter Schouppe (31), Frederik Van Boven (27), Bjorn Van Den Berghe (25), Yves Verstrepen (30), Klaas Wille (26), Jens De Backer (17), Michiel De Wandel (17), Maarten De Wolf (17), Renvi D'Hondt (17), Niels Fosselle (16), Dean Monden (16), Mathias Suenaert (16), Jeffrey Van Wassenhove (17)

 

FC BONANZA SINT-MARTENS LIERDE

St-Martens Lierde
Cmp: Tempel
Adres : Tempel
9572 St-Martens Lierde

Trainer: David Collyns

Kern: Bovyn Matthias (19-08-81)(Ophasselt), Dupont Christophe (26-07-88)(Heldergem), Perreman Keone (14-01-84)(SV Geraardsbergen), Van Der Biest Hans (25-08-71)(KVV Ardennen), Vekeman Steven (07-04-76)(Evergem), Baeyens Brecht (3/01/1990), Bouverie David (1/09/1984), Corssens Jasper (20/09/1990), Coppens Daan (9/02/1987), De Backer Bart (19/07/1984), De Raymaeker Alexander (5/06/1989), De Roeck Kevin (14/11/1986), De Vlaeminck Steve (7/12/1980), De Vos Jeroen (6/07/1983), De Vos Sam (25/03/1991), Decroie Aurelien (30/05/1991), Devuyst Timmy (25/06/1987), D’Herde Bart (7/03/1986), Everaert Joris (13/06/1989), Geers Bert (14/09/1983), Geerts Lieven (6/06/1969), Haesebroek Kenny (28/05/1988), Hoebeke Haike (16/09/1988), Leeman Bram (8/07/1989), Lenvain Joris (21/07/1985), Maroye Michiel (10/06/1989), Moreels Kevin (11/05/1987), Poisson Jens (28/08/1989), Poisson Lucas (22/08/1989), Poisson Thomas (18/09/1985), Rasson Fabrice (27/03/1974), Sapsuriyakun Charoensak (21/12/1991), Soenens Tom (1/03/1983), Tirtiaux Alan (27/03/1991), Van Cauwenberghe Jens (23/06/1989), Van Cauwenberghe Pieter-Jan (4/12/1989), Van Damme Yannick (12/03/1990), Van De Velde Robin (13/04/1989), Van Den Berghe Sam (28/10/1990), Van Den Dooren Jeroen (15/04/1989), Van Den Dooren Pieter (29/11/1989), Van Oycke Kevin (10/08/1989), Van Wijmeersch Tim (20/08/1983), Vandecatseye Pieter (28/11/1983), Vanderniepen Jonas (2/10/1985), Verspeeten Jonathan (31/08/1987)

 

FC SMETLEDE

SMETLEDE
Naam : Cmp: Schildekensstraat
Adres : Schildekensstraat
9340 Smetlede

Trainer: BART GOEMAN

Kern: Glenn Callebaut (RC Lebbeke), Dave Audenaert (SK Herdersem), Joachim De Sutter (KVV Schelde), Bert Lassuyt (KRC Gijzegem-Aalst), Johan Marien (KRC Gijzegem-Aalst), Jonas Hoffelinck (KRC Gijzegem-Aalst), Kevin Hendrickx (KRC Gijzegem-Aalst), Stefan De Gusseme (KRC Gijzegem-Aalst), Franky Coppens (VK Letterhoutem), Yves Goossens (Hillegem), Clinckspoor Maarten, Coppens Andy, Coppens Gregory, De Neve Koen, Houttekier Kenneth, Lauwaert Lieven, Lauwaert Lode, Lievens Dennis, Melkenbeeck Gunther, Melkenbeeck Jurgen, Melkenbeeck Kurt, Meuleman Kenneth, Neels Matthias, Oosterlinck Vincent, Rossignol Stephane, Rossignol Yannick, Temmerman Koen, Van Boxstael Sander, Van Der Heyden Andres, Van Gyseghem Joachim, Van Heden Koen

 

SV VOORDE

VOORDE
Naam : Cmp: Frans Groeninckstadion
Adres : Karmelietenstraat
9400 Voorde

Trainer: Van Trappen Chris

Kern: Van Canegem Dave (Terjoden-Welle), Bosaueale Armic (Valenciennes), Makoun Christiaan (Beersel-Droogenbos), De Cuyper Lindert (Hillegem), Vocaet Giani (Jong Lede), Deblander Raymond (KSV Zottegem), Bloem Thomas (KSV Zottegem), Van Steenberghe Cederik (KSV Zottegem), Moerman Tom (Olsa Brakel), Piens Sander (St.Wetteren), Van Opdenbosch Diederik (KSK Lokeren), Diependaele Stijn (KE Appelterre) Delbecque Robert, De Durpel Igmar, Van Damme Wouter, Leirens Wouter, Asselman Kenneth, Delplace Dimitri, Evrard Sven, De Jonge Ben, Van De Pontsele Steven, Moreels Brecht, Guillemaere Dieter, Van Cauwenberghe Peter, Lammens Kevin, Van Hecke Bart, Elinckx Pieter, Broodcoorens Niels, Van Den Noortgate Jonas, Waegeman Sebastiaan, Geeroms Sonny, Van Snick Bernd, Reygaert Davy, Strikker Regis

 

RC WETTEREN-KWATRECHT

WETTEREN
Naam : Cmp: RC.Wetteren-Kwatrecht A
Adres : Wegvoeringstraat 75
9230 Wetteren

RC Wetteren-Kwatrecht 2010-2011

Trainer: Barry Pauwels

Kern: De Smet Sebastien, Bradt Hans, Lekens Jonas, Leunis Jelle, Van Kerckvoorde Thomas, Verhoeven Matthieu, Vermeerschen Wim, Jansegers Glenn, Troch Tom, Durmus Taner, Verhoeven Franky, Van Durme Robby, De Grauwe Kevin, Bouzeiane Youness, De Veirman Pedro, Degroote Wouter, Verdonck Jonathan, Wellekens Paul, De Hemptinne Stijn, Vergucht Fabio, De Swaef Yannick, Haentjens Jonas, Gijselinck Bert, Janssens Roy, Mertens Doran

 

FC WIEZE

WIEZE
Naam : Cmp: FC.Wieze
Adres : Populierenstraat 5
9280 Wieze

FC Wieze - Kern 2010-2011

Trainer: Luc Van Mol

Kern: Davy Borms (27), Ibrahima Camara (24), Sekou Cisse (23), Tim Cool (20), Jonathan De Braekeleer (22), Andreas De Kerpel (21), Christophe De Saedeleer (33), Thomas De Valck (19), Bert De Wolf (30), Joan Gaudi (23), Kris Janssens (47), Dumitru Jarda (27), Peter Leboeuf (39), Koen Michiels (23), Koen Putteman (27), Hans Putteman (25), Jens Stalmans (20), Tom Van Den Bossche (27), Bruno Van Uytvanck (26), Kenneth Verstrepen (21)

 

 

 

2009 – 2010 PROVINCIALE KERNEN Regio-dender

SK AAIGEM

AAIGEM

Trainer: André Moreels

Kern: Siegfried De Nauw (27), Eddy Beeckman (33), Glen Beeckmans (23); Ruben De Groote (22), Reinold De Vuyst (32), Olivier Gordts (29), Mathias Fahy (22), Jan Mertens (30), Jeroen Lommers (26), Bekjim Krasniqi (18), Bart Callebaut (22), Tom Burms (22), Yannick Lammers (19), Andreas De Groote (20), Jeremy Kourgias (21), Bram van Den Berghe (24), Raf Van Nuffel (21), Bjorn Van Den Steen (23), Kevin Payne (28), Pieter Francq (24), Joren Mertens (24), Filip Podevijn (38)


E. APPELTERRE

APPELTERRE

Trainer: Fanno Nijst

Kern: Jeroen Alexander (17), Stephen Bogaert (19), Pieter Cardoen (19), Bart De Durpel (25), Andres De Glas (22), Stijn Diependaele (17), Bart Evens (28), Tim Helin (23), Jens Kiekens (20), Jamal Louahrani (26), Maarten Moulart (29), Bram Schiettecatte (28), Thijs Somers (21), Davy Standaert (27), Chris Vaal (23), Jens Van De Maele (19), Steve Vandenbrande (28), Robin Van Herreweghe (21), Wim Vermeerschen (26), Bram Vermeulen (27)


RC BAMBRUGGE

BAMBRUGGE

Trainer: Luc Kiekens

Kern: Ben Brusselman (22), Stijn Clinckspoor (27), Kenny Coen (25), Arne De Coninck (23), Tom De Moerlooze (25), Kim De Prez (18), Matthias De Schrijver (20), Michael De Schrijver (20), Dries de Vis (24), Tim De Pauw (21), Glenn D'Haemers (22), Stijn Goeman, Kevin Goossens (19), Jens Haelterman (21), Freek Hostens (30), Michael Keymolen (21), Lester Lievens (20), Timothy Persoons (25), Michel Remon (20), Koen Roggeman (28), Tom Rooms (25), Joeri Spillebeen (29), Wolfgang Vandenbossche (19), Bart Van De Vijver (21), Michiel van Impe (29), Stephane Van Laere (36), Kris Van Lippevelde (24), Jo Van Tittelboom (18)


OZ BAVEGEM

BAVEGEM

Trainer: Jimmy Temmerman.

Kern: Benjamin Beirens (19), Jean-Baptist Beirens (19), Frederik Colman (27), Davy Declercq (26), Kevin Eeckhoudt , Pieter Demoerloose, Pieter De Paepe (26), Niels De Roo (22), Kristof De Smet (31), Jan De Windt, Stijn Goossens (22), Koen Janssens (28), Dominique Leus (25), John Liebrecht (23), Filip Heyndricks (29), Paul Kenis (21), Michael Mathieu (20), Jan Mertens (36), Domien Osselaer (19), Sam Rollé (28), Jan Scheerlinck (20), Jonas Steenhout (20), Lieven Steyaert (31), Stijn Steyaert (28), Hans Van Boven (40), Michael Van Campenhout (22), Tom Van Den Eede (31), Guido Van Heghe (26).


DE TOEKOMST BORSBEKE

BORSBEKE

Trainer: Peter Vincke.

Kern: Fabio Bonura (23), Jo Daelman (28), Frederik De Corte (27), Bjorn De Clercq (20), Bart De Tandt (27), Thierry De Schepper, Stijn De Winter (19), Stijn Eeckhout (26), Brian Gallee (24), Ludwig Goossens (35), Ben Massinon (23), Joachim Massinon (23), Jens Strymeersch, Davy Stroobants (20), Evert Van Aerde (24), Adriaan Van Canegem (22), Bart Van Den Broecke (28), Bram Vincke (21), Koen Staels (27), Orry Ponnet, Kenneth Schiettecatte (21), Anthony Van Der Eecken, Bing Van Caeneghem (23).


OLYMPIC BURST

BURST

Trainer: Rik Devos

Kern: Kris De Bolle (27), Stefaan De Brucker (30), Stijn De Koker (25), Jo De Lat (30), Jan de Meyer (29), Michael De Mil (26), Daan De Troyer (21),, Arne Delclef (18), Reinout Delclef (21), Joris Deville ((26), Kerim Farjallah (30), Osten Geeroms (26), Steven Hendrickx (21), Koen Landuyt (19), Gert Praet (30), Pascal Van Herreweghe (28), Davi Van Laethem (24), Dries Van Laethem (23), Andy van Waeyenberghe (34), Tim Verleyzen (29)


BURST B

BURST

Trainer: Rik De Vos

Kern: Jens Beerens (20), Jens De Backer (27), Bart De Bruyne (30), Lino De Clecq (22), Pieter Jan de Cooman (17), Karel De Lange (21), Jan De Troyer (24), Matthias De Vos (18), Diaz-Martinez (34), Steven Eeckhout (28), Dieter Janssens (22), Karel Kiekens (34), Arne Naessens (23), Steven Roelandt (35), Rafal Sidorski (24), Wim Steppe (30), Jonas Stevens (18), Koen Van Der Niepen (22), Igo Vermeulen (33), Christophe Verzele (24), Jonathan Waegeneer (20)


SK DENDERHOUTEM

DENDERHOUTEM

Trainer: Luc Peerlinck

Kern: Pieter Braeckman (24), Kenneth Buyl (22), Tom Coene (25), Jo De Doncker (19), Kevin De Pauw (26), Fabrice De Vidts (23), Nico De Winter (19), Kevin Detaille (27), Pascal Goutswilders (33), Chris Heyman (30), Kristof Luysterman (35), Dieudonné Ngendahayoo (34), Jonathan Raspoet (26), Jo Renneboog (18), Norwion Stockmans (20), Wesley Van Den Borre (22), Stefaan Van Impe (31), Dimitri Verhalle (128), Tim Verleyzen (31), Laurens Verloes (19), Brecht Vernaillen (25)


EENDRACHT WINNIK

DENDERWINDEKE

Trainer: Philippe Kosynski

Kern: David Vandenabeele (26), Jurgen De Bolle (32), David Delahayé (35), Steve Denayer (30), Kevijn meers (21), Kris Bogaert (29), Stijn De Meyer (27), Glenn De Coen (21), Jonas De Pelseneer (21), Christof van Cauwenberghe (25), Stijn Cobbaert (24), Geert De Groote (26), Arne Langendries (22), Erhan Bakirhan (23), Bart Permentier (29), Robbie Beeckman (33), Jan Bombaert (19), David De Visscher (21), Evert Janssens (22), Tim Walckiers (19), Dave Mattheus (23), Jorn De Clercq (25)


FC DOGGEN EREMBODEGEM

EREMBODEGEM

Trainer: Fons De Berlanger

Kern: Thierry Haegeman (24), Tanguy Derde (19), Daan De Greve (20), Steven Redant (22), Bart Baten (22), Dieter Storme (23), Joris Van Heck (24), Niels Mattens (24), Bjorn Noël (25), Koen Staelens (26), Kevin Van Den Steen (274), Yves Verheyen (27), David Coppens (28), Bert Huizenga (28), Bart De Koker (28), Ronald Schockaert (29), Christophe De Berlanger (29), Krael Ghyssens (29), Stijn Steppe (31), David Van Ransbeeck (34), Eddy De Sadeleer (35), Joeri Clocheret (37), Tijl De Backer (174), Jens De Mesmaeker (18), Kenneth Van Den Bremt (20), Nico De Smedt (35)


SK EREMBODEGEM

EREMBODEGEM

Trainer: Bruno Cooman

Kern: Christophe Allard, Kenny Bogaert, Kris Coen, Matthias Cooman, Timothy Coppens, Bart Corthlas, Yve De Buysscher, Sven De Coninck, Wil De Gheyseleer, Kim De Lathouwer, Dieter De Neys, Diederik De Waegeneer, Kenny Eeckhoudt, Michael Flores, Pieter Pereboom, Michael Romero, Kevin Tillon, Robby Van Cauter, Jens Van Der Vurst, Yong Van Gerven, John Verleysen


KSV GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN

Trainer: Marc Bourdeaudhui

Kern: Maxime Cools (20), Vincent Deleenheer (18), Kevin De Wannemaecker (22), Michel Etienne (21), Michael Fleurinck (30), Didier Gillis, Christian Golike (28), Niels Groeninckx (18), John Hundertmarck (20), Tay Kofi (18), Yannick Leyssen (17), Wesley Maginet (18), Steven Maginet (24), Sebastien Neyrinckx (22), Keone Perreman (25), Geoffrey Roelandt (24), Wouter Sadones (23), Mohamed Sampil (18), Stijn Serlippens (29), Niels Straetmans (20), Jeroen Somers (22), Janathan Therssen (17-, Kevin Van Holder (18), Nicky Vanden Borre (29), Xander Van Der Beck (23), Pieter Van Der Linden (26), Ward Van Der Putten (23), Kristof Van Slembroeck (27), Michel Wittenberg (32), Jonathan Waegeman (19), Florian Van Neste (19)


SPARTA GERAARDSBERGEN

GERAARDSBERGEN

Trainer: Geert Willems

Kern: Jamiel Assane (24), Joris Coesens (32), David De Troyer (32), Bart De Vos (22), Joeri Declercq (26), Kenneth Declercq (21), Jurgen De Leeuw (32), Ingmar De Roeck (22), Dieter De Roeve (22), Jonas Dhaenens (20), Kris Dhose (32), Arno Hiers (20), Gunther Matthys (33), Christophe Neirinckx (28), Michael Nies (26), Andy Segers (28), Kristof Van Cauwenberghe (32), Niels Van Der Elst (34)


SK GREMBERGEN

GREMBERGEN

Trainer: Kris Buydts

Kern: Jorn Audenaert (23), Sven Baeyens (33), Pierre Bosteels (35), Timothy Buyle (17), Davy Cardon (32), Mario Colman (31), Michiel De Prins (17), Farid Goreishvand (20), Philip Govaert (34), Joris Michiels (22), Stijn Quintelier (27), Thomas Van Der Stockt (21), Jurgen Van Der Vreken (29), Jelle Van De Velde (18), Thomas Vanherpe (19), Niels Van Praet (18), Jurgen Verhelst (31), Daan Waegeman (17), Evert Windhey (22), Steven Wuytack (20), Geert Ydens (30), Robby Ydens (30)


RACING HAALTERT

HAALTERT

Trainer: Gunther Van Den Steen

Kern: Andy Baetens (20), Kristof Bedke (28), Stijn Biebaut (21), Matthias Bogaert (18), Dieter De Roeck (23), Jonas De Vlieger (20), Ken Gijsels (18), Yannick Janssens (19), Pieter Kestens (31), Koen Laureys (19), Koen Michiels (22), Diederik Quintijn (24), Gwen Raes (24), Glen Reynaert (24), Stijn Thijs (21), Joni Van Cauwenbergh (16), Glenn Van Den Steen (20), Dimitri Van Essche (27), Wesley van Essche (27), Davy van Butsele (31), Kristof Van Den Broeck (28), Niki Vandepoel (27), Kenneth Van Droogenbroeck (19)


SPORTING HELDERGEM

HELDERGEM

Trainer: Georges Arts

Kern: Georges Arts, Lieven Baert, Sandro Borreman, Ignace Coppens, Nico de Decker, Bart De Moor, Steven De Pril, John De Quick, Bjorn De Roeck, Jim De Saedeleer, Jurgen de Saedeleer, Nicky De Scheppe, Jens De Vulder, Christophe Dupont, Kenny Goossens, Paulin Kaze Mukarabe, Joeri Limpens, Samir Maaroufi, Bert Narssens, Hans Nechebroeck, Gert Sergeant, Jimmy Tortrekens, Davy Van De Walle, Kenneth Van Delsen, Tom Van Den Borre, Mario Van Den Steen, Wesley Vanderlinden, Kenny Verhoeven, Kevin Verhoeven, Marc Verhoeven, Kevin Willems


SPORTING CLUB HILLEGEM

HILLEGEM

Trainer: Erwin De Meyer

Kern: Peter Leboeuf (38), Peter Willockx (43), Franky De Wandel (28), Onehese Dowo (35), Andy Meirlaen (33), Joeri Van Cleemputte (31), Laurent Lemmerling (29), Yves Goossens (29), Pascal Scheyvaerts (29), Steven D'Hoker (27), Geert Ogiers (27), Steven Van Hooland (27), Dimitri Meerschaut (26), Kevin van Hamme (25), Pieter De Vuyst (24), Youri Van Waeyenberghe (23), Jonas Eeman (22), Kerim Baeyens (22), Kevin Stalpaert (21), Arne Houbraecken (20), Robbie Coppens (20), Niels Trossaert (19), Lindert De Cuyper (19)


WILSKRACHT IDEGEM

IDEGEM

Trainer: Christian Pauwels

Kern: Maxim Adriaens (20), Bart Callebaut (24), Arne Daneels (24), Ken De Backer (17), Bram De Bolle (24), Vincent De Bondt (31), Lars De Raedt (19), Thierry De Vulder (32), Kenneth Eggermont (23), Jan Goossens (43), Steven Jonckheere (30), Danny Lorge (29), Laurent en Sebastien Neufkens (23), Philip Rivera (24), Patrick Ronses (28), David Rousseau (27), Denny Temmerman (30), la,der Van Den Haute (24), Bjorn Van Steertegem (29), Kurt Vanderkelen (34), Daan Verbesselt (20), David Vervaet (35)


FC KERKSKEN

KERKSKEN

Trainer: Jan Kiekens

Kern: Jonathan Beerens (21), Nadir Ben Kouidar (29), Tim Callebaut (29), Stijn De Backer (26), Kevin De Groot (24), Jonathan De Saedeleer (22), Sven De Schepper (26), Matthias De Schrijver (18), Dimitri De Vlaeminck (24), Jurgen Delcour (30), Samuel D’haeyer (19), Dimitri Eeckhout (23), Norbert Haba Kolie (24), Michael Malfroid (21), Kenny Piens (19), Per Prekadini (20), Andy Raes (23), Nicolas Raes (22), Christopher Scheerlinck (21), Peter Trog (34), Roel Vaeyens (32), Wouter Vaeyens (36), Kristof van Cauwenberghe (25), Cedric Vandenberge (22), Tom Van Durme (18), Gert Van Huffel (33), Bart Van Keymolen (32), Sigi Van Laethem (27), Stijn Wille (28)


KERKSKEN B

KERKSKEN

Trainer: Joeri Kiekens

Kern: Kenneth Asselman (17), Karel Baetens (17), Ilias Ben Kouidar (19), Tim Callebaut (31), Steve Cheung (18), Steff De Backer (17), Koen De Bruyn (18), Maarten De Crooeck (21), Sven De Plus (18), Timothy De Saedeleer (17), Miguel De Schrijver (19), Brecht D'Hondt (22), Samuel Garcia (17), Dimitri Nachtergaele (18), Jonas Roelandt (17), Jordy Scheerlinck (16), Nick Sergeant (16), Sammy Strick (21), Gunther Van Den Stockt (38), Hannes Van Der Biest (19), Gregory van Der Hoeven (21), Bram Van Londersele (18), Ritchie Van Petegem (25), Kenny Van Tuycom (16), Tim Vlaeminck (16)


SK LEBEKE-AALST

LEBEKE

Trainer: Guy D'Hauwers

Kern: Thomas Annaert (19), Frederik Baeyens (24), Davy Belis (23), Pieter Bellemans (19), Kevin Buyl (25), Jochen Claus (19), Jonathan De Gieter (20), Niels De Maeght (23), Pieter De Rijck (32), Thomas Geeroms (20), Tim Geeroms (22), Bart Guldemont (23), Koen Heremans (24), Erwan El Katthabi (18), David Kindermans (19), Kurt Lambrecht 23), Dimitri Nicodème (19), Andy Peleman (32), Jef Redant (23), Jelle Roelandt (19), Jonas Roelandt (20), Nico Roelandt (27), Nikkias Slagmulders (18), Radek Sidorski (21), Mike Van Asbroeck (21), Glenn Van Berlamont 20), Pieter Van Geite (20), Tom Van Isterdael (26), Glenn Van Nuffel (19), Matthias Van de Vijver (20), Thomas Van Rentergem (16), Klaas Wille (24)


VK LETTERHOUTEM

LETTERHOUTEM

Trainer: Gunter Arijs

IN: Bert Boelaert (Borsbeke), Robin Eloot (Aaigem), Dimitry Huylebroeck (Strijpen), Thierry Liveau (Edeboys), Nico Malfait (vrije speler), Robin Masen (vrije speler), Kenneth Ver Eecke (Destelbergen), Cederik Van Der Haegen (Tenstar Melle), Michael Van Der Sypt (Smetlede) UIT: Kristof Bombeke (Vlierzele), Kristof De Coensel (Vlierzele), Eddy De Koker (Gijzegem), Roland Troch (Gijzegem), Johan Marien (Gijzegem), Yves Osselaer (Houtem), Nils Stevens (Houtem), Mario Van Den Steen (Heldergem), Sebastien Van Alboom (?), Bjorn Van Den Steen (?), Diederik Van Rijckeghem (?)


OSTA MEERBEKE

MEERBEKE

Trainer : Michel Joly

Kern: Hervé Beerens (32), Bjorn Raspoet (29), Frederik Van Den Houte (25), Kim Du Mongh (25), Benjamin De Roo (24), Alessandro Dell'Aiera (24), Pieter-Jan Haegeman (23), Daan De Doncker (22), Sven De Coppel (22), Hakim Boussehaba (22), Stijn Van Den Houte (22), Jeroen Verpaelst (20), Bilal Louahrani (20), Stijn Desert (20), Jens Du Mongh (20), Oguzhan Karaca (20), Michael Delahayé (20), Lukas De Roo (18), Jonas Stockmans (18), Timothy Van den Berghe (18), Pieter De Plus (17), Reno Segers (16), Jurgen Leirens (16)


FC MERE

MERE

Trainer: Bruno Buyl

Kern: Yaw Banow, Thierry Beyala, Kamal Bourahi, Bruno Buyl, Luc Cardon, Dimitri Coetsiers, Kristof Coppens, Robin Daelman, Nico De Backer, Bjorn De Groot, Frederik De Ridder, Olivier De Ruyver, Kristen de Strycker, Ben De Vlieger, Bram de Weghe, Tidjane Diallo, Pieter-jan Eeman, Levi Jacobs, Charles Koe Beyala, Zico Moock, Deniz Ozkan, Dimitri Perdaens, Joeri Schouppe, Christophe Slinckx, Tim Sterck, Bart Uyttersprot, Steven Van Cauwenbergh, Filip Van Der Steen, Dietrich Van Heule, Robin Van Lierde, Rinus Van Nieuwenborgh, Pieter Verlé


EENDRACHT MOERBEKE

MOERBEKE

Trainer: Ludo Van Den Berghe

Kern: Davy Boeykens (21), Melvin Buyl (26), Bart Cosyns (29), Nico De Bruyn (29), Sebastien Denis (22), Sebastien De Munter (21), Davy De Nutte (25), Michiels Ghijs (22), Michiel Hubau (19), Peter Lackner (19), Yannick Leroy (17), Niels Machtelinckx (18), Nard Matthys (23), Johan Mees (18), Davy Roels (24), Peter Smeulders (16), David Somers (17), Kevin Spitaels (17), Kristof Van Den Berghe (25), Glen Van Trimpont (19)


VK NEDERHASSELT

NEDERHASSELT

Trainer: Ronald De Bruyne

Kern: Tom Anckaert (33), Bart Bogaert (35), Jean-Jacques Bourgoing (18), Nico Broodcoorens (22), Kevin Broquet (24), Patrick Collier (33), Xavier De Blander (32), Nicky De Bremaecker (28), Jeroen De Braeckeleer (23), Dimitri De Bruck (28), Kris De Nutte (23), Kenny De Smet (20), Maarten Demey (21), Jeroen Deneve (24), Koen de pauw (26), Keneth Goossens (26), Erny Gordts (32), Wim Holderbeke (23), Kristof Lievens (24), Tom Meert (19), Bert Penne (31), Diego Porrez (34), Jurgen Van Der Mijnsbrugge (35), Bart Verplancke (37), Niels Govaert (18), Stef Van Vaerenbergh (16)


JONG NEIGEM

NEIGEM

Trainer: Guy Praet

Kern: Sam Arijs (27), Chrius Bellemans (32), Ivo Beyl (23), Arno Buyl (22), Bart Callebaut (30), Sam Cosyns (21), Niels De Vidts (21), Jonas De Vuyst (30), Bjorn Du Four (18), Sven Du Four (21), Jurgen Lauwaert (24), Mathias Malfroid (25), Tim Nieuborg (27), Kurt Poelaert (29), Jens Van Cutsem (18), Kim Van Den Broeck (31), Christophe Van Den Haute (28), Tim Van Der Haegen (24), Wim Van Der Voorde (25), Dieter Van Malderen (27), Bart Van Vaerenbergh (33), Bert Waltniel (22), Jimmy Vandevelde (39)


EENDRACHT NIEUWERKERKEN

NIEUWERKERKEN

Trainer: Marnix De Swaef

Kern: Jandiyar Abdo, Kevin Calebaut, Kristof Ceulemans, Jeroen De Decker, Sonny De Moye, Cedric De Pauw, Marnix De Swaef, Stijn De Wilde, Pieter Lauwereys, Rutger Lievens, Michael Matthieu, Asumani Mbonimpa, Mike Kiekens, Timothy Rogiers, Kim Van Audenhove, Johan Van Boxstael, Steve Van Boxstael, Dimitri Van Cauwenbergh, Steve Van Den Steen, Dimitri Van Schuerbeek, Kevin Van Vreckem


KVK NINOVE

NINOVE

Trainer: Jan Vanderweeën

Kern: Christophe Callebaut (26), Kevin Perreman (19), Patrick Boeykens (32), Ruben Van Belle (22), Kim Dhaenens (28), Dean Timmermans (20), Gregory Deraeve (32), Kevin Sonck (28), Serge Beerens (37), Steve De Cooman (33), David Nechelput (32), Tommy De Bolle (23), Thomas hooge (21), Hervé Batunakandja (20), Yen Vernis (22), Michaël Torrekens (26), Dieter Noël-Dero (22), Joost Goubert (27), Dieter Guldemont (27), Tim Winnepenninckx (21), Kevin Van Goethem (22), Arnold Batunakandja (23), Patrick Steenhout (24)


PANTERS OKEGEM

OKEGEM

Trainer: Gunther Van Der Perren

Kern: Bruno Ardaens (20), David Crijn (21), Koen Cuypers (29), Kris De Speigeleer (32), Kevin De Waer (27), Gilles Dubois (29); Stefaan Dumont (28), Saïd Enya (27), Joachim Eylenbosch (21), Jan Gooderie (20), Olivier Lammée (37), Kenneth Matthijs (22), Kenny Meuleman (26), Jules Nkessimana (24), Andy Van Belle (31), Kevin Van Cauwenberghe (20), Jan Van Der Borght (27), Gert Van Laere (19), Wim Van Zaelen (32), Yohan Perez (25), Gunther Van Der Perren, Jonathan Van Den Hauwe (31)


EENDRACHT ONKERZELE

ONKERZELE

Trainer: Andy De Roeck

Kern: Frederik Castagna (31), Tony Castagna (30), Pascal Delbaer (37), Jeroen De Naeyer (26), Andy De Roeck (34), Sam De Sutter (32), Kevin Seschamps (26), Steve Duyck (24), Kenny Lafourte (21), Koen Mortier (30), Dimitri Neirinckx (26), Frederik Poelaert (28), Jimmy Strauven (22), Kenny Van De Catsije (22), Bart Van Der Kelen (33), Dimitri Van Malder (24), Davy Van Maldergem (36), Robin Van Vaerenbergh (31), Bjorn Volckaert (24), Marc Wijntinck (40)


VK ONKERZELE

ONKERZELE

Trainer: Christof Verhaeghe

Kern: Kristof Boullard (23), Bjorn Bury (30), Olivier Bury (24), Kurt Carlier (28), Pedro De Clercq (28), Tom De Meyer (32), Ulrich de Sutter (34), Wesley De Wolf (26), Glenn De Wolf ((25), Joeri Dujacquier (24), Jurgen Faut (30), David Fostier (20), Bart Haelterman ((21), Steve Ketsman (34), Timothy Luycx (25), Kenneth Macphail (31), James Malfroid (26), Sven Maudens (25), Andy Mehauden (26), Glenn Panis (34), Kevin Slincx ((24), Gertjan Vandenborre (21), Stijn Van Heghe (23), Kim Vandenhoeke (29), Jens Vander Putten (21), Nathan Van Holder (25), Koen Van Poucke (24), Kevin Verbeurt (27), Bart Verleyzen (36)


RAPID OPHASSELT

OPHASSELT

Trainer: Johan De Roeck

Kern: Francesco Aneco (28), Jo Bambust (31), Frank Bekaert (24), Matthias Bovijn (28), Olivier Conard (34), Vincent Conard (29), Andy De Doncker (30), Christophe De Turq (30), Robby De Roeck (29), Bert en Koen De Smet (21), Dietrich Dhauwer (29), Johan Ducornay (25), Christophe Dumay (34), Kurt Goossens (39), Giva Massant (32), Jimmy Montigny (30), Joris Nicolas (t26), Ywijn Pereboom (27), Tim Pycke (22), Jochem Scheirlinckx (30), Frank Schouppe n(30), Peyers Soetens (29), Jonathan Spitaels (19), Pascal Stragier (35), Kevin Tondeurs (25), Hassan Turay (35), Wesley Van Oudenhove (27), Jochem Van Der Stichelen (23), Tommy Van Delsen (34), Dieter Van Snick (18), Andy Vidts (31), Eli Walgraef (26)


SK OUDEGEM

OUDEGEM

Trainer: Omer Van Praet

Kern: John Ahorukomeye (23), Kenneth Amand (22), Kim Bal (23), Stijn Blanken (27), Kristof Coppens (28), Simeon De Beule (19), Steven De Maerschalck (20), Benny De Roeck (33), Steven De Vos (28), Stijn De Wilde (22), Kevin Dosseray (28),Jens Gits (20), Danny Gysbrecht (28), Kristof Mannaert (29), Philippe Michiels (35), Filip Timmerman (33), Stefan Van Belle (35), Wim Van Damme (31), Nico Van Gyseghem (24), Joris Van Steen (24), Karel Verhulst (27), Brecht Vermeir (22), Steven Vermeir (22), Brian Walgraef (26)


RACING OVERBOELARE

OVERBOELARE

Trainer: Jan Le Roy

Kern: Kevin Absil (26), Jordy Aubeeck (17), Bram Callens (18), Bart Claes (31), Jelle Daneels (26), David De Lignie (30), Robin Denayer (21), Christophe De Couck (27), Jelle Dominique (21), Ilkay Erdurdu (21), Bart Henoit (29), Kenneth Leroy (23), Joris Scheerlinck (21), Stefaan Sergooris (31), Florent Ubabazi (19), Toon Vandesande (25), Olivier Van De Voorde (21), Nico Van De Pontseele (29), Tom Vanderbracht (25), Niels Daneels (20), Bram Vanderbaeten (19)


VC RESSEGEM

RESSEGEM

Trainer: Ronald Neys.

Kern: Jelle Abe (18), Kristof Beerens (24), Jonas Caudron (17), Koen De Clercq (23), Dieter De Durpel (22), Aaron De Schutter (21), Georgy De Temmerman (26), Lesley De Troyer (26), Davy De Vriendt (24), Yannick De Winne (18), Michael Dhondt (26), Tom Eeckhout (30), Maarten Haesebeyt (23), Steven Langenaken (19), Jeroen Malfroy (22), Reda Mesky (21), Gertjan Nijs (21), Kevin Sterlin (23), Dimitri Van Den Borre (24), Glen Van Den Borre (19), Jan Vermeulen (26), Joris Vernaillen (21), Ben Wynendaele (20).


RESSEGEM B

RESSEGEM

Trainer: Pascal De Coene.

Kern: Miguel Beeckman (22), Gino De Clercq (25), Frederic De Geest (25), Michael Daem (20), Sam De Poortere (19), Nico De Roo (31), Gert De Jaegher (25), Nico De Schrijver (21), Xavier Dinart (26), Maarten Galle (22), Maikel Gerardi (22), Wouter Massez (22), Geert Meerman, Kevin Raveydts (23), Andy Stevens (19), Yannick Van Caekenberghe (19), Wim Van Overwaele (35), Dave Van Gijseghem (21)


E. SCHENDELBEKE

SCHENDELBEKE

Trainer: Danny Van Den Branden

Kern: Julien Bassibei, David Bellemans (35), Jeroen Bolle (25), Kevin Criquillion (24), Livio Delgiacco (28), Kevin De Nie (23), Frederik De Pelsmaecker (22), Jens De Raedt, Kevin De Troch (24), Bjorn D'Haese (30), Glenn Fostier, Johnny Kulecszko, Jonathan Leirens, Jason Lorenzato, Steven Maesschalck (26), Gino Penne, Gert Ruyskensveld (30), Steven Schaumans, Rien Van Der Bracht (24), Gregory Van Londersele


EENDRACHT WIT-ZWART '93

SINT-ANTELINKS

Trainer: Rudy De Smet

Kern: Olivier Daeleman (22), David Daem (24), Dennis Daem (18), Peter Demonie (31), Tom De Beule (24), Kristof De meu (21), David De Mey (31); Tom De Mulder (22), Bjorn De Smet (28), Jo De Smet (18), Brent Gerard (19), Glenn Gerrad (20), Bert Goessens (25), Michael Ghyssels (25), Thijs Haegeman (25), Jochen Heymans (19), Chanyut Kaewsakdfee (19), Kevijn lagrin (21), Wesley Pensis (25), Kristof Podevyn (24), Khrongchamp Riangkhamkai (23), Filip Stevens (29), Bram Van Der Haegen (27), Aldwin Van Den Steen (17), Jan Van Dyck (30), Pascal Van Eerenbruck (27), Dimitri Verbeken (29), Jonas Wijnant (22)


SMETLEDE

SMETLEDE

Trainer: Bart Goeman

Kern: Maarten Clinckspoor (24), Andy Coppens (29), Tjörven De Coninck (30), Kenneth Houttekier (23), Kristof Janssens (20), Lode Lauwaert (27), Dennis Lievens (35), Gunther Melckenbeek (33), Jurgen Melckenbeeck (29), Kurt Melckenbeeck (28), Matthias Neels (22), Vincent Oosterlinck (23), Yannick Rossignol (25), Stephane Rossignol (23), Tom Stammeleer (23), Sander Van Boxstael (19), Steven Van Den Broeck (26), Andres Van Der Heyden (26), Dimitri Van Hecke (31), Koen Van Heden (23)


SK TERJODEN-WELLE

TERJODEN

Trainer: Gerrit Borreman

Kern: Yves Bellon (22), Glenn De Backer (17), Jeroen De Backer (29), Joeri De Baeremaeker (26), Stijn De Coen (19), Gerdi De Meester (30), Gregory De Mol (27), David De Neys (19), Jeroen De Paepe (27), Jelle De Roeck (19), Yannick De Rouck (22), Tom De Swaef (24), Frederick De Winne (19); Kjell Dooremont (29), Stephen Malfroid (20), Werner Martens (32), Niels Moock (22), Afrim Osmani (23), Jens Spittael (21), Mathieu Van Acker (21), David Van Canegem (25), Glenn Van Den Branden (26)


VOORDE

VOORDE

Trainer: David Collijns


Kern: Ben De Jonge (28), Brecht Moreels (25), Wouter Van Damme (21), Bart Van Hecke (28), Kristof Van de Pontsele (24), Steven Van de Pontsele (19), Robert Delbecque (23), Wouter Leirens (20), Sven Evrard (25), Wesley De Meyer (29-, Thomas Haegeman (21), Dimitri Delplace (21), Kevin Lammens (20), Sebastiaan Waegeman (17), Peter Van Cauwenberghe (26), Robby Van Herreweghe (35), Sonny Geeroms (18), Davy Van Boxstael (22), Jonas Van Den Noortgate (18), Stijn Lapaige (18), Jimmy Van Cauwenberghe (22), Dieter Guillemaere (28), Sven Stevens (24), Kenneth Asselman (21), Rob Duhau (25), Igmar De Durpel (21), Pieter Borremans (20), Pieter Elinckx (18)